Ясновидки/врачки - тема 38

  • 111 293
  • 802
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Ами след посещение често се появяват случайни хора, които да ми вдигнат скандал, но когато опитам да се защитя започва да ме боли там, въпреки че съм си в правото и е нещо ужасно като паник атака. Обикновено не привличам такива скандалджии, така става само след посещения при ясновидки или дори телефонни разговори с такива. Така стана след Емилия от Пиротска и Ина от Женския, те май работят с нечисти сили. Иначе Ваня Спасова ми каза, че имам чужда намеса, дано в Свети Мина да ми помогнат, че е ужас просто да привличаш негативно отношение без причина.

Ако не намеря новия телефон на Светлана повече няма да посещавам ясновидци, а ще заложа на църквите за пречистване. Не знам друг в Сф освен Светлана да лее восък?!щ Гавраил прави почистване на аурата с клонки дървета, но той ще приема от края на месеца. Иначе самовнушенията и позитивните утвърждавания ми действат добре. Често като вървя си повтарям “Никой човек, място, магия или предмет нямат власт над мен” (по Луиз Хей), на глас е по-ефектно.

Последна редакция: пт, 04 сеп 2020, 00:24 от Анонимен

# 766
  • Мнения: 118
Е аз тъкмо си бях направил списък на няколко хора, и сега почнах да се колебая. Всъщност никога не съм ходил при такива хора, леко се притеснявам

# 767
  • Мнения: 31
Моят опит с врачки и регресии и мнение ми накратко.

Като съм бил малък, майка ми е отишла с нейна позната на врачка. Врачката била юного известна за началото на 90те. Наскоро намерихме листчето, което беше пазено 30години с предсказанията. Нищо от 1 лист написано не беше вярно/не се беше случило. От опита ми с регресии ще ви кажа, че БЪДЕЩЕТО Е ПРОМЕНЛИВО!!! И това се дължи на свободния избор. Има определен основен път, който се следва, но той е свързан с развитието на душата, а тя 1 качество може да го развие в 200 ситуации. Така че ако живеете с родителите си и врачка каже че ще почнете работа в Турция или Гърция или съседен град е все тая при положение, че вие трябва да се научите на самостоятелност. И ако тя каже в чужбина,  отидете в Габрово няма значение, важното е да се отделите от хората дето ви дават сигурност, заради която не израствате. Това е само пример естествено. И е най-добре да не знаете точно какво ви очаква. Може да търсите насоки как да постъпите за някои неща, но не искайте точно да ви се каже какво ще стане. Всяко 1 ваше решение и всяко една промяна на мисленето ви, променя вашето бъдеще. И с това не искам да оправдая гадателки, ходжи.... За мен 99% са шарлатани и още се чудя на хората дето си дават парите. Изчетих толкова стари теми във форума и на имаше няколко от хилядите коментари, че на някого нещо му е познато, да не говорим за всичко. И хората продължават да се лъжат, да търсят кой ще им каже отговорите на живота. Мои мн близки познати ходиха на 2 врачки, известни, т.е. хората в техния край си ги познават и от уста на уста са станали известни. Едната дори казват, че работила с полицията. И двете нищичко не познаха, нито 1 нещо. Само някакви неща за характера на хората и по 1 нещо от миналото, но за бъдещето грам нищо. Тези по телевизията хич няма да ги коментирам или които със смс гледат. Или ходжи и врачки дето правят или развалят магии. Има карма няма магии. В предния живот сте ограбвали, в този ще имате финансови проблеми. Постоянно премисляте и си създавате стрес, ще се разболеете. Това са зависимостите. Или нумерологията... тази наука е истинска, но знанието е толкова забравено и вече неточно, че.... отново пари на вятъра.
Ако някой не ви познае дословно миналото ви, значи не вижда и не може да ви говори за бъдещето. Дано се намери дори 1 човек с такава дарба в България. След Слава Севрюкова и Ванга, всичко друго за мен са шарлатани. Дори някой да има дарба не мисля, че я е развил така че да вижда и казва/предсказва както са правили тези 2 жени. Общо взето загуба на пари и време за всички хора, които не могат сами да се справят в дадена ситуация. Предпочитам регресията/прогресията, защото хората сами виждат всичко, не някой друг да им казва какво ще бъде или какво е било. Колко вярвате на себе си е друг въпрос. Т.е. ако искате може да смятате, че това е само вашето подсъзнание. Готови са хората да повярват на непознат дето им иска 5000лв за разваляне на магия, а не да повярват на това, което те сами виждат като видение в регресията. Не знам що за логика е това. Ако сте чели книгите за Слава, но на доц Лозенски, а не на Христо Нанев, ще видите, че тя също е виждала в картини и "видеа", така е при гадателите, както и при регресията. Но гадателите с реална дарба могат да виждат повече, т.е. за други хора, както и по надалеч в бъдещето и миналото.
Та ако някой намери врачка дето му е познала 5 неща от миналото и 5 от бъдещето нека да ми пише. Междувременно моят съвет е да не си давате парите на измамници, а кажат ли ви магия - бягайте, не защото е страшно, а защото е лъжа. Бъдете уверени и сами потърсете решение в себе си. Няма изпитание дето да не може да се преодолее. Хубав ден на всички Simple Smile

