Мама гордо вози във количката октомврийче с мартеничка на ръчичката - Тема 5

  • 16 107
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
Момичета да ви попитам според вас дали да захранвам като бебешока има още колиики.След една седмица става на 5 месеца.

# 46
  • Мнения: 610
Привет, моето момиче е само на кърма, хапва 7 или 7 пъти. От 2730 на 4-я месец беше 7700, педиатърката браво, кравена е 😁😁😁 не бих я ограничавала щом иска и хапва значи е гладна. Тя си е хапва добре и е толкова доволна след хапване 😁
Децата израстват, източват се, ще почне по-малко да качва тъй че не се притеснявам никак, жизнена е, усмихната, подвижна, вече през деня и 4,5 часа издържа без ядене (пак казвам само на кърма е), а това беше немислимо за мен докато не навърши 3 месеца.
Снощи заспа в 21:00 и в 03:45 гладна, смее се и до 05.00 будува, а ѝ се спеше пък не се предава, откачихме.
Имате ли впечатления от д-р Демерджиева от Токуда - дерматолог, ще ходим с малката, че аз още имам розов лишей, а и тя има петна, които не минават с вече изписания ѝ крем от друг лекар.

# 47
  • Мнения: 989
Ние от Демерджиева сме доволни, но наши приятили не бяха. На нас ни помогна, на тях-не.
Привет, моето момиче е само на кърма, хапва 7 или 7 пъти. От 2730 на 4-я месец беше 7700, педиатърката браво, кравена е 😁😁😁 не бих я ограничавала щом иска и хапва значи е гладна. Тя си е хапва добре и е толкова доволна след хапване 😁
Децата израстват, източват се, ще почне по-малко да качва тъй че не се притеснявам никак, жизнена е, усмихната, подвижна, вече през деня и 4,5 часа издържа без ядене (пак казвам само на кърма е), а това беше немислимо за мен докато не навърши 3 месеца.
Снощи заспа в 21:00 и в 03:45 гладна, смее се и до 05.00 будува, а ѝ се спеше пък не се предава, откачихме.
Имате ли впечатления от д-р Демерджиева от Токуда - дерматолог, ще ходим с малката, че аз още имам розов лишей, а и тя има петна, които не минават с вече изписания ѝ крем от друг лекар.

# 48
  • Мнения: 1 136
Аз не съм доволна от нея. Има супер много пациенти и гледа да претупа нещата. Тя е завеждащ отделението и ние с нашия тъп атопичен дерматит.. останах с впечатлението, че един вид за какво я тормозим с нашите глупости. Разбира си от работата, но мноооого претупва и не обяснява нищо. Например изписа ни лечение с едно лекарсвто и беше забравила да ни обясни как точно да го слагаме, та се влоши и се наложи пак да ходим, но този път при доц. Развигор Дърленски - от него останах очарована. Той е нашият човек. Прегледът при Демерджиева беше около 5 минути, а чаках пред кабинета 1 час с количката (а имахче записан час преди това).
Тук някой ми беше препоръчал др Божикова от МЦ Лора - отделно за нея четох и други много положителни отзиви, но с часовете е трудна - като ни трябваше лекар, можеше да ни види след месец, а ние бързахме.

# 49
  • Мнения: 1 521
Аз съм ходила при Божикова и е мн добра, но наистина с часовете е ужас. За съжаление при всички добри лекари е такова. Просто са малко.

Аз днес дадох пъщарнак, разредих го с мляко, малко прекалих с млякото и стана течно, но изяде три лъжички, утре продължавам с 6, и така постепенно ще увеличавам.

# 50
  • Мнения: 354
Момичета да ви попитам според вас дали да захранвам като бебешока има още колиики.След една седмица става на 5 месеца.
При нас също е голям проблема с газовете. Според мен това не го причислявам към коликите че тогава си беше различно. Много трудно ги изкарва нищо не му помага и вече две нощи не спи само вдига крака мята се, мъчи се да ги изкара. Направо не съм човек спла съм един час. Днес дадох тиква 4 лъжички почуди се какво е това но я хапна. Реших с нея да зпочна имвнно заради корема. Вече незнам как да му помогна и да се успокой. На всичмо отгоре цял ден е рев постоянно излязохюв да спи навън докато заспи целия квартал го чу😥зъби ли го мъчат кисел ли си е незнам м вечвв

# 51
  • Мнения: 383
И аз дадох пъщарнак днес. Нямаше пъпки както при картофа , но пък открих , че самата лъжичка която купих специално за захранването ( термолъжица силиконова) има много малки ръбчета, явно фабрично не е оформена както трябва. Може от тях да и се е раздразнила кожата. Пъщарнака много и хареса иначе Хаха . Чак се ядосваше като се бавя с лъжицата 😀

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ехаа , честито захранване! Аз поотложих за утре, днес разопаковах уреда и пишеше 3 пъти на дълга програма да се пусне празен , а после да се измие със сапунена вода. И направих чак сега и пюре за нас да тествам. Картофи и стана супер просто. Мнг съм доволна!

Имате ли цикъл кърмещите и откога? Аз нямам още!

# 53
  • Мнения: 143
На 37мия ден след раждането ми дойде. Страшна късметлийка съм. От тогава си ми идва всеки месец. Втория и третия път ми закъсня и
Тоя месец ми дойде на 28мия ден. Само на кърма е.
Ехаа , честито захранване! Аз поотложих за утре, днес разопаковах уреда и пишеше 3 пъти на дълга програма да се пусне празен , а после да се измие със сапунена вода. И направих чак сега и пюре за нас да тествам. Картофи и стана супер просто. Мнг съм доволна!

Имате ли цикъл кърмещите и откога? Аз нямам още!

# 54
  • Мнения: 354
И аз нямам и не ми липсва особено 😂

# 55
  • Мнения: 799
Аз нямам още цикъл.

Днес дадох пак картоф, чак си хвана лъжицата, много се радваше 😁

# 56
  • Мнения: 404
И аз нямам и не ми липсва хах

# 57
  • Мнения: 1 521
И аз още нямам, според мен ще дойде когато разредим или махнем обедното ядене. Така си мисля.
Аз днес се запасих с превръзки, защото не се знае кога ще има изненада.
Аз съм мн доволна от лъжичката която купих за захранване, много е мека, изцяло силиконова, мъничка като за малки устички.
Слагам снимка, ако някой иска са я пробва.

# 58
  • Мнения: 799
И аз ползвам същата Simple Smile препоръчвам!

# 59
  • Мнения: 989
И аз нямам цикъл все още. Блаженство! Wink

Общи условия

Активация на акаунт