Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 55

  • 16 777
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 107
Мими, за втори път сме в синхрон с готвенето 😍 Днес пекох агнешко бутче
Скрит текст:
[\spoiler]

# 676
  • Мнения: 28 745
Занатка, не се вижда!
Ох, майкоооо и с картофки, браво!

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 22:13 от mimi.7299

# 677
  • Мнения: 2 107
Златни ни ръце, Мимчоооо 😍  и добър апетит👍

# 678
  • Мнения: 28 745
Златни ни ръце, Мимчоооо 😍  и добър апетит👍
И дебели ни д....а, после! Stuck Out Tongue Winking Eye
Добро утро! Heart
Днес станах рано, рано, изчистих си кухничката, грее, то тави, то агнешки бутове, уууу!
При нас е дъждовно, но страшно свежо навън, въздухът мирише на пролетното море... ех, ех с таз корона най хубавия месец ще мине без приятели и празненства!
Дятето, лудото искало да ходи пак на работа през сезона, ние не сме съгласни, но кой ни пита, виждам и Курдов ще пуска неговия момък! Още не съм решила окончателно, но спра ли я, ще ми натяква цяло лято! Cry
Хайде банда хубав ден и внимателно с яденето, аз имам пиле със зеле, снощи и него сготвих!

# 679
  • Мнения: 1 617
Добро утро! 😇
Мимчо, така ми се иска да живея в морски град! Да виждам морето през всички сезони....и в обикновените делници да усещам аромата му...не само в горещите летни отпускарски дни. Наслаждавай се! А Ивето нека работи, щом иска. Има опит от миналото лято, явно й харесва да е сред хора и да не бездейства. Дори да е уморителна работата й понякога, в същото време е и зареждаща.
КАГ, не знаех за тази автентична рецепта за яйцата по панагюрски. Благодаря! Аз правя канапе от сирене и мляко, овкусени с чер пипер и чесън. Отгоре редя яйцата и поливам с горещо масло с червен пипер в него.
Хубав да е деня ви, банда! 😇🍀😇

# 680
  • София
  • Мнения: 4 141

Значи закусих! С домашен пастет от пилешки дробчета, сирене, домат и маслини.
Курдов, на патерички да си жив и здрав, ти и името ти! Да минават тез болежки вече!
Мими, Занатка, ами като котенце се облизвам по манджичките ви.
Ир, 😘😘😘 с малко закъснение да са ти живи и здрави родителите, а и вие да сте доволни и щастливи в Америката.
Инджи, 😘 много време са и твоите дечица там.
Прекрасна неделя, макар и дъждовна и 🍀🍀🍀.

# 681
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Курдов, здрав бъди! Честит имен ден със закъснение!


Лия, HeartHeartHeart
Знам за help, просто някак по-тежко звучеше с. to, иначе не е грешно.
За храненето - по-леко ми е, макар доста гладно на моменти, но това се дължи на факта, че аз ям по много по принцип и трудно се засищам.

Ако можех, щях да се преместя да живея до морето, мисля, че хората там са по-щастливи..

Вангобче, съблазни ме с домашния пастет. Имам купешки, но не е същото. Вкъщи мм ходи да пазарува и излиза, защото сме си внушили, че той вече го е изкарал вируса, та всеки път му поръчвам дробчета, но няма...Пак ще го пращам. Иначе той се шегува - Ето, рискувах си живота за вас, да има какво да ядете. Днес май пак ще го пратя да си рискува живота..за дробченца Joy


Пия си мазното кафе, за мен е още сутрин, макар и да е 11.40 Blush Мисля да си направя бекон и яйца за закуска. За обяд пил филе, увито в бекон на фурна, но ми е сухо и ще го нарежа в салата аг, авокадо, домат и ще му сложа отгоре една лъжица гъсто кис.мляко. Тюрлю-гювеч един вид Grinning. Вечеря - зелен фин боб на пара само с  масло и ще му сложа и кис.млекце. Джуле, ти го ядеше така, нали? Heart

Хубав ден на всички! Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 4 141
Деми, 😘😘😘 как да ти пратя и дробчета и пастет? Иначе добавяй към храната маслини, масло, авокадо, т. е. мазнички храни, за да не огладняваш и да си сита.

