Великобритания - тема 82 Лятна Малко Коронована

  • 29 818
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 664
Обувки за сина ми купувам само от clarks, защото там му мерят краката и предлагат съответен модел. Той е с по-широки крака, като има и разлика м/у двата крака... за съжаление от големия им асортимент за неговите крака са подходящи 2-3 модела, но поне са му супер удобни.
Правили сме опити и в други магазини, но за да са му добре на ширина, на дължина са.....

# 691
  • Мнения: 8 926
https://www.clarksoutlet.co.uk/c/girls-shoes?q=%3Arelevance%3Ash … Ablack&text=# Това е линк към аутлетите на Кларкс, които не са навсякъде.

https://www.clarks.co.uk/Girls/School-shoes/c/g18  А това е Кларкс, които ги има във всеки град над 50 000 души. Отидете в магазин, разгледайте, пробвайте модели, позволете да ѝ измерят крачето. Дъщеря ми харесва тип мери джейн, лачени (по-издържливи са на изтруване отпред).

# 692
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
И аз от Кларкс купувам и сега и за училище от там ще взема.

Миа нали говорихме за номерацията в M&S, днес дойдоха нещата които поръчах и сме улучили точно размера 4-5 години. Само сукманчетата са и под колкото, но тя е в долната граница за височина и бях сигурна, че ще е така.

# 693
  • Мнения: 1 480
И аз от Кларкс, дори снощи поръчах някакви. Тя засега има едни малко по-отворени с лепка отгоре, бях ги взимала от Кларкс аутлет. Снощи взех един чифт, но са по-голям номер, но ми харесаха и бяха намалени.

Нашето i&e в болницата от днес само с рефърал от 111.

# 694
  • Манчестър
  • Мнения: 2 498
Аз пък за заповедта на бг министъра...въвеждат се нови противоепидемични мерки. Няма заповед за карантините, но при това положение май няма и да има. В Австрия се пътува вече само с тест от бг или си под карантина. Жалко...
И още нещо,  някой може ли да ми снима обувки, подходяши за училище на дъщерята,  в голяма драма сме, вчера мери една камара модели, ама нейният крак дето е свикнал само с маратонки да ходи как ще влезе в обувка, при това черна, направо почнах да побелявам от вчера. Та, моля покажете нещо приемливо за училище,  че всичко,  което видях е с панделки, камъчета,  фигурки....допустимо ли е?

Мерките не са нови, плюс са само за 5 дена, от 10 Юли до 15 Юли.
За влизане в държавата и карантина е друга заповед и новата не е излязла още.

# 695
  • Плевен
  • Мнения: 73
Извинявам се,ако въпросът ми не е за тук...искам да питам,някой работил ли е във ферма в Англия,чрез свищовската фирма (няма да я споменавам) тя е само една.Исками се да разбера,какви са ви впечатленията,мъжът ми замина преди седмица и ми е притеснено.Благодаря ви Simple Smile

# 696
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Ние букнахме Airbnb във Франция за края на другия месец (с кола), но и то пропадна по редица причини. И се чуствам много stuck. Нито нашите могат да ми дойдат на гости, нито аз да се прибера с децата, нито да си направиш план някъде да отидеш... то пък да вземеш да отидеш някъде, пък да вземе пак да. правят локдаун. Уж, пак затягали мерките в България.

Илейн, днес получих и аз двете доставки с униформи от TU и George. Аз взимах 3-4, малко да малко полите, които са 3, но ще ги запазя. 4 ни е по-добре. Много са сладки, малки 🥰 Щото имам и един гигант, взех му 13-14, а е на 10 само.

# 697
# 698
  • UK
  • Мнения: 4 311
Извинявам се,ако въпросът ми не е за тук...искам да питам,някой работил ли е във ферма в Англия,чрез свищовската фирма (няма да я споменавам) тя е само една.Исками се да разбера,какви са ви впечатленията,мъжът ми замина преди седмица и ми е притеснено.Благодаря ви Simple Smile
Диана, преди 11 години ходих на бригада с една свищовската фирма, все една и съща ли е? Всичко си беше ток и жица тогава Simple Smile

# 699
  • Плевен
  • Мнения: 73
Да,една и съща е....благодаря Simple Smile

# 700
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Аз си букнах фризьор за 30 юли. 😁. Едвам се търпя вече, така грозно са ми израстнали корените. При нас персоналът се върнаха на работа, разгеле няма да работя толкова много вече. Уведомиха ни, че пак ще ни тестват скоро. Колегите са бесни на Борис Джонсън за изказването му за вината на домовете за високата смъртност. Подкрепата от компанията ни психологически беше огромна, роднините ни пращаха подаръци, цветя за дето сме на работа и продължаваме да се грижим за бащите и майките им. Загубихме 6 човека от 23. Вече се изчистваме. Голяма борба беше.
Другата седмица и аз ще хвърля едно око на униформите. Бели поло ризи имам, панталони и обувки ще гледам. Чисто бели тениски за РЕ трудно намирам. Два джъмпъра с логото имам, още му стават, ама май ще взимам още. Моят не се цапа от малък. Много съм доволна от етикетите с ютия, нито един не ми се е разлепил досега. Преди 5 години поръчах за 6.50£ и още имам от тях.

# 701
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Синът не се оплакваше от ученическите обувки, но на дъщерята все неудобни й бяха. Ходеше с черни маратонки в началното училище или сама си избираше момчешки модели. Но сега в гимназията е мъка. С маратонки не може, а тя вече не иска момчешки или "бабешки" модели 🤪 А тези, които не са бабешки, са супер неудобни. Та понякога си ходи с маратонки и в училището се преобува. А понякога минава метър и цял ден с маратонките се мотае из училището, докато някой учител не я забележи. Не мога да разбера, времената толкова се промениха, държи се на удобно, практично и здравословно в облеклото, едно време във фризьорските салони, примерно, са ги карали да работят на високи токчета, защо не модернизират малко и униформите в училище.

Аз се подстригах точно 1 седмица преди локдауна, дъщерята не дойде с мен тогава. По време на локдауна изремонтираха салона, с нови собственици е, но фризьорките са си същите. Записах час за дъщерята следващата седмица.

# 702
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
На мен униформите са ми много симпатични Simple Smile за обувките не мога да кажа, всичко е до крак и модел.
Нашият РЕ екип не с бяла тениска, а с цветовете на училището и направо го поръчах с жилетките с лого, засега взех един и без това ресепшън ще имат един път седмично физическо.
Аз ту получавам мейли от градината, ту от училището и вече се обърках кой какво 😂

# 703
  • Мнения: 5 339
И моята е от типа с маратонки. Ще я видя какво ще си хареса.
Аз подстигах щерката в бг преди да дойдем, та мисля да се въздържа за сега.  Вчера мм ме пита аз ще се подстигвам ли, викам не, в никой случай. Като знам колко съм луда на тема коса и прическа и като знам повечето фризьорки как нямат усет и око да изравняват косата от двете страни  най много да предизвикам скандал ако отида. В бг ходя при две изпитани. Едната ме оформя,  другата след това изравнява. И двете знаят за лудостта ми и се съобразяват.  Та, направо ме е страх пт момента, в който ще се наложи да отида да фризьор

# 704
  • Мнения: 1 926
Аз съм с чуплива коса и за 7г така и не намерих фризьор, който да ми прави косата, както искам. Англичаните са потрес, и аз мога да си намокря косата и да я резна от двете страни, без това да ми струва £40. Сега ходя при българка в съседен град и си заслужава и пътя и парите ( дооооста по-малко от £40). Успех с намирането на читав фризьор..

Общи условия

Активация на акаунт