Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 77 272
  • 2 920
  •   1
Отговори
# 2 865
  • Мнения: 12 066
Скрит текст:
20052018, разкошница  си! И много млада ❤

Аз днес съм на хвалба. Няма да се оплаквам. Сдобих се с нова кафемашина. Край на чорбите сутрин!
Ми
честита да ви е новата придобива, със здраве да си я ползвате! Каква машина си взехте?
Веселина, тази взех https://www.technopolis.bg/bg/Espreso/Kafemashina-DELONGHI-EC201CD-B/p/824246

# 2 866
  • Мнения: 1 093
Много готина и свежа Цифричка!

# 2 867
  • Мнения: 3 025
Хубавица си,Цифричке. Много нежни черти имаш на лицето.

Преядох с тиквички с чесън и оцет и тиквички с мляко и чесън. Днес на никой няма да отварям вратата,ако се звъни. С тоя чесън на стар дядо мирише кухнята. Вкусно е, но много рядко си позволявам да го ям.

# 2 868
  • Мнения: 35 143
Мъжете излязоха преди час и половина в дъжд, връщат се сега в пек.. днес ни валя дъжд, след 15 Мин ни пече слънце. Такова променливо женско време и през март не е било Wink
Голям айляк му бича днес. Пак нищо не пипнах Sad

# 2 869
  • Мнения: 1 494
Syros, страхотен избор!!! А това е моята Делонги магнифика

# 2 870
  • Мнения: 18 571
Избягвам пикантни храни, но първото нещо след пържените картофи, с което ще се наплющя след половин година, ще е чесън и люти чушки. Joy

ММ е с голямата щерка на детски рд от обяд. Че и решил да я остави да спи у рожденничката. Не си е взела никакъв багаж, евентуално да ѝ занеса, като го взимам него. Ама няма да си ходи скоро, пък след час аз хлопват кепенцата и слагам дребната да спи. Да казвам ли, че по принцип съм против гостита, а какво остава за гости с преспиване. Добре че днес направих 2 тренировки, поръчах си мечтаната раница (с негов финансов принос) и си оправих ноктите, та се чувствам изключително добре. Да се оправят.

# 2 871
  • Мнения: 4 893
Цифрич,голям сладур си,ама как посмя бе да се снимаш с тая пъпка!?
Само минавам

# 2 872
  • Мнения: X
Зърнах преди малко в магазина Швепс нар, та реших най-накрая и аз да го пробвам. Е, много е вкусен! Не вярвах, че ще ми хареса. 😀

# 2 873
  • Мнения: 2 166
Не помня коя потребителка зариби форума с тоя швепс, но трябва да получи нещичко от производителите.

# 2 874
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 757
Цифричке, много си хубава, наистина.
Което ме кара да се замисля как съм се изоставила. Нищо не ми е наред.
Повече от месец ви чета с тоя швепс. Утре вече ще го търся специално.
Иначе мога да се оплаквам до утре, ама сега нещо не ми идва отвътре.

# 2 875
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И аз така казвам - на потребителката, зарибила форума с Швепс нар, подарък от фирмата. Поне една каса швепс.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 876
  • Мнения: 35 143
Само аз ли съм Гранде будала да си нося маската сложена И на носа?? Гледам всичко живо вече ги носят проформа. Аз се моря , едва дишам ама съм в сложила плътно. Вече в аптеката даже обслужват без маски.

# 2 877
  • Мнения: 2 787
И аз така казвам - на потребителката, зарибила форума с Швепс нар, подарък от фирмата. Поне една каса швепс.Stuck Out Tongue Winking Eye
Ей Я! И да почерпиш с подаракът!
Оплаквам се, че ходих да купувам турски лири, и ке оказа че никъде не продават, а в сайта пише че има ограничения, а не че нямат!

# 2 878
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Не помня коя потребителка зариби форума с тоя швепс, но трябва да получи нещичко от производителите.
Ей таз козица е Hug

И аз така казвам - на потребителката, зарибила форума с Швепс нар, подарък от фирмата. Поне една каса швепс.Stuck Out Tongue Winking Eye

Цифричке, бАнбон си.

Като замерим мустачерите, тогава ще се включа Joy

# 2 879
  • Мнения: 12 205
Гледате ли Сузанита при Карбовски? Направо ми идва да забия едно кроше на майка й.
Последно учеше в училище в нашия квартал. Като си помисля, че е година по-малка от дъщеря ми и тръпки ме побиват.
И аз така казвам - на потребителката, зарибила форума с Швепс нар, подарък от фирмата. Поне една каса швепс.Stuck Out Tongue Winking Eye
Ех, помним ние, коя с Швепса ни зариби, коя с пържен компир със сирене по нощите....

Общи условия

Активация на акаунт