Съвет за избор на цигари

  • 12 246
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Карелията ми е 4,20 евро. Мама като идва, ми носи 2-3 стека от България, че ми излизат на 2,50 евро Simple Smile

# 16
  • Мнения: 14 638
Ако не пушиш много,иди-дойди.Може по два стека на човек да се изнасят.В др.страни от ЕС са 5 -7еу и отгоре.
Пуста зависимост.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
По 4 стека е максимумът. Не пуша много, един стек на месец ме устройва идеално.

# 18
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Минус,трудна подръжка на устройствата.То не са изпарители,не са намотки,не е чудо.И хич не излиза евтино.А може и да не му понесе на човек.
Не съм съгласна, особено с болднатото. Simple Smile Ако си бъркаш сам течностите, е в пъти по-евтино от цигари, много пъти.
А в обслужването няма нищо сложно, човек се учи.
 Откъм вреди пък - електронните цигари не могат да бъдат сравнявани с цигарите изобщо - глицерин, пропиленгликол и есенция. Никотина не го броим, той не е канцерогенен, нищо че е отрова. Simple Smile
И, да, ароматите са безброй. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 15 239
Аз пуша леки цигари, по едно време пушех само Eve, отдавна не съм ги виждала, може би по безмитните зони има все още хубави като едно време от Кореком .
Мразя леки цигари. Дърпаш, дърпаш, очи ти изскачат и не усещаш да си пушил. 😀
Eve не беше просто лека цигара, иначе знам за какво говориш. Аз мразя тънките цигари.
Много е влошено качеството на цигарите, ако някой е решил да избира, съвета ми - откажете ги.

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Не пуша от 5 години.  Но когато пушех имах същите изисквания за цигари  GrinningGrinning . С триста галимации си купувах цигари на Кохиба, марката на прословутите кубински пури. Едно дърпане и ти стига до петите …. и все пак кубинска папироса, кой като мене.  Сега ги гледам да ги продават свободно на бензиностанцията,  която зареждам. преди ги продаваха само в магазините за луксозни пури.

Преди това съм пушила Камел, Ротмънс със златната лентичка, и Собрание.

А още преди това феникс кутийка JoyJoyJoy

# 21
  • Мнения: 14 638
Цитат
По 4 стека е максимумът.
Хм,четох,че са два.Не,че съм тръгнала посред епидемия,но следващият път ще замъкна максимум подаръци,че там са по 7еу.
Цитат
Ако си бъркаш сам течностите
Да,ако си манияк и ти доставя удоволствие.За повечето пробвали е тежест и бързо се отказаха.Може и да не слагаш никотин дори.Нали забраниха продажбата му? Моята информация е,че трябва по разни канали да се намира.

# 22
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не е нужно да си маниак, а единствено да имаш желание да откажеш цигарите, е, почти - замествайки ги с една по-безвредна алтернатива. Simple Smile
Скрит текст:
Има много магазини за течности, материали и устройства, не ти е актуална информацията. А тези, които са се отказали от вейпа, те просто не искат да свикнат според мен. Свикнеш ли веднъж с електронна цигара, димът на тютюневата ти става отвратителен. А и ти самият не миришеш на пепелник, нито домът ти. Simple Smile
Простете ми, че отклонявам темата, във форума си има тема за електронните цигари.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Цитат
Колко цигари могат да бъдат транспортирани със самолет?
В рамките на Европейския съюз:

В багажа на един пътник (включително ръчен и регистриран) може да бъдат превозван общо 1 кг тютюн. Той може да бъде насипен или под формата на пури (200 бр.), пурети (400 бр.) или цигари (800 бр.).800 цигари се равняват съответно на 40 кутии или 4 стека.

ВАЖНО! Страните от ЕС (както напр. прави Германия) могат да ограничават броя цигари, внасяни от страни от ЕС, които все още не прилагат минималния акциз (напр. Хърватска, Унгария, Румъния, Латвия, Литва и  България). Този брой не може да бъде по-нисък от 300 цигари. Потърсете информация от митническите органи в страната, в която отивате, преди да тръгнете на път.

# 24
  • Мнения: 9
Ако искаш цигари които да ти блъскат главата пуши:
Червен Кинг и Червен Марлборо, силно ги препоръчвам, попринцип са доста силни но на мен нищо ми няма изобщо не ми се вие свят... Ако искаш качество да пушиш - ПУРИТЕ са избора, но не тези от 2 лева ментетата, по-скъпичките от 20-30лв. и нагоре, цените варират по единична бройка, да речем че искаш пура Cohiba, тя е 80лв. уникален аромат и вкус! Но за пури си трябват парички няма как... Наргилета и електронни цигари избягвай, това е по-голям боклук и отрова от най-гнусните цигари, повярвай ми! Wink

# 25
  • Мнения: 14 638
Благодаря за инфото Тарталета.От днес вече били забранени цигарите  ментол в ЕС.
Цитат
електронни цигари избягвай, това е по-голям боклук и отрова от най-гнусните цигари, повярвай ми! Wink
Няма как да ти повярвам.И дори не пуша ел.цигара.Отровите там  са къде,къде по-малко.А пропилен гликола се съдържа в хранителновкусовата промишленост,лекарства,паста за зъби и т.н.Говорила съм и с д-ри и с химици по въпроса за отровата в ел.цигара.Не,че е безвредна,но няма хилядите отрови на класическите цигари.Миризмата на течностите също не е толкова гнусна.Даже някои аромат са приятни,но за малко.Не са ми бълват нон-стоп.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 552
Ехе, червено Марлборо! И то не се произвежда отдавна.

# 27
  • Мнения: 9
Ехе, червено Марлборо! И то не се произвежда отдавна.
Как? Тук при нашите магазини е пълно с червен боро!

# 28
  • София
  • Мнения: 38 552
Аз не пуша, обаче в България ги смениха с някакви измислени цветове - синьо, сребърно и още какво беше...

# 29
  • Мнения: 7
Здравейте, бихте ли ми препоръчали дебели цигари с корков филтър които да не са прекалено силни?

Общи условия

Активация на акаунт