Отговори
# 3 330
  • Мнения: 9 904
От веднъж да е придобил навици ми изглежда прекалено Grinning
От рециклирани отпадъци е тази масичка, Кики. Лошото обаче на всички безплатни мебели, които съм си поискала е, че стават за много, много време Grinning

# 3 331
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Ади си чака ментата. Wink
Наздраве, спамъри!

# 3 332
  • София
  • Мнения: 10 621
Добро утро!
Някакво слънце се е показало навън.
Дано е по-хубаво днес времето.

# 3 333
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Тук успя да се заоблачи.

Холдъне, ела да изгрееш.

# 3 334
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро!
И тук нещо се цупи, едно слънце няма да е зле. Пикник смятахме да правим днес на връх Аида, ще е жалко да се обърка програмата. Simple Smile

# 3 335
  • Мнения: 13 092
ДУ! Пулих се нощес до 3 🙄 Кофтито е, че вчера сглупих и обещах две манджи и сега трябва да се захващам.

# 3 336
  • Мнения: X
Добро утро!
Най-накрая дребният реши да благоволи да поспи до 10, та успях да се наспя Blush Доволна съм.
Зяпах вчера почти цял ден темата за лаковете и като гледам какви красоти творите направо почвам да се чудя да се лакирам с нормални лакове. Аз иначе в момента се лакирам с гел лак вкъщи, ама честно казано не ми се дават по 20-30-40 лв за цвят. От друга страна пък от към домакинска работа не си щадя ноктите, мислих вариант може би с ръкавици да шетам, ама не знам...

# 3 337
  • Мнения: 13 092
Ооо кака ти Арче има и нормални лакчета за по 20-30 кинта. Ако искаш да спестиш пари спри да четеш темата 😂😂😂

# 3 338
  • Мнения: 9 904
Аз орязах до дъно и сега ме боли като пипам Sad
Повече от 5 лв. за лак е психическо заболяване, Арио Grinning

# 3 339
  • Мнения: X
Ариа, със сигурност ще ме "одрусате" с някой по-скъп лак, ама въпроса е, че не всички са такива Grinning
А пък направо се влюбих в някои от моделите... Heart Eyes включае и на Нора "гадните" цветове, много ми допадна идеята. Grinning

# 3 340
  • Мнения: 11 473
Добро утро!

# 3 341
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Пикник смятахме да правим днес на връх Аида, ще е жалко да се обърка програмата. Simple Smile

Кои ние, ако не е тайна?

# 3 342
  • Мнения: 11 505
Аз спах до единаесе Blush

# 3 343
  • Мнения: 13 092
Не те е срам! Тука има недоспали!

# 3 344
  • Мнения: 9 904
При мен някой ремонтира от сутринта, с което принципно съм ок, ама тоя път страшно ме заболя главата, буквално тупти Sad

Общи условия

Активация на акаунт