Много съм притеснена

  • 1 964
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, много съм притеснена. Оказа се че съм бременна в 7.г.с., но докато разбера  имаше поредица от купони,през вечер и солидно количество алкохол, възможно ли е да съм увредила плода?

Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 10:56 от Снежана Стоянова 655391

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 2 755
Не ти ли хрумна да ограничиш купоните заради извънредното положение?

# 4
  • Мнения: 301
При първата ми бременност разбрах, че съм бременна около 9 седмица. Бях на море 2 месеца. Всяка вечер ходех на кръчма и след това на дискотека (бях на 21).
И аз много се притеснявах какви ще са последствията, но докторите ме увериха, че няма да се отрази на детето по никакъв начин. Сега синът ми е почти на 10, жив и здрав.
Лека бременност и мисли положително!

# 5
  • Мнения: 31
Благодаря ти, Снежи

# 6
  • София
  • Мнения: 1 791
Аз пих вино всяка вечер първите мин 2, макс 3 седмици от предполагаемото зачеване. Умрях от ужас като видях 2те черти и спрях веднага. За сега всичко е наред, но съм едва на прага на 13-та седмица.
Предстоят ми още поне 6 месеца живот във вина и притеснения заради това пиене в началото.

Най-добре е жена въобще да не пие и прави секс без противозачатни мерки.. Ще знам по-добре следващия път, живот и здраве.

Сигурно всичко ще бъде наред. Стискам палци

# 7
  • Мнения: 9 438
В случая повече за притеснение е факта, че сте контактувала с други хора. Не Ви ли мина през ум, че е извънредно положение и трябва да си стоите вкъщи, а не да се "омешвате" с други хора?

# 8
  • Мнения: 580
Нищо му няма на бебето. До образуването на плацента зародиша се храни от жълтото тяло. Започва да се храни от плацентата след 12 седмица.

# 9
  • Мнения: 1 271
Не се притеснявай, но не го прави занапред.

# 10
  • Мнения: 31
Благодаря, чуствам се много по- спокойна, дано всичко е наред за напред, а за купоните, то е ясно...

Общи условия

Активация на акаунт