# 683
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Имам и от двете, ще добавя Hug
За дробчетата - не се притеснявай, ще пратя мъченика Joy

# 684
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Хеллоууу Heart

Дееемс Sparkling Heart , ммм, зелено бобче с кисело млекце, ама и чесънчиии, Trollface
Ех, не е задължително збира се(така шуши вика на “разбира се”) Nerd . Ако искаш, можи и отгоре да запържиш червено пиперче със зехтинец.
Неска аз се жертвах и Одих до Била, Innocent
Ох, Спукуих са, чи не сме саму ний ставащи пу обед, Animal Bear

Аз не моА да вляза в релси тия дни, все нещо ме изкушава. А се мотивирам от вас иначе. Trollface
Неска обяда мусака, вечеря гпвечета със свинско и зеленчуци, 🍷

Мнооого целуФки на всички, Revolving Hearts

# 685
  • Мнения: 28 745

Ако можех, щях да се преместя да живея до морето, мисля, че хората там са по-щастливи..
Ако знаеш колко си права....за това не искам да чуя за Сф.
Плажът Барселонета, по-скоро крайбрежния квартал! Едно от най прекрасните за мен места по света!



И не по малко прекрасния Бургас! Понякога имам чувството, че тук съм родена!

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 18:28 от mimi.7299

# 686
  • Мнения: 5 359
Чета, че пишете за доста обилни закуски.  Това режимно ли е?

# 687
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Кого имаш придвид?

Днес не успях да закуся, съвсем ми се смени менюто. Сготвих манджа пиле, патладжан, домати, моркови и лук и направо обядвах в 15ч. Салатата с пиле ще е за вечеря.

# 688
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Привет бандичка Hug
КАГ, и аз отначало много се впрягах на думичките, но ... сега и аз използвам Grinning Благодаря за рецептата за яйцата по панагюрски, ще опитам и без мляко Simple Smile Колкото до закуските - за ВМ НВХ - да, но пак зависи кой какъв вариант точно си е избрал.
Курдов, лек път утре, мислех да те поканя на една пресконференция, но явно няма да стане Simple Smile
Да си отчета днешното меню
з - кафе с кокосово масло, о - муска с патладжан и тиквички (ММ не я хареса, че я препекох и си я ядох сама, но свърши Grinning), сз - купичка к.мл. с чиа и 4 ягоди, в - джолан на фурна с гъби и зелен лук (за ММ и с картофи).
Сис, чудно моренце, благодаря, искрено ви завиждам на всички морски целогодишно Hug
Вангобче, чудна идея, утре ще си купя дробчета за пастет, но дай, моля изпитана рецепта Simple Smile
Емко Hug
Деми, радвам се, че пишеш по-често Simple Smile
Джулс, нашето кафе направо избегА ... Grinning
Момичета и момче, стискайте ми палци утре сутринта мжду 10 и 12 часа, моля и най-вече - да не вали между 10 и 10:30

# 689
  • Мнения: 2 844
Привет!
Деска 😘 имаш от мен стинати палчета за утре 🤗
Курдов жив и здрав да си с името си !
Мими и Сиси , благодаря за прекрасните морски снимки ! Мими 😘 не спирай детето, нека да работи, щом има желание!
Джулс 😘 да нагушкаш сладурката Шушка мноооого!
Демс 😘  твоята принцеса как е, скучно ли без училището?
Вангоби 😘 да , много са 😢. А твоето дете вече втора или трета година?
Моето меню днес :
З - кафе с масло
О -
В - пилешко карначе; патладжан с чесънчИ, салата зеле и моркови.
Една седмица ще съм в отпуск и ще си почина 😉 А и махат КПП скед Гергьовден, ще отида да видя мама!
Хубава вечер, банда! ❤

Общи условия

Активация на акаунт