Кукундрела пролет чака и кат жаба в гьола кряка - 99!

  • 9 448
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 29 691
Тенкю за пожеланията!

Мое производство е тортишката. След малку ша я пробваме как е....

# 676
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Дъй жиф и здраФ пураснълия Сольчу Nature Rainbow


Майка му дъ нИ са чуди, ми да праща туртА пу гълъбъ Joy


Тамън съ чудъ куЯй тас гусЖа Букет, то нашту Сиринчони било Hug

Цецо, гулям смех с твойти мъжуи. Пузнай ся кво ши готвя неска Joy

# 677
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Демич, вечи ут скука съ чудя ко дъ прая, та викам чай си сменям аватара, мъ въ изнедадАх, а?...Joy мъсля чи ноу ми ходи...Joy

# 678
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ох, ни нам за готвенето, ама тука работя и уча за 2ри клас.
Чете моя една гатанка, щото така им започва урока: Пухкаво зверче игриво...
Питам го - и що е то?
Детето - шишарка!
Викам - ква е тая шишарка зверче?
Накрая позна, че е катерица.
После му казвам - сега напиши каква е катерицата, щото имат урок за прилагателни.
Детето - бясна!
Joy
Казах му да прибави и шантава и учителката ще изпадне в умиление.

# 679
  • загубено
  • Мнения: 6 539
Наталка,жив и здрав да е младежът!
Много да ви радва.


Heart Heart Heart

Госпожо Букет честита ти нова визия. Някак сериозно изглеждаш. Simple Smile

Ох бре сваке. Joy

# 680
  • Мнения: 991
Честит рожден ден на малкуту соучи!Да ви е здраво и много щастливо детенцето!
Ей я на Демата вдъхнуви съ и почнъ кифтацити 😂

Многу ти оди новуту никче,Букетче!Кату викат ората,кат на свинче звънче.Ай,чиститу да тий!🤗
Аз свръших квото имаши за прайни,сига шъ пучивъм.

# 681
  • Мнения: 22 867
Добър дян! Grinning
Соулче, да тий живо и здраво момченцето! Ко си жалиш нервити, нъл са ти за негу, инак за ко ти са? Тортата е трепач! Heart Eyes Да си спретнете хубав купон!



От на Сесената фамилия творенията сам
, а народът се чуди ко ми стаа та избухвам! Joy

Гуспожо Букет, то сигъ ши требва ва "Ви" да ти пиша newsm78 , некак тежкарски звучиш. Ма, дубряй , то чи сми китки, китки сми, ма ти цел букет! Hug 


Аз съ чудя отде да я подхвана, ши одя пеш на магазин, искам вече навън, писна ми тоз домашен арест! А такъв хубав сняг има, ш,съ натутлява едно убуу и ши одя, дорде ми измръзнии.....д-ту, ку ще и Мутафчийски да ми съ кара!

# 682
  • Мнения: 29 691
Мерси, мумичета,  за арните пужеланийа.  Тортата ноо сполучлива на вкус е станала..... кат за +20 кила.

# 683
  • Мнения: 22 867
Мерси, мумичета,  за арните пужеланийа.  Тортата ноо сполучлива на вкус е станала..... кат за +20 кила.

Уф, сигъ на приказки да ти вервам, искам да упитъм па! Joy Чи нема пратиш по гълъбо нема, ма у скрит текст земи напиши ка я праи, да съ пудсладим у къщи! По-напосле, де, не веднагически! Simple Smile

# 684
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 930
Соулчи, чистит ружден ден на малкуту мумче! Жив и здрав да ие, а пък вий мноу да го слушати!



Букетче, да махниш туй г-жа прид имиту ти, яз съм гуспуджата ти си Букетчи.

# 685
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Аааа Алфич, моля, моля, кукошки ни коля, Joy ас съм си гуспужа, няма да казвам вечи ут колку гудини...


Лабрексчи, моля ти са никакво Ви...прудължаваме на ти, наши хора сме си се пак, как са нищата при теб?

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 13:47 от Г-жа Букет

# 686
  • Мнения: 29 691
Уф, сигъ на приказки да ти вервам, искам да упитъм па! Joy Чи нема пратиш по гълъбо нема, ма у скрит текст земи напиши ка я праи, да съ пудсладим у къщи! По-напосле, де, не веднагически! Simple Smile

Спицялну за теб:

Скрит текст:
Тъъъъй! Първо - продукти:

Готови блатове от този тип:


Разбира се, може да си ги направиш домашни, но на мен не ми се занимаваше.

За крема - 3*250 гр. Маскарпоне; около 150 гр. Филаделфия класик; 1 заквасена сметана, 1 чаша пудра захар, 1 голям шоколад или 2 малки.

Вземаш такъв ринг:



или, ако нямаш се приспособява от целофан или хартия за печене.

После слагаш един от благовете и се напоява с прясно мляко, захар и ванилия. Малко, колкото да не е сух блатът.

В купа се пазбъркват маскарпонето, филаделфията, сметана и захарта. Разделя се на три. Над първия блат се слага първата част, после втори блат и пак се напоява с мляко.
Разтопява се шоколад на водна баня и се смесва с едната част от крема. Слага се над втория блат. После третия блат, пак с мляко и остатъка от крема. Отгоре се поръсва с настърган шоколад, може да се направи заливка или пък шоколадът да се замени със сладко от боровинки например.

Украсата е по желание.

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 15:41 от Soul Free

# 687
  • Мнения: 22 867
Соулче, мноу та обичам! Hug Гулему мирси за рецептичката, най-обичам тъй - картинкъ убиснение, картинка убиснение, екстра! Сичкуту го копи/пейст и кат излезна следващия път кат днес, ш,си накупя продуктите, щот сал инътъ заквасенъ смитанъ имам. Пък и лесно се прави. Ох, убичам си аз сладичкууу!



Г-жа Букет, при нас като навсякъде. Сидим по стаите, писва ни, само ходенето в магазин е разнообразието, ей, докъде го докарахме, и вися на компата, та очите ми смъдят вече. Не че некой ме кара, ама......само се каня замалко да е, пък то замалкото цел ден, та и по нощите.Joy Лошото е, че още един заразен днес, та 6 станаха бройките. Да им минава на хората. И на всички здраве, здраве, здраве! Hug 

И, че станъ въпрос за мутиките вчера май, да фнимавъти де ги настъпвати. Фащат съ за обратнатъ странъ на настъпенътъ! Mr. Green

# 688
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 930
Ехоооо, тъз вечер дизинфикцирафти ли са?

# 689
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Гутоа съм

Общи условия

Активация на акаунт