Задължения заради бившия ми приятел

  • 4 066
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз да попитам... Това бивше гадже беше ли добър в леглото като за 150 бона?! На толкова ли го оцени като любовник, че ги изтегли?!

Да де, 50.

# 16
  • Мнения: 10 998
Нямаш никакъв полезен ход, освен да чакаш закон за частния фалит и да се обявиш за фалирала.
Обаче нищо добро не те чака от тук насетне. Не можеш и жилище да си купиш.
Въобще в тая ситуация, освен да напуснеш държавата и да заминеш за чужбина, друг съвет не мога да измисля.

# 17
  • Мнения: 646
Хора недейта така, бедна ви е фантазията какви манипулатори съществуват, че даже и с 3 висшета да си. Авторке това ти е мнооого голям урок, не мога да помогна за съвет, дано се оправиш.

# 18
  • Мнения: 12 864
Разсрочване, за да се намалят месечните вноски?
Охх, ама как манипулатори, а тя нали е финансистка.

# 19
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Много здраво се е оплела.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 307
Много здраво ни пуска по пързалката.

# 21
  • Мнения: 39 484
Срещу тия пари какво обезпечение има?
Щото те и мутрите не са толкоз тъпи да дават пари срещу бой и *******

# 22
  • Варна
  • Мнения: 36 746
Това не може да е истина, аз залагам на пързалка. Щото досега не съм чувала за мъжко достойнство, което да струва 50 бона.

# 23
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Чак пък достойнство, намерил будала и тъй...

# 24
  • Мнения: 2 755
Търси парите от бившия.  Как да стане измисли сама. Както ги е взел да връща!

# 25
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Да бе,той ако е искал да връща е щял сам да тегли.Сега като е доверчива ще й се наложи да го прави тя.

# 26
  • Мнения: 2 755
Ами като не иска, да намери как и да го принуди! За толкова пари няма начин "да няма начин"!

# 27
  • Мнения: 41 391
Аз се чудя на още нещо - тя взела кредитите, защото на онзи не му дали, но иначе той щял да ги изплаща. И с какви доходи? Колко хиляди е заплатата на някой с 6 месеца стаж??? Как изобщо е повярвала, че онзи има план да връща парите?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 746
А де. И на мен ми е интересно. Колко пък да е обаятелна една кожена пръчка...

# 29
  • София
  • Мнения: 8 002
Цитат
Бях подлъгана от бившият ми приятел да изтегля бързи кредити на стойност 150000 лева като той щеше да ги изплаща но не му даваха кредит на него защото нямаше 6 месеца трудов стаж. Успях да обединя 10000 но ми остават едни 50000 които месечната им вноста е 3 пъти повече от моята заплата.

Я пак? Съвет няма да ти помогне в случая, трябва ти чудо, съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт