Хигиената е наш приоритет. Запознайте се с продуктите на BOSCH!

  • 6 982
  • 218
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не.

# 46
  • Мнения: 644
Почти нищо не съм променила, почиства си преди - чисто ми е и сега, може би препарата е по-концентриран

# 47
  • Мнения: 429
Хигиената се промени когато замених старата си прахосмукачка с перяща прахосмукачка Bosch BWD41720. Пода свети, а микробите и праха са във водата Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 13 174
Единственото, което съм променила е по-честата дезинфекция на дръжките на входната врата и ключовете. Чистенето е каквото винаги е било.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Единственото, което промених в почистването е, че включих дезинфектант като средство, защото по принцип не обичам да чистя със силни препарати. Включих някои предмети, които по принцип почиствам по-рядко като дръжките на вратите, ключовете на лампите. Новите покупки и всичко, което внасям отвън също подлежи на дезинфекция, вкл. ключове и телефон.

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 457
Дезинфекцирам входното помещение по-често,ключовете и опаковките на закупените продукти  със  спиртен разтвор.

# 51
  • Мнения: 522
Не мисля, че съм променила нещо в поддържането на хигиената у дома. Винаги сме се грижили да ни е чисто, изпалзваме препарати предназначени за различните повърхности.

# 52
  • Мнения: 176
Промените са относно почистването на дръжките на вратите, ключовете на осветлението, дезинфекция на антрето като наблягам около входната врата, дрехите се перат по-често, останалото относно хигиената на жилището не съм променила.

# 53
  • Мнения: 689
Да, промени се. Ежедневна дезинфекция на повърхности и под с подходящи препарати.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 764
В къщи навиците ни не са променени, навън използвам дезифенктант за ръце.

# 55
  • Мнения: 1 613
Промених я. Започнах да почиствам с дезинфектант всичко, по-често почиствам ключовете и бравите. Купих си  уред за почистване с пара, с който ежедневно минавам пода.

# 56
  • Мнения: 2 668
Дезифенкцирам всеки ден дръжки , входна врата , ключове, пода всяка вечер , но от толкова често миене на пода ламината ва снадките се наду и явно след карантината ще трябва да се сменя. Иначе и децата се научиха на по често миене на ръцете и дезинкфектанти. Въпреки че мия със ръкавици забелязвам ,че кожата на ръцете от препаратите взе да става суха

# 57
  • БГ
  • Мнения: 1 278
Увеличих употребата на дезинфектант както в прането така и в препаратите за ежедневна хигиена.

# 58
  • Мнения: 327
Нищо не съм променила и няма какво да променям. Пускам пералня, прахосмукачка, бърша пода, мия си чинийте, ръцете, зъбите, къпя се-всичко както преди. Дезинфектанти ръце използвам в работа и навън като съм.

# 59
  • Мнения: 3 949
Не, единственото, което промених е, че закупих препарат с дезинфектант за под. Останалото е както обичайно.

Общи условия

Активация на акаунт