Отговори
# 720
  • Мнения: 9 700
Пряко от кръжока по "Шев и кройка"
Скроиха шапка на Елена от Продукцията е точен и кратък коментар за първия елиминационен дуел в ИВ.

# 721
  • Мнения: 10 268
Ако на Елена са ѝ скроили шапка от продукцията, Юлиян не знам какво да каже Laughing

# 722
  • Мнения: 9 700
На него цял костюм му направиха, заедно с риза,елек и папийонка.
За съжаление от много евтин преоценен плат.

# 723
  • Мнения: 4 615
Много харесвам Елена, тя беше първият представен играч, който ми хареса, но според мен си е слаба и въпреки че на баланса беше по-добра от Лазаринов, на повечето игри щеше да отпадне от него.

# 724
  • Мнения: 1 923
На него цял костюм му направиха, заедно с риза и елек.

Той спечели най-много от всички. Още говорят за него и то навсякъде, а втори сезон тече.
Все още никой не ми харесва.
Но вече има някои, които ме дразнят: Ева, Мис Джучки и тъпото сервитьорче.

А тая Мая така и не разбрах коя е... 😁😁😁😳😳😳

# 725
  • Мнения: 10 268
На него цял костюм му направиха, заедно с риза,елек и  папийонка.

Добре, че не го сложиха в инвалидна количка с ония скоци в сламата, че си бяха абсолютен потенциал за подобно нещо. Пази Боже. Дано всички участници от тая глупост тогава са се възстановили и няма последствия в дългосрочен план.

# 726
  • Другата България
  • Мнения: 37 591
Момичета, и момчета Heart , много се радвам, че темата се раздвижи, дано все така да е.
До неделя или понеделник няма да имам достъп до лаптоп, ако изпишете и страница 50 до тогава, нека някой пусне нова тема. Врабчо?

# 727
  • Мнения: 2 680
Знаем, знаем, и други неща знаем Joy
И как Юлиян не щя да ѝ стъпи на Гала знаем. И то от някой, когото най-малко битхе заподозрели в изтичане на информация. Просто страстите след финала бяха толкова нажежени, че всички приказваха, само малко да ги бъзнеш и да им обърнеш внимание.

Аз съм доволна от битката днес. Излизаш, тичаш, скачаш, побеждаваш. Елена като не може да вдигне 10 кг., къде е тръгнала. В другата тема пуснах линк, какво правят мацките в оригиналното Desafio. Пред тях нашите са като кифли в мола, на които им се е счупило токчето. Няма да го пускам тук, да не ви отегчавам с едни и същи неща във всички теми.

# 728
  • Мнения: 9 140
Елена и на мен ми хареса от визитката-интелигентно и нежно момиче, разумно и с характер ми се видя. Но..наистина се скатаваше и усукваше в играта за номинациите. Вайс много ми харесва и почва дори лееекинко да ми става фаворит.
Тази Ваня много ме дразни-лицемерна до мозъка на костите си. Как ги върти и суче и мисли хората за малоумни. Тази Йоанка пък само как и се връзва или се прави (предпочитам да е второто, ама и тя нещо почва да ме съмнява каква е) Всъщност Йоана не я виждам много -доста е ниска, тежичка ми се вижда, къс врат, умна е вярно или поне умее да говори, ама...не е за играта за мен. Има един друг при славяните, ама още не му запомням името- не е Димитър, не е Вайс, ама прилича на Митето...и той нещо почва да ми се набива в очи и да ми харесва.
При ловците не са толкова силни мъжете си мисля, освен Тодор, в него има хъс и гори за победа, първичен е, грубоват на моменти, но пък има някакво чувство за справедливост ми се струва също. Не го пренебрегвам, дори ми е симпатичен за играта и подходящ, виждам боец в него, харесва ми това. Милен е силен, ама не е сръчен май, добряк ми се вижда, малко захлупен или прекалено възпитан още не знам. Не бих възложила много и на него, а много добре ми изглеждаше при визитката. Лазаринов е пълна скръб за тези игри, иначе е добро и възпитано момче, вижда нещата и анализира правилно, обран и етичен е, но не е глупав. Много слаб сега го виждам това момче, сякаш е бил на диета продължителна, ми няма сила сякаш, но има нещо в главата и може да го използва. За общо учудване и може би съм единствената, но Ева ми харесва поне за сега , не се подвежда по Ваня много, мисли за отбора, симпатична ми е много повече от Ваня и Йоана. Четвътата от ловците много едра ми се вижда, някаква кобилка там, ама ...ще видим. Рибарите и там излагация. Нито Ивайло, нито Дракона се оказаха мъжете -мечта, силни, психически стабилни, ловки и напористи. Направо е отчайващо. Мая и Николай там ми харесват от всички , то като няма други нормални там.... Николай е голям шемет, дано му се получи играта , поне е глътка релакс с неговите бисери)) Александър е скрита лимонка, не мога да го преценя, стои повече настрана, мълчи , още не мога да го преценя , но поне не се жалва толкова и стиска зъби, помага като му кажат нещо, не се надъхва да става лидер или да му се чува думата, още е в сянка и не знам какво ще покаже.
Направо не схващам това с предимството и съотборника дето да ти даде преднина. Не мога да преценя ...може и да има полза да уцелиш правилния човек на елиминацията, ама това е нож с две остриета и не  е съвсем честно.

