Blessed love гледане на карти

  • 8 481
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
elfichka777 здравей🙂аз имам няколко рийдинга при нея,първият се осъществи много бързо,вторият ....еми не и за човека за който питах(аз малко обърках нещата може би)и тя ми каза ,че съм променила енергията.Случиха се нещата но не и с човека за който питах.Мисля ,че е важно как тълкуваш събитията.Чаках и чаках да се случат но не се получаваше,в един момент се замислих ,преслушах рийдинга и осъзнах ,че всичко което тя ми каза го преживя друг човек.След време си правих отново рийдинг и  тя ми каза точно това което предполагах,просто не исках да го приема🙂Не мисля ,че тарото е 100%предсказание,а насоки и съвети.

# 16
  • Мнения: 54
Здравейте, интересно ми е дали има някой, на когото не му се е сбъднала прогнозата от blessed love или пък да се е сбъднала, но със закъснение? И евентуално с колко?

# 17
  • Мнения: 21
Здравей Ell8 на мен преди около 2-3г 🙂имах два или три ,само един се сбъдна другите два не.От март тази година имам един ,и м.май още един.До тук както прогнозира така си и стана,(НИЩО)🙂интересното е ,че неща които не бях и казала си излязоха на картите.Каза ми ,че развитие ще има чак към есента(до тук наистина няма)пък ще видим.

# 18
  • Мнения: 54
При мен мина повече от година, откакто ми направи рийдингда и не се случи нищо от казаното. С колкото хора говорих дотук и на тях нищо не им се е сбъднало, а тя постоянно качва обратни връзки на доволни клиенти и как до последната дума им се е реализирало всичко. Честно казано започвам да се замислям дали са истински тези отзиви.

# 19
  • Мнения: 31
При мен също мина повече от година от рийдинга и до момента нищо не се е случило. Не бих повторила отново.

# 20
  • Мнения: 21
https://www.facebook.com/groups/228802115754543/?ref=share Намерих тази група и се свързах с жената(администратор)ползва Таро и Ленорман,срещу 30лв говори около 1час.Предпочита диалог на живо в месинджър,иска малки имена и година на раждане и кратко обяснение на ситуацията.Излязоха доста мои чувства и емоции които бях скрила от нея,потвърди моите предположения,някои неща съвпадаха с тези които каза Blessed.Не съм задавала срок за сбъдване просто ми каза ,че нещата няма да станат защото еди какво си,а ако станат еди какво си...

Общи условия

Активация на акаунт