Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 49 576
  • 1 721
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: 3 800
Уми, спри да се притесняваш, отпусни се и се дръж естествено, както когато се запознаваш с някого на парти и си търсите тема за разговор по общи интереси Simple Smile Ако се почувстваш напрегната, сети се за мен и си представи, че ти подавам чаша с освежаващо питие. Отпиваш глътка и продължаваш да си бърбориш.
Кога е интервюто?
:* Heart Тетка,първо интервю за работа ми е в БГ.Чувствам се на 20г,нищо че съм 2 пъти по стара Wink
Днес е интервюто.
Въпросните дами  участват в комисии,съответно имат представа за какво иде реч.Живи и здрави да са.

# 1 666
  • София
  • Мнения: 10 361
Уми, днес ли е интервюто? Много желание имаш да работиш и да се учиш. Възпитано и самоуверено. Това е.
Стискам палци!

# 1 667
  • Мнения: 1 103
Уми, стискам палчета, не го мисли толкова.
За добро утро малкото повърна. Както си ядеше закуската, от нищото просто. Сега съм на нокти. Нищо и няма иначе. Оф, дано не е някой вирус, че като не е добре имам чувството, че умирам бавно...

# 1 668
  • София
  • Мнения: 9 603
Здравейте!

Петрова, дано няма нищо на детенцето!

Кайсия, как мина операцията на детето?

Пийк, ти мина ли на преглед?

Syros, Бърл, какво става с  ПСР тестовете, които чакахте?

Уми, всичко ще мине добре. Само бъди уверена и спокойна. Идеята на Тетка за чашата с вода ми допадна много.

Ако пропускам някого с нещо, простете! Вчера имах тежък ден в офиса  и днес още не съм в кондиция, та може да съм забравила някого, но не е умишлено!
 
Тази сутрин се накарах на отрочето и сега ми е гузно, но с добро не поема. Закъснях за работа заради нейното мотане и имам глоба. Вдигам я с 30 минути по-рано от обичайното, защото сутрин много се мотае. Тя пък явно реши, че сега й е увеличено времето за мотаене и го дава още по-лежерно. Обяснявах, давах примери, не вдява (всъщност всичко й е ясно, но си е блейчица). Накрая й се накарах и за 5 минути беше пред вратата на нисък старт, но ми стана много тъжно, че започнахме деня по този начин. На 6 г е диването и не е като да не разбира нещата. Бавна си е по принцип, но става още по-бавна, защото се размотава. Всичко я разсейва. Дори да я сложа в празна стая без други хора и без предмети, които да я разсейват, пак ще се разсее с нещо.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 20:02 от Pandachina

# 1 669
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 052
Здравейте!
Тази сутрин се накарах на отрочето и сега ми е гузно, но с добро не поема. Закъснях за работа заради нейното мотане и имам глоба. Вдигам я с 30 минути по-рано от обичайното, защото сутрин много се мотае. Тя пък явно реши, че сега й е увеличено времето за мотаене и го дава още по-лежерно. Обяснявах, давах примери, не вдява (всъщност всичко й е ясно, но си блейчица). Накрая й се накарах и за 5 минути беше пред вратата на нисък старт, но ми стана много тъжно, че започнахме деня по този начин. На 6 г е динавено и не е като да не разбира нещата. Бавна си е по принцип, но става още по-бавна, защото се размотава. Всичко я разсейва. Дори да я сложа в празна стая без други хора и без предмети, които да я разсейват, пак ще се разсея с нещо.

Охх, и аз имам едно отроче, на 5.5  години е. Ужасно мотаене, говоря, подканям, даже с мъжа ми сме си "образували изречения", затова, че му се карам и подвиквам. Ако не го облека и водя за ръка, няма шанс да излезем. Лошото е, че мъжа ми е същия шемет, винаги за всичко закъснява, времето е нещо което се случва на другите.

# 1 670
  • София
  • Мнения: 10 361
Положителен. Не знам аз дали да си правя, с човека лично не съм общувала, с жена му миналата седмица доста. В шок съм още, мъжът ми ми се накара по телефона, че съм паникьорка.

# 1 671
  • София
  • Мнения: 9 603
Бърл, според мен по-добре си пусни един тест за твое спокойствие.

# 1 672
  • Мнения: 35 143
Мисля, че няма нужда да си правиш. Ти реши.
Вчера ходих на преглед. Лекарката каза, че не са води това, което ме стресна. Каза, че сигурно имам разкритие, но ѝ дадох да провери от страх. Сега зора е да устискам още поне 2 седмици , за да се води доносено. .
Уж всичко съм приготвила , уж знам какво е да ти се роди дете, но още не осъзнавам , че този миг идва.

# 1 673
  • София
  • Мнения: 10 361
Нямам идея кога е релевантно да правя, предвид опасността да е фалшиво негативен още PCR-а. А бърз тест за антитела е безсмислено.

# 1 674
  • София
  • Мнения: 9 603
Пийк, опитай да не се товариш. Ти си го знаеш, де. И мисли положително. Всичко ще бъде наред. При мен цяла бременност имаше опасност да хукне бебето да се ражда твърде рано, а накрая си дойде точно на термина. Но аз нямах друго дете тогава и се грижех предимно за себе си, лежах, спах (и сега цялото това спане ми липсва, защото щерката е ранобудна като баща си Smile).

# 1 675
  • Мнения: 35 143
Аз в момента основно лежа. Детето е грижа на баща му. Само вечер малко играем и ляга

# 1 676
  • софия
  • Мнения: 4 180
Бъръльо,според мен си направи pcr тест щом си контактувала с жена му. Ако е отрицателен ще си по-спокойна след резултата,а ако е положителен-по-добре да го знаеш. То може да си контактувала с нея и да не си заразена де.

# 1 677
  • София
  • Мнения: 10 361
Дам, така мисля. Само да реша къде и как. На нея още не ѝ е взета проба. Чакат РЗИ. Мъжът има симптоми, тя няма.

# 1 678
  • софия
  • Мнения: 4 180
Тя ако също е положителна няма ли задължително да те тестват като контактна?

# 1 679
  • София
  • Мнения: 1 907
Тя ако също е положителна няма ли задължително да те тестват като контактна?
Тц, направо ги пишат!

Общи условия

Активация на акаунт