Дългото чакане след трансфер - 82

  • 32 866
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 469
Даааа бе?!?!? Благодаря ти, че ми се връзваш на щуротиите 🥰
Не ми се вярва ама ето така изглежда




Аз със сигурност не съм. Пробвах и си остава с непроменен цвят. Мисля че работи. Честито и стискам палци!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 970
Да, да! Лилава си! Аз си останах ръждиво кафява като йодадепта. Стискам палци! Flowers Four Leaf Clover

# 32
  • Мнения: 175
Момичета моя трансфер беше на 16.04 на пет дневни два ембриона. Вчера беше 13 ден и пуснах кръвен тест - резултата е 166. Според вас един ембрион или двата ембриона са се захванали ?

# 33
  • Мнения: 207
Момичета дано не ви разочаровам.... Аз чакам за ЗЕТ, но Ц ми закъснява вече 4 дни (нали казват,че при втори Ц след стимулация е нормално, а моя е втори) Все пак вчера си направих тест-категорично отрицателен, но сега пробвах и това с йода и при мен стана лилаво!

# 34
  • Мнения: 469
Е да, то са бабини деветини това, ако беше истина, щяха да фалират производителите на тестове за бременност Simple Smile Пак казвам, тая карантина почва да се отразява ментално при мен 😃
Момичета дано не ви разочаровам.... Аз чакам за ЗЕТ, но Ц ми закъснява виче 4 дни (нали казват,че при втори Ц след стимулация е нормално, а моя е втори) Все пак вчера си направих тест-категорично отрицателен, но сега пробвах и това с йода и при мен стана лилаво!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 412
Flowers HibiscusЧестито Ася, едничко е не го мисли. Желая ти всичко да е на ред и да чуете сърчице на прегледа. Много се радвам за теб и да ни държиш в течение. Леко и безпроблемно бременеене Hands Pray

Sunshine.s успокой се и всичко ще се нареди. До няколко дни ще проличи какво точно се случва при теб. Пожелавам ти много късмет и едни две чертички Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover Flowers Hibiscus

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 15:17 от pepita5

# 36
  • Мнения: 80
Здравейте.Минавам да се запиша и аз с добра новина.Днес получих обаждане от "моята" клиника(Амстердам),че започват процедури от др седмица.Щастлива съм,че съм от първите в списъка.
Пожелавам ви най-искрено същите добри новини.А на чакащите - две чертички🍀🤗
До скоро

# 37
  • Мнения: 922
Asya тихочко честото ! 🍀🙏🏻❤🤗

Chuhaleesi дано ни зарадваш с добра новина и ти 🙏🏻🤗❤ Стискаме палци .

Sunshine защо не пуснеш едно чхг , или изчакай на мен след пътрият опит ,вторият Ц ми закъсня с 10 дни тала че може да е и това !

Stella късмет това е страхорно 🍀❤🤗!

Момичета чудех се дали да не пиша във фасебоок на министерството на здравеопазването , аз няколко пъти им писах от началото на извънредното полужение и много бързо ми отговарят , та да ги пита какво всъщност се има в предвид с тази точка 7б и според какво условия се разрешават трансфери и ЗЕТ и в какво не ?

# 38
  • Мнения: 1 845
Здравейте момичета,
Вчера ми беше трансфера на 2 замразени бластоциста. Вечерта явно от напрежението имах еднократно посещение до тоалетната (разтройство) и сега се чудя може ли да е станала беля-не съм напъвала почти 😩

# 39
  • София
  • Мнения: 3 412
Не е станала беля, спокойно всичко ще е на ред. Аз след трансфера на няколко пъти ми се наложи да нося тежки неща към 10кг. и ги носих, какво да правя като няма кой. Бях на работа излезнах в работно време отидох за трансфер и се върнах на работа. Целта е с нищо да не променяме начина си на живот за да не стресираме организма. Пък каквото е писано това ще стане.
Успех миличка стискам ти палци Flowers Four Leaf Clover

# 40
  • Мнения: 1 845
Благодсря ти,Пепита 🍀♥
Така е-ако е писано ще се захване каквото и да правим,но се притесних доста де.
Леко бременеене на теб и здраво и пухкаво бебче на финал,мила и дано те последвам сега 🤞

# 41
  • София
  • Мнения: 3 412
Скъпа чакай днес трябва да пусна първото ЧХГ и в понеделник 2-рото да видя какво се е получило, но имам чувството че всичко ще е на ред, усещам симптомите и явно ембриончетата са си в мен и нещо става. Тази сутрин много ме болеше кръста.

# 42
  • Мнения: 1 845
Скъпа чакай днес трябва да пусна първото ЧХГ и в понеделник 2-рото да видя какво се е получило, но имам чувството че всичко ще е на ред, усещам симптомите и явно ембриончетата са си в мен и нещо става. Тази сутрин много ме болеше кръста.
Ми аз си живея с мисълта,че си си бременна-значи само чакам да го потвърдиш днес с едно мнооооого хубаво чхг 🤞🍀🙏🏼
Стискам палчета силноооо и очакваме да ни зарадваш-хайде,отивай де ☺

# 43
  • София
  • Мнения: 3 412
Дай боже чул те господ. Ама ти наистина как ми го пожела, все едно си сигурна на 100% Gift Heart
Слушам шефе малко по късно ще ти го потвърдя както каза Kiss

# 44
  • Мнения: 1 753
Чакаме с теб и не приемаме минуси Heart

Общи условия

Активация на акаунт