# 729
  • Мнения: 10 268
Със всичко съм съгласна което си написала. Изтървала си само Катето. Трябва да я изпратят спешно да се лекува. Не знам какво прави тази девойка в Игрите. Хлопа му дъската на това. Хубаво я определиха, че явно е на някакви субстанции, до които няма достъп в момента.

И за ТОдор съм съгласна. Разграничвам ги с Георги, колкото и да се пише че са едни и същи. Аз лично виждам огормна разлика.

# 730
  • Мнения: 9 140
Мая е русичкото момиче с правата коса при рибарите, дето искало патоанатом да става като дете, сега нещо не знам каква е , прави изследвания май, умна е, с голямото семейство-дето на италианско приличало, не мога да обясня , ама е най-надъхана  в игрите и много силна ми се видя.
Катето е странна птица за мен. Ту ми харесва, че ги ръчка и си казва какво и е на уста, ту се втрещявам от крайностите и. Не знам на какво е била, ама е неуравновесена психически видно е, ама пък се пъне в игрите , не е скатавка, за навеса прецени правилно...има и плюсове някакви. Другото русо момиче  при рибарите с буйната коса не мога да я запомня още и не ми боде в очите с нищо, нямам мнение.

# 731
  • София
  • Мнения: 27 283
Мая е доктор по биофизика. Интелигентна жена, скромна, възпитана.
А се видя, че плува много добре, общо взето бе сред малкото измежду всичките участници, които ми направиха впечатление, че се хвърли с кроул, а не кучешката. И пъзела тя го нареди, Христа само и приглясаше.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 207
Офф, а аз много се изнервям на главната тема... Страшно разводняване днес. 200 мнения през деня много преди предаването, ама пълен спам... То не бяха височини, килограми, жени и кво ли още не... Няма да цитирам имена, щото знам, че не е редно. Но стар познайник, чак вчера наваксал... Скъса ми нервите с тоя спам. Ако продължава това чудо, ще спирам да чета там, ще си пиша само тук...
Иначе аз все още нямам окончателен фаворит.
Харесват ми засега: Ваня, Мая, Милен, Владислав, Вайс, Любомир, Николай ... донякъде Йоана. Май имаше още някой, но не се сещам в момента.... Явно не е някой запомнящ се... А имам и такива....
За Елена ми е кофти, че я прецака продукцията. Много я бях харесала от визитката, но после леко ме разочарова... Лазаринов пък ми е странен.... Така че общо взето не знаех кой исках да остане.
За Ивана взех да си мисля, че нарочно се прави на кифла, за да привлича внимание. Все пак тя е риалити звезда в Русия и идеално знае как да играе с камерата. Иначе доста добре се справя в игрите. Така че, там съм на изчакване.... просто не я взимам на сериозно като почне да приказва....
Тодор все още ми е най-противния участник. Простак, тъпанар и селяндур (държа да подчертая не селянин, а селяндур!). Толкова е прост, че ако се беше самономинирал директно нямаше да ме изненада изобщо. Дори и това, че е силен играч не може да ме накара да го харесвам. Всъщност точно както копието си от сезон 1. Аз разлика не виждам. Освен, че не нарече жена си бурсук. Иначе и оня го раздаваше добър играч. Просто при прабългарите всички мъже бяха добри (особено единия), така че не можа да изпъкне достатъчно... Дано и той отпадне по същия нелеп начин. Даже най-добре от жена!
Интересно ми стана като прочетох спойлера.
Скрит текст:
Въпреки, че леко бигбрадърски ми идва първо с двойката, сега пък сестри... А и това с новите играчи....

Нововъведенията хем не са лоши, хем на моменти като че ли безсмислени...
Абе имам чувство, че и този сезон ще е съсипан. Не, че това може да ме изненада де....
П.П. А предаването на Любо не ми хареса... Освен, че и аз превъртах, най-накрая се отказах и не го и догледах.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 01:22 от КалиБери

# 733
  • Мнения: 4 615
Мая е доктор по биофизика. Интелигентна жена, скромна, възпитана.
А се видя, че плува много добре, общо взето бе сред малкото измежду всичките участници, които ми направиха впечатление, че се хвърли с кроул, а не кучешката. И пъзела тя го нареди, Христа само и приглясаше.

В играта с пренасянето на дървените трупи се видя, че Мая е много силна и в ръцете, енергична и има стратегия. В нейната двойка тя допринесе повече от Александър, който на моменти само притичваше около нея и я зяпаше.

Тя и Ваня са двете жени, които най-много харесвам и подкрепям този сезон донякъде защото мога да се асоциирам с тях. Дано не ме разочароват.

# 734
  • Мнения: 2 680
И аз харесвам Мая. Направи ми впечатление още, когато пристигаха в първия епизод. И някой от мъжете в племето ѝ ѝ каза, че ще е първата номинирана. Тя си замълча и се усмихна само. Друго си е човек като има и малко акъл в главата Wink

Общи условия

Активация на акаунт