Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 10 тема

  • 38 871
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27 856
Добро утро! Simple Smile

За днес яйце на очи, броколи, сандвич с пастет, меки тиквени сладки, бутербанички с извара, круша. Извън кадър има и един тиквен мъфин (всъщност, каквото остана от сместа за сладките). Blush А вероятно ще и нося и още нещо след училище, че денят ни ще е дълъг и ще се приберем към 20 ч. Bowtie
Хубава седмица!

# 721
  • София
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен! За днес: сандвичи с лютеничка и луканка; телешко с грах; портокал; сушен кокос и няколко Хелуински бисквитки.

Соник
Скрит текст:
Солен кекс: 150 мл. прясно мляко; 100 мл. олио; 200 гр. брашно; 3 яйца; 1 пак.бакпулвер; щипка сол; сирене и кашкавал. Пече се на 180 градуса.

# 722
  • Мнения: 9 610
Напоследък не снимам, но то и няма нищо интересно. Телешки кюфтенца, черен многозърнест хляб, 🍌, краставица.

# 723
  • shumen
  • Мнения: 18 225
За днес за закуска-принцеса с кайма,за обяд ще имат в стола пиле с картофи и плод,за СЗ-питка със салам и солети.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 721
З: Тост
О: Кашкавалени топчета и някаква импровизация на генезда от кайма с кисели краставички и гъби

# 725
  • Мнения: 2 763
Добро утро Simple Smile

Аз продължавам с еднообразните кутии.
За хлапачката солен кекс на Мими и шоколадче.
За мен - айсберг с риба тон и чедър.
За ММ - леща яхния, печено пилешко бутче.

Снимките отново са ми над 5МБ и не искат да се качат.Confused

# 726
  • София
  • Мнения: 888
Скрит текст:
Simpatiuhche, аз правя скрийншот на снимката и качвам него, винаги се пoлучава
Кутиите спряха, но ето една хелоуинска плодова заигравка:

# 727
  • Мнения: 29 102
Шарен ориз, салата, за поръска кедрови ядки...

# 728
  • София
  • Мнения: 131
Кутията днес: Кроасани с масло с добавка луканка и краставица; пилешки хапки с корнфлейкс на фурна и сос към тях; салата айсберг с рукола и дресинг и малко сушен кокос.

# 729
  • Мнения: 9 610
Козуначени кифлички, кюфтенца, ябълка, краставица. Скука.

# 730
  • Мнения: 27 856
Добро утро! Simple Smile Днес бързахме:

Ориз със зеленчуци (трябваше да има и броколи, но в бързината ги забравих Joy ), ябълка, сандвичи- с топено сирене и луканка и с пастет с шунка, ябълка и цяло пакетче с меки тиквени сладки Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Реших тези дни да огледам малките бурканчета от сосове, хайвер и подобни Grinning И с изненада установих, че почти навсякъде, поне в 90% от случаите, рибните "хайвери" са всъщност рибни "продукти" с аромат на хайвер или директно и съвсем явно си пише "имитационен хайвер"...Всъщност, само в Лидъл видях истински хайвер от сьомга, ама 10 лева бурканчето... Confused Май ще купя накрая пак бурканче от мини Нутела Laughing

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Долче, ето това ти препоръчвам, не струва "майка си и баща си", ако решиш да изхвърлиш съдържанието.

Скрит текст:




# 732
  • Мнения: 817
Днес и аз без снимка, че бързах за работа, но то не е и нещо много интересно - прясна паста с домати, пармезан и авокадо, ябълка и пъпеш.
Подобни пластмасови кутийки съм си запазила от хумус. Не знам в кой район си, но на Оборище има един био-еко .. магазин и от там съм го купувала.

# 733
  • Мнения: 27 856
Благодаря, Морена. Да, това го видях, като резервен (не от стъкло) вариант определено става. Simple Smile Аз обаче повече се изумих от факта, че има толкова имитационни "хайвери"- не предполагах, че и там са се развихрили имитиращите продукти Joy
Стефи, на дъщеря ми пастата почти винаги и е интересна Laughing

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
И аз запазвам някои, ако е РР/5 пластмасата. Да го използваме още 2-3 пъти преди да замърсим планетата.  Бурканче малка Нутела взех и аз (не че ме кефи състава) поне за дресингите, дето са мазни, ама ми малее като размер, та ще видим. С по-големи стъкларии просто не става да товаря безумно тежката раница.

Общи условия

Активация на акаунт