Бригада "Нов дом" - 4

  • 121 524
  • 2 277
  •   6
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 529
Казаха,че били две двойки тризнаци.Поне така разбрах.
И като оправдание ли е Да продължава да прави още?

# 1 396
  • Мнения: 3 731
Ще ги видим в какъв ред са родени, но след първата тройка бих спряла. Да кажем 2 да са едно след друго, да искаш 3-то. Няма лошо, много хубаво, но стават тризнаци - ок. И спираш до 5 деца. Защо после правиш още 4?

# 1 397
  • Sofia
  • Мнения: 26 486
На мен ми се чу,че са три двойки близнаци.
От дадените кадри изглеждаше чисто и не затрупано с вехтории.

# 1 398
  • София
  • Мнения: 13 402
Бройката сама по себе си не означава нищо. Въпросът е в преценката колко можеш да отгледаш качествено.

# 1 399
  • Мнения: 529
Бройката сама по себе си не означава нищо. Въпросът е в преценката колко можеш да отгледаш качествено.
Ако мислиш, че "качествено" можеш да осигуриш добър живот и майчини ласки на 9 дечица .... ми тъжно ми е за тебе, или си просто доста малка девойка и тогава ти разбирам мислите Simple Smile

# 1 400
  • Мнения: 3 731
9 деца, щом се налага Бригадата да им помага, колко качествено да е? Ще гледаме все пак, де, но имам усещането, че пак ще има критика към семейството.
Зависи на каква възраст са, но за 9 деца, минимум ти трябва още един човек за помощ и бащата да работи на 3 места, а деня му да е поне 34 часа.

# 1 401
  • София
  • Мнения: 13 402
Явно сте отскоро във форума и затова не ме разбрахте (коментирах мненията относно голямата бройка, която сама по себе си не означава нищо, но не и при хората, които показват).
Съвсем друго имах предвид.
Всъщност аз съм на 50 и имам 5 деца на възраст от 1,6 до 26 г. Никое не е родено случайно, защото всяко едно е плод на репродуктивно лечение през последните почти 30 г. Всичките отгледани прекрасно, посещаващи специфични курсове и спортове, обиколили достатъчно места, най-големите завършили в чужбина и живеещи там. С всичко възможно осигурено, може би повече от на някои с по 1-2 деца. Това имах предвид, че е добре човек да си направи преценка преди да хукне да ражда.
Ако не можехме да ги отгледаме качествено, щяхме да спрем, а не да чакаме на някой друг.

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 11:50 от Fever Ray

# 1 402
  • Мнения: 11 196
Казаха,че били две двойки тризнаци.Поне така разбрах.
И в задачата се пита. Когато ти се родят едни тризнаци, защо, по дяволите се напъваш да правиш още деца?

# 1 403
  • Враца
  • Мнения: 2 700
Две двойки тризнаци?? Simple Smile

# 1 404
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Не исках да ,го пиша но скоро една позната се оплака,че има само цигани в тяхното населено място. Попитайте, ги тях защо се възпроизвеждат така скоростно, а не българските семейства.  Не мога да разбера този хейт в темата. Аман от тролове. Възхищавам се на Мария от години помага на благотворителни каузи. Дано да има повече такива хора. Много хора заслужават да им се помогне в даден момент от живата. Естествено е че има и злоупотреби,но това не значи, че трябва да се спре с помоща.

# 1 405
  • София
  • Мнения: 2 425
Бройката сама по себе си не означава нищо. Въпросът е в преценката колко можеш да отгледаш качествено.
Така де. Лошото е, че моето и твоето "качествено" не съвпада с тяхното. Те си мислят, че щом малките могат да износват дрехи от големите и не е проблем да сложат още една-две (или 9) шепи ориз в манджата, всичко е ок.

Кой ти мисли за курсове, колежи, университети или дори за приличен квартал, за да не растат в гетото.

# 1 406
  • Мнения: 11 196
Не мога да разбера този хейт в темата. Аман от тролове.
Кого точно наричате "трол"? Човек, който пише мнение, с което не сте съгласна?
"Трол" означава съвсем друго нещо. Фалшив профил най-вече. Мисля, че всеки тук изказва личното си мнение и си застава зад него, няма хора от някаква "фабрика за тролове" да пише ей така коментари срещу заплащане.
А за да има масово недоволство срещу хората, които цвъкат по хиляда деца (а нямат възможности да гледат и две от тях), сигурно... има причини, не мислите ли?

Съветвам Ви да боравите с думи, чието значение разбирате. За момента явно не знаете какво е "хейт" и какво е "трол".

# 1 407
  • Мнения: 478
Възхищавам се на Мария от години помага на благотворителни каузи. Дано да има повече такива хора. Много хора заслужават да им се помогне в даден момент от живата. Естествено е че има и злоупотреби,но това не значи, че трябва да се спре с помоща.
Аз съм силно За да се помага на хора, изпаднали в нужда. Никой не знае какво го очаква утре. Животът може да се обърне за един миг. Обаче не и да се помага на хора, които изначално са търтеи. Хора, които могат единствено да правят деца. Не да им дадеш всичко на готово. На млади, прави, здрави хора. Съжалявам, но това за мен не е помощ на истински нуждаещ се. На такива хора помощ би била да им съдействаш да се образоват, да си намерят подходяща работа, да изкарат някакъв курс...И като видиш, че се стараят пък тогава им помогни и за ремонта на жилището.

# 1 408
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Фокусът е да се помогне на децата за да имат по-добър старт в живота. Като имаш прилично място за живеене ти се стремиш да си запазиш този начин на живот. Помагат  им и за спортни занимания,училище и така нататък. И два процента да успеят от тези деца за по-добро бъдеще ще е успех.

# 1 409
  • Мнения: 2 385
По информация от кухнята, ремонтите наистина ги правели за 5 дни, семейството не се меси в нищо, бригадата си решавала кое как да стане  -буквално е както го отразява предаването. Даже нямали и дизайнер, а реално Мария и още една жена ( сигурно вс е пак е нещо като дизайнер) накрая правели декорацията. Калин в началото е работел до 2 през нощта…

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт