Хипоспадия 7 или деца с урологични заболявания оперирани в Сърбия

  • 37 227
  • 716
  •   3
Отговори
# 705
  • Мнения: 58
Здравейте,
Искам да попитам на какъв език пишете на Богдан

# 706
  • Мнения: 5 531
Богдан не говори сръбски, не разбира и български. Можете да му пишете на английки!

# 707
  • Мнения: 8
Здравейте,
Искам да попитам на какъв език пишете на Богдан
Аз общувам с него на английски. Комуникацията ни ще е по повод документи за болничния. Иначе комуникации относно насрочване на операции трябва да насочвате към Джинович.

# 708
  • Мнения: 5 531
Да много важно е да знаете, че д-р Джинович сам преценява състоянието на пациентите си и сам определя датите за операция само по имейл. Ние бяхме на място, прегледа Михаил, но ни каза, че дата може да ни даде след каго му напиша имейл.

# 709
  • София
  • Мнения: 3 431
Когато пишете на Богдан, как се обръщате към него? Dear Bogdan или по фамилия?

# 710
  • Мнения: 5 531
Аз лично му казвам д-р Богдан Grinning
Dr Bogdan!

# 711
  • Мнения: 58
Здравейте,
Искам да попитам на какъв език пишете на Богдан
Аз общувам с него на английски. Комуникацията ни ще е по повод документи за болничния. Иначе комуникации относно насрочване на операции трябва да насочвате към Джинович.
Писахме на д-р Джинович, но все още не сме получили отговор, ще препращаме писмото, надяваме се да ни отговори.

# 712
  • Мнения: 5 531
Здравей, имай търпение. Препращай редовно писмото си. Дори и да забави отговор, доктора ще ти отговори.
Аз между другото трябваше да изпратя един документ до Бел Медик, оказа се, че те не го получават от моя имейл, и препратихме писмото от имейла на съпругът ми.
Всички сме имали моменти в които доктора не е  отговарял веднага, и това води до тревога.

# 713
  • Мнения: 5 531
Тъй като темата ни вече е почти на максималния обем странички, през следващите дни ще пусна нова тема, като в първите два поста ще публикивам цялата важна информация.

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 18:23 от marychery

# 714
  • Мнения: 37
Тъй като не съм много наясно, как да се присъединя към новата тема. Тук ще напишите името ли и аз ще я добавя в следени или има някакъв друг начин? Благодаря 💐🌹🌸

# 715
  • София
  • Мнения: 5 744
Тук ще се пусне линк към новата тема. Отваряте го и натискате бутона за следене(камбанката).

# 716
  • Мнения: 5 531
Качвам линк към Новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1325138

Общи условия

Активация на акаунт