Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 54

  • 13 039
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702


Бъдете здрави, банда! Heart
И прощавайте, ако има нещо Heart

# 61
  • Мнения: 28 719
Привет прекрасни!
Днес при нас е слънчево и съм в добро настроение...! Чакам и детенце...! Heart
Прошка искам, прошка давам!
И Честита БАБА МАРТА!
Бъдете здрави, това е най важното!

# 62
  • Мнения: X


Да сте живи и здрави, милички и миличък!

Добре дошли на новите мацки!

Мамексче, как сте?

# 63
  • София
  • Мнения: 2 008
Прошка искам! Прошка давам!
Честита Баба Марта! Да сме здрави и засмени! И да ни е слънчево в душичките!
Nature Sunny

# 64
  • Мнения: 2 844

Честита баба Марта 😘❤Бели, румени и засмени да сте!

# 65
  • Мнения: 3 347
Много ми е емоционално днес момичета и момче ,най-вълнуващите ми  празници съвпадат!
Ходихме да гледаме кукери,изцапаха ни подобаващо Grinning за здраве,ха дано подейства!Имаше и 4-5 малки дечица в групата,от 5до 9 годишни,душичките до 14 часа бяха изкарали,до вечерта не знам...След малко ще кача и тук някоя снимка,за който няма ф. /не си мислете за ферментирало,палавници Joy/.

Скрит текст:




и любимата ми Grinning

а това в нашия край се нарича улюлюнга Joy,пали се вечерта на Сирни Заговезни,паг да гони лошото.Това както го гледате е високо 3-4 човешки боя,просто избрах снимка без хора.

Благодаря Сис,децата са на оправяне,аз не мога да оправя дишането още,въпреки лечението,но и това ще стане .
Миленски, Hug мила.И у вас като у нас,все някое дете болно...

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 16:14 от Мамекс

# 66
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда!

Честита ви Баба Марта! Честити да са и останалите празники, които се обединяват днес - Сирни Заговезни и Ден на самодееца. Да сте много здрави! Да ви бъде простено! И аз искам прошка от вас.
И по този повод - събирането на празниците в един ден, чичо ви Борко пак е на работа - от едно село, та през друго, та през девет в десетото.
Скрит текст:




Яденето пак остана за вечеря, която не знам в колко часа ще е - от 17 часа ще присъствам на празника в още едно село, където ще снимам "Хамкане" и прескачане на огИн.

Весел следобед, бандитки!

# 67
  • Мнения: 28 719
Мамекс, Курдов, много са красиви кукерските празници...те са си наши, не като оня ми ти Хелоуин...
Аз се разходих, сега готвя и след малко Телчо отива да вземе малката /по точно голямата, с една глава е над мен/ Wink, а довечера ще се прощаваме...


Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 17:08 от mimi.7299

# 68
  • Мнения: 1 617
Бандичка, привет! Hug
Честита Баба Марта! Здрави да сте! И засмени! HugHeart
Вижда й се краят на зимата! Simple Smile
Колко нови момичета имаме в темата! Добре дошли! Да имате волята за промяна! Ние сме насреща! Simple Smile Hug
Ирко, радвам се за добрите новини за детенце! Hug И ми стана хубаво като прочетох за проекта ти! Hug
Демс, с мъничко закъснение - да ти е здрава и изпълнена с мечти дъщеричката! Cake
Курдов, честит ти шофьор! HugCar
Жгмъцко, и аз като теб се паникьосвам. Уж разсъждавам трезво, но всеки ден по няколко пъти проверявам статистиката по държави, колко са тежките случаи, колко са се възстановили и т.н., сякаш минавам на визитация. Явно не е толкоз трезво....(почесване).
Изпозабравих какво четох последните 10-на страници Blush Пред очите ми са мидите на Мимчо и мартенските нокти на Мамексита. И с едни хлебчета изкушавахте от ония дни...Blush
Прегръщам всички угрижени и болнички! Hug

# 69
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Да сте живи и здрави всички, Честита Баба Марта и ако има нещо ... простете!
Привет, бандичка, нещо загубих вчера и днес ...
Жгмъци HeartHeartHeart благодаря за темата (четя си я от тИлИфонЯ, ама ми е трудно да пиша от там).
Тан, пълна ли е къщата Hug
Maмексито, дано си я намерила, наистина, че това не е никак на добре Sad
Ничия, радвам се, че сте добре вече Simple Smile
Бела, то при вас - я ветрове, я дъждове ... ама дано имате и малко слънчице вече Hug
Миленски, оправяйте се по-бързо Hug
Хамстерче, успех с 90ДД и не се притеснявай да питаш, когато се чудиш за нещо Simple Smile
Иркооооо Hug hug:
Курдов, Мамексче, благодаря ви за снимките, чудни са!
На всички неспоменати, много гушшшшшшш!

# 70
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 134

Честит празник и от мен. Красиви сме, спор няма, нека и да сме здрави.
Слънце няма и решихме да идем да гледаме Соник днес. Сега ще хапваме, аз съм на зеленчукова супа с 1-2 лъжици сметана и лимонов сок и едно червено Ф. Ам Зимъ е, студено още😁
Целувки на всички!

# 71
  • Мнения: 5 359
Честита Баба Марта, приятелки и приятел Курдов!  Пожелавам ви само да сте здрави, защото знам, че сте си красиви!


Срам ме е да призная, но аз съм много зле с теглото. През лятото бях стигнала 88 кг и опитах пак 90-дневната, но не се получи.  Постепенно стигнах 97 кг. Нещо невиждано в моя живот.  От една седмица съм на безвъглехидратна. Сега съм 94 кг. Надявам се да сваля поне 10.
На вас  пожелавам успех!

# 72
  • Мнения: 28 719
Юхуууу  кой се е завърнал...Каги идвай при нас, и ние вече отдавна не спазваме 90 дд, всеки е намерил свой режим...май всички бавно и славно тръгваме по без ВХ.
Пиши менюта, иначе спасение няма...
Моето днес
З кафе с мляко
О табуле салата
В салата с марули, салата домати и краставици, пържола
За десерт 2 сурови бонбони Blush

# 73
  • Мнения: 4 018
Аз започнах с 90дд. Днес бях на месо с лук и гъби. Правя си компромис - ще махам всякакви захари в тестения ден - торти, пасти, сладоледи и т.н, за едно хапче подсладител в кафето сутрин, че иначе няма да издържа, както съм и отказала цигарите от половин година...
Не намерих и нищо конкретно за виното - на едно място се забранява, на друго не се препоръчва, на трето може във въглехидратния ден по една чаша. Не пия друг алкохол, свикнала съм по половин чаша бяло вино след вечеря - какво да го правя последно?  Всичко останало до колкото все още чета - не ми е проблем. Отделно, портокалов фреш сутрин вместо закуска добре ли е, или е за предпочитане нещо от сорта на ябълка/круша?

# 74
  • Мнения: 28 719
Става фреш за закуска! Grinning
За виното не искам да те отчайваме, но не се получават с него нещата... Cry
Подсладител в кафето вместо захар е добре!

Общи условия

Активация на акаунт