Бъдещи мами през януари X :)

  • 13 225
  • 264
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 480
момичета, това май ми е последното влизане във форума преди раждането. аз дооправям багажите - все едно ще се изнасям някъде, но какво да се прави, нали гледам да не забравя нещо. тръгваме в 5ч. сутринта с брат ми, надявам се да избегнем движението и да е спокойно по пътя.

относно шишетата - аз купих 2 д-р браунс според препоръките на мои приятелки, от големите. ако нямам кърма ще купя може би и едно от извитите на кико. ще видим. нека бебо да се роди жив и здрав всичко ще му купим.

а мен какво ме притеснява ... как ще свикна да се оправя с бебето първите дни, сигурно няма да знам какво да го правя. днес като стерилизирах шишетата се чудех каква ли трябва да е температурата на млякото за да е добре за човечето? дали трябва да претоплям кърмата (не се смейте) ... какво ще правя с него след като ни изпишат от родилното и тръгнем за бургас ... вчера майка ми каза да взема 1 комплект пелени за изписването и за в колата, защото такова малко бебче нямало да може да се стопли само ... а аз приготвих боди, нощничка и едно дебело костюмче, ръкавички и терлици и шапка ... и испанско одеало. как няма да се стопли? нали вече не се използват пелени ??? ужас !!!
моля ви дайте мнения и съвети !

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: Casey
Кате, не тъгувай  spoko
Коледа е близо, а и щом е преди празниците, какво по-хубаво от това  thumbsup


Благодаря ти Casey Heart Eyes !
И аз с това се успокоявам, но ми домъчня...

# 32
  • Мнения: 7 837
Няма нужда да слушаш никой. За бабите детето никога не е добре облечено /съдя по това какви проблеми имаше сестра ми със свекървата си  Imp / А и в колата ще бъде топличко. Все пак не пътувате с кабриолет Simple Smile
Лек път утре. И още веднъж успех  Praynig

Ние пък току що си сглобихме креватчето и не мога да му се нарадвам. Вече нямам търпение да го напълним   newsm07

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: gwendalin
а мен какво ме притеснява ... как ще свикна да се оправя с бебето първите дни, сигурно няма да знам какво да го правя. днес като стерилизирах шишетата се чудех каква ли трябва да е температурата на млякото за да е добре за човечето? дали трябва да претоплям кърмата (не се смейте) ... какво ще правя с него след като ни изпишат от родилното и тръгнем за бургас ... вчера майка ми каза да взема 1 комплект пелени за изписването и за в колата, защото такова малко бебче нямало да може да се стопли само ... а аз приготвих боди, нощничка и едно дебело костюмче, ръкавички и терлици и шапка ... и испанско одеало. как няма да се стопли? нали вече не се използват пелени ??? ужас !!!
моля ви дайте мнения и съвети !


Мила, само спокойно! С всичко ще се оправиш, пък и няма да си сама- нали таткото ще е с теб. Аз мисля, че си приготвила каквото трябва, но пък от друга страна нямам никакъв опит, та дано по- опитна мама се включи със съвет.
Пожелавам Ви леко и безаварийно пътуване и посрещане на таткото!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: Casey

Ние пък току що си сглобихме креватчето и не мога да му се нарадвам. Вече нямам търпение да го напълним   newsm07


Честито Ви креватче Grinning !
Нашето от две седмици си е заело мястото в стаята и засега го пълня с дрешки и принадлежности Wink .

# 35
  • Мнения: 3 480
много се радвам за креватчето !!!
утре като посрещнем таткото той ще носи нашата кошарка и количката със столчето за кола  #Milti

момичета, успокоихте ме, благодаря на всички за хубавите думи, желая на всички ви леко раждане и после дано да имаме време пак да си пишем и да си разменяме съвети !!!
приятен остатък от бременността и целувки от мен !

п.п.: между другото, във форума "Бъдещи и настоящи майки" в дир.бг има нова тема за преживелите вече раждане, много подробни и интересни разкази.

# 36
Здравейте,  мама asa ни зарадва по-рано и вече си имаме момче Виктор. Всичко мина успешно, бебока се роди 2.6 кг. 45 см. , голям пич. Asa ви изпраща много поздрави (нета много и липсва Grinning ) Тате

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Честит син!

# 38
  • Мнения: 45
Честито, да ви е жив и здрав Виктор! Tada

# 39
  • Мнения: 4 629
Честит син!   bouquet   party006  passifier

# 40
  • Мнения: 353
Честит син на мама Аса. Голям да порастне малкия юнак много много да я слушка. А ма щастливата мама бързо възстановяване и много радост

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 728
Честито попълнение в семейството!  ylinfant
Да расте здрав и жизнен, да не плаче много, а мама, татко и батко да го слушат много.
На мама и татко пожелавам железни нерви!

# 42
  • Мнения: 581
Честито!
Жив и здрав да Виктор и винаги да е победител!

# 43
  • Мнения: 3 777
Честито ни ново попълнение Grinning
Да е живо и здраво момченцето на мама Аса, много радост да им носи....

Брей ние бихме Декемврийските мами по родени бебоци Grinning

# 44
  • Мнения: 7 837
Честитооооо на мама Asa  newsm51
Жив и здрав малкия бебок Виктор. Мама да се възстановява бързо.   Tada

Общи условия

Активация на акаунт