Ямбол - 9

  • 12 317
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 83
Здравейте!Къде сте бе хора в този дъжд пак няма никой.Ох много ми е скучно .Мразя да вали.Я споделете с какво се топлите през зимата.Айде по сериозно го давайте де.

# 241
  • Мнения: 3 537
Климатик. Peace

# 242
Здравейте.Казвам се Радостина.Да попитам, има ли мами които са при д-р Стефанова и дали наистина ще спира да работи?Гледате ли биг брадъра?
Здравей Радост,ние сме при д-р Стефанова и да наистина ще се отказва,но все още не е решила дали ще си прехвърли малка част от децата или напълно ще се отказва от декември месец.Аз доста притеснена защото си я харесвах много и незнам кои да си избера сега Rolling Eyes
Нещо нямам много време да пиша в последно време,но пък ви чета редовно.Добре сме,Лили дано скоро да разберат от какво се обриват децата,че е наистина лошо.Моито беше се обринала като малко и се оказа че е от млякото ,но това беше като малка,и я мажех с едно
кремче,оправи се.
Хайде лек ден на всички!  bouquet

# 243
  • Мнения: 135
Добър ден!!
Аз тези дни се излежавам,детето се буди в 8:30-9 и лежи при мен 15-20 мин.Стягам се за зимата в студовете да се натискаме в леглото  Whistling
Иначе се топлим на дърва,ама тази година и това нямаме още...,така 4е не се знае.
А и започна да се смее много често Axa, pak,което е неприсъщо за нея.Мисля и ,4е магарии започна да прави  smile3555

# 244
  • Мнения: 83
Здравейте ,как сте? Да и ние на дърва в хола а в спалнятя и кухнята климатици.Да де и ние още нямаме ама май в събота ще си купим.Да ви кажа мойта дъщеря как ме скупоса вчера-на старата автогара точно до магазин "Яна"за стотни щеше да я блъсне кола дори сега като ви пиша се разтрепервам,немога да ви опиша какво изпитак за толкова кратко време(за няколко секунди)аз изпищях,шофьора беше жена и съумя да спре на две педи от нея.Не го пожелавам на никой.Това е за сега ,а само още нещо ако някой знае нещо за частните градини в Ямбол :къде са, колко струва,какви изисквания имат,каква е обстановката там,и с какво са по-добри от държавните-нека ми пише.Благодаря предварително!

# 245
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Три дни ще почиваааам! newsm44
Диана К, в спалнята и детската сме на климатици, а хола две години вече на дърва го топлим. Тази година мъжОто се опъва нещо за дървата, но аз искам, защото си е друго, много по-топло е и като отворя вратите, целия ни апартамент се топли. А с климатика стопляме само стаята.
За пъпките ни изписаха Peritol и още на втория ден има подобрение, но все пак не можах да разбера от какво се обриват, че и двамата.

.....
А и започна да се смее много често Axa, pak,което е неприсъщо за нея.
Захитрява, а Wink Кикимора, ще я изям  love001. Ми нали знаеш, че с какъвто се събереш ..., визирам Маги.

# 246
  • Мнения: 258
айде да се включи вождовата половинка Wink нямахме комп бе маметаа...харда се скапа и не можем да си намерим подходящ Sad пък мъжо не знам защо не пише..май много работа имат напоследък....ние сме добре..е,не много де..Лора е със сополи от няколко дни и слагам капки,мажа я,ама май няма особено голям ефект и не знам какво да я правя...иначе вчера я записах на кухня та да видим...за Стефанова-няма ли да е до края на септември?на мен така ми казаха..минахме си последния преглед при нея  Cry и аз съм свикнала с нея и сега ще ми е криво...мисля да се запишем при Катя Маринова...ама много ми е далече беее :/ чак в каргона...ами това е за сега...целувки на всички и стискайте палци да ми оправят пц-то скоро   bouquet

# 247
  • Мнения: 3 537
Не разбрах,защо Стефанова се отказва? newsm78

# 248
  • Мнения: 12
И аз не разбрах!Сега не знам при кой да я записвам моята Диана.Чудя се м/у д-р Кръстев и д-р Надежда Стоянова от 2-ра поликлиника.Някои нещо знае ли за тях?krasi 76 само зел. енергия ли даваш на децата,а коластра или есенциални мастни киселини?Питам защото и аз давам водорасли.ама не знам от кои newsm78

# 249
  • Мнения: 3 537
Да и коластра давам,но само на малката.Станах дистрибутор заради тези добавки и ако не вършат работа... #Cussing out
А тези мастни киселини за имунитет ли са? newsm78

# 250
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте. Ние май нещо се разболяваме. Данчо е с хрема, моят нос и той се опитва да текне, а Маги снощи повръща. Днес е добре и играе, няма Т, но пак ще я наблюдавам. За сега няма да викам лекар, но повтори ли, ще звъня.
gy4i, Данчо(синът ми) беше преди при д-р Кръстев, въобще не бях доволна от него и побързах да го сменя. Един такъв антипатичен ми беше, винаги при преглед се държеше надменно, все едно "Вижте ме аз колко много знам, а вие сте прости и нищо не разбирате", точно така се чувствах всеки път когато го посещавах. Капакът беше, когато веднъж му се обадих в 18ч. заради висока Т на Данчо и той като ми се развика без изобщо да ме е изслушал, как може да го безпокоя след работно време, и той бил човек и имал нужда от почивка и т.н. Ми да не е ставал лекар и да си седи вкъщи и да си почива. Смених го при първа възможност.

# 251
  • Мнения: 3 537
Здравейте. Ние май нещо се разболяваме. Данчо е с хрема, моят нос и той се опитва да текне, а Маги снощи повръща. Днес е добре и играе, няма Т, но пак ще я наблюдавам. За сега няма да викам лекар, но повтори ли, ще звъня.
gy4i, Данчо(синът ми) беше преди при д-р Кръстев, въобще не бях доволна от него и побързах да го сменя. Един такъв антипатичен ми беше, винаги при преглед се държеше надменно, все едно "Вижте ме аз колко много знам, а вие сте прости и нищо не разбирате", точно така се чувствах всеки път когато го посещавах. Капакът беше, когато веднъж му се обадих в 18ч. заради висока Т на Данчо и той като ми се развика без изобщо да ме е изслушал, как може да го безпокоя след работно време, и той бил човек и имал нужда от почивка и т.н. Ми да не е ставал лекар и да си седи вкъщи и да си почива. Смених го при първа възможност.
И то с право! #2gunfire

# 252
  • Мнения: 135
Здравейте,
къде се намира кабинетът на този Кръстев? Защо си мисля,4е го знам?
Дано се оправите по-бързо.Днес времето е пикливо,но нищо.Поне си поспахме с голямо П  Embarassed
Новите попълнения, ако искат да дадат малко инфо за тях,рожден ден, имен ден.
ох спирам да пиша,4е Дени се включва и тя....и .......... ooooh!

# 253
  • Мнения: 135
Гледате ли биг брадъра?
Ами аз гледам от време на време,някой ако иска да го гледа онлайн, да казам къде има.

# 254
  • Мнения: 12
 
Да и коластра давам,но само на малката.Станах дистрибутор заради тези добавки и ако не вършат работа... #Cussing out
А тези мастни киселини за имунитет ли са? newsm78
Ами на брошурката която ми дадоха пише 'Лигавицате на дихателната и храносмилателната с-ма са най-важната бариера с/у микробите.ЕМК влияят благоприятно при възпалителни процеси.Дано да имат ефект!!!!

Общи условия

Активация на акаунт