Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през април

  • 35 184
  • 1 330
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 190
А и Пийкок, да.... На Косите писах, веднага след като беше постнала онуй за баща й... Тя отговори много странно.... Worried

# 46
  • Мнения: 2 515
Филомена Simple Smile, честито. Знам колко те е страх, но всичко ще бъде наред. Знаеш - маска, ръкавици и без излишни излизания. 💕
Фифиана, ИП само показа лицето на хората. Скоро това се изкоментира и тук. Хич да не ти дреме.
И аз мисля за Косите на Вероника, надявам се да пише скоро.
На Мария съм ѝ стиснала палците.

Скрит текст:
Аз ще се оплаквам от дреби неща, донякъде „красиви” - гади ми се, а мислех, че съм преминала вече периода, ама не.... Корем имам вече, а ми е рано за него, килограмите са нагоре, въпреки че не ям, защото нямам апетит.
Пак си пукнах вена, докато си биех инжекцията.
Още имам да се оплаквам, ама най-ми е мъчно, че не си виждам племенника, а той ми е всичко 💕

# 47
  • Мнения: 12 015
Филомена, чудна новина ❤
И аз я мисля Косите.

Времето е чудно, та чак ми става гадно. Ще мерим улиците с малката стоножка, то друг вариант няма. Пътува ми се.

# 48
  • Мнения: 3 025
Вярно, че Пийкок липсва. Дано всичко е наред.
Фифиана, с нас може да споделиш тук.  Измрънкай си, без да се притесняваш. Хубавото на ИП е, че ще отсее истинските ти приятелства.

# 49
  • Мнения: 5 234
Косите и Хепи дано да са добре.
Пийкок я разбирам, че иска да се свършва с ИП.
Аз пък очаквах да има спад в раждаемостта, а сега какво да видя - според вас - наопъки!

# 50
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Eха,каква хубава новина,Филомена!:hugs:.Леко бременеене.! Със второто аз много повръщах,изписаха ми хапчета ,които много ме облекчиха.Ако е много тежко-попитай  гинеколога си.

И аз от началото на карантината съм качила 5 кила.Свалях ги една година!!!!И накрая за 1 месец си ги качих..
Оплаквам се и че съседната къща започнаха ремонт.Ние сме три къщи залепени една за друга,със общ покрив(не знам как се казват този тип).Изсипа 5-6  тона пръст вчера да изравнява дворът си,режат някави бетонни тухли  за подпори,и работниците правят барбекю на обяд и и вечер.Има вятър,който разнася всичко-не можем вече три дни да си отворим прозорците,нито да излезем на двора-хвърчи пръст и  прах от този бетон дето го режат,  или  има дим,или и двете..Прозорците ми са ужас,цялият прахолях е полепнал по тях..

# 51
  • Мнения: 4 872
Не съм чела оплакването на Пийк, заради което я мислите, но я засичах вчера в други теми, които следя. Мисля, че всичко е наред при нея.
Мързи ме, а искам да изчистя. След малко ставам... Или утре Tired Face

# 52
  • Мнения: 68 654
Вратлето ми е готово- с пюре от тиквичка и ябълка, горнирано с див чесън и зрънца червен пиперчик.
А простият боб още ври пущината му с пущина.
Е  питам аз - що да готвя боб като вратйт става дваж по-бРъже 😆

# 53
  • Мнения: 7 922
Ще ви чета после:heart:

# 54
  • Мнения: X
В размисъл съм, защо в тоалетната, която е отделено от банята ми се трупа толкова много прах. Вентилаторът е почистван и разглобяван основно преди няколко месеца. Това във връзка с днешното ми основно почистване. Все съм се борила с прах по мебели, ама да трябва да я бърша и от моноблока, малко в повече ми идва.

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Оп, и аз тук. Някаква диктатура ли има във форума, що ли? И хигиена на писането ли трябва?
Кафемашината ни нещо се бъгна. Само бръмчи, кафе не пуска, а е на няколко месеца. Преди време пак така направи, после си проработи. Не знам какъв й е проблемът.
Мария, стискам силно палци всичко да е наред.

# 56
  • Мнения: X
Привет!
Имам дрехи за събиране и нови за простиране, имам за чистене, за подреждане... Готвенето ще го оставя за довечера. Ще изпека едно пиле.
И нашата кафемашина нещо се развали, но пък си ѝ беше време, честно казано, ММ ми я подари докато бях още студентка на общежитие, колко много е преживяла, милата. 😂

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Благодаря ви момичета за палците и в тази тема! За сега е добре положението. Дано си остане така до понеделник, когато ще е големия ден.

Филомена, честито! Да ти е много лека и безпроблемна бременността!

# 58
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Дойдох да докладвам Тета, тя пък 2 манЖи направила. Няма тогава.

Филомена, честито! Аз много повръщах. Минава в повечето случаи до 5 месец. Всечко ще е наред.
И аз съм качила 5 кила и ми личи.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Оплаквам се от апетита си, как пък не умря тая гад! За кила изобщо няма да говоря, че ми става зле. Заради ИР трябва да ям определени храни, а личната има съмнения за рефлукс, който изключва точно тези храни. И какво да ям накрая?! На фотосинтеза ще я карам явно.

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 12:18 от HighSpeed

Общи условия

Активация на акаунт