# 768
  • Мнения: 13
Здравейте,търся добра ясновидка от Бургас !

# 769
  • Мнения: 447
Ами след посещение често се появяват случайни хора, които да ми вдигнат скандал, но когато опитам да се защитя започва да ме боли там, въпреки че съм си в правото и е нещо ужасно като паник атака. Обикновено не привличам такива скандалджии, така става само след посещения при ясновидки или дори телефонни разговори с такива. Така стана след Емилия от Пиротска и Ина от Женския, те май работят с нечисти сили. Иначе Ваня Спасова ми каза, че имам чужда намеса, дано в Свети Мина да ми помогнат, че е ужас просто да привличаш негативно отношение без причина.

Ако не намеря новия телефон на Светлана повече няма да посещавам ясновидци, а ще заложа на църквите за пречистване. Не знам друг в Сф освен Светлана да лее восък?!щ Гавраил прави почистване на аурата с клонки дървета, но той ще приема от края на месеца. Иначе самовнушенията и позитивните утвърждавания ми действат добре. Често като вървя си повтарям “Никой човек, място, магия или предмет нямат власт над мен” (по Луиз Хей), на глас е по-ефектно.
Именно в тази чужда намеса е причината за тази болка в слънчевия сплит и допълнително тези хора, които привличате и скандалите са допълнително потвърждение. Това е енергийния проблем, за който ви написах в миналия пост. Той не е свързан с хората при които ходите а с вас. Просто там става реакция и го усещате по-силно.
Моите уважения към Луиз Хей, но с позитивни утвърждения не може да се разрешават енергийни проблеми, които са свързани с макрокосмоса или иначе казано, които идват от заобикалящия ни свят. Ако беше толкова лесно нямаше да има толкова хора с такива проблеми и именно тук в този форум.

# 770
  • Мнения: 3 550
Здравейте,
искам да предложа нещо, ако искате разбира се.
Препоръчвам един лекар, който е истински лекар, и практикува индйски методи също.Има много видео в Ютуб ,аз лично вече 2 години го гледам, там той раказва мнго интересни неща, казва се-Дуйко.
Има интересни неща-мантри, които той сам чете за различни ситуации, съвети, за чакрите, за дома, за взаимоотношенията между хората.
Дано ви хареса.

# 771
  • Мнения: 519
Ами след посещение често се появяват случайни хора, които да ми вдигнат скандал, но когато опитам да се защитя започва да ме боли там, въпреки че съм си в правото и е нещо ужасно като паник атака. Обикновено не привличам такива скандалджии, така става само след посещения при ясновидки или дори телефонни разговори с такива. Така стана след Емилия от Пиротска и Ина от Женския, те май работят с нечисти сили. Иначе Ваня Спасова ми каза, че имам чужда намеса, дано в Свети Мина да ми помогнат, че е ужас просто да привличаш негативно отношение без причина.

Ако не намеря новия телефон на Светлана повече няма да посещавам ясновидци, а ще заложа на църквите за пречистване. Не знам друг в Сф освен Светлана да лее восък?!щ Гавраил прави почистване на аурата с клонки дървета, но той ще приема от края на месеца. Иначе самовнушенията и позитивните утвърждавания ми действат добре. Често като вървя си повтарям “Никой човек, място, магия или предмет нямат власт над мен” (по Луиз Хей), на глас е по-ефектно.


 Кой е този Гавраил и къде се намира, как работи? Дали са ми преди време телефон на този, но при опит да питам ми пише някой че няма такъв дето гледа на този номер

дайте телефон и какво прави човека

ако ще ходите в манастир гледайте да няма много народ и само молитва ли ще искате или имат и други опции

# 772
  • Мнения: X
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на торолозите от Blessed love, Enchanted the world is magical или Таро клуб България?

# 773
  • Мнения: X
А чужда намеса маха ли се с леене на куршум или восък? Няма ли някой тук в София, който да разваля такива намеси? Или поне манастири наоколо, където да четат молитви срещу тях?

# 774
  • Мнения: 3 550
А чужда намеса маха ли се с леене на куршум или восък? Няма ли някой тук в София, който да разваля такива намеси? Или поне манастири наоколо, където да четат молитви срещу тях?
Отивате в обикновена църква и искате да ви се четат Киприянови молитви.

# 775
  • Мнения: 447
А чужда намеса маха ли се с леене на куршум или восък? Няма ли някой тук в София, който да разваля такива намеси? Или поне манастири наоколо, където да четат молитви срещу тях?
Не. Нито леене на олово, нито леене на восък неутрализира чуждите намеси. Може да облекчи човека и за известно време симптомите да не се усещат, но проблема и най - вече източникът на проблема си остава. Както аспирина спира главоболието за днес така и тези методи работят със симптомите а не с причината. Може човека, който прави тези неща да има и някакви други методи и начини за неутрализиране на външните влияние, но да не казва за тях.
Може човек да опита и с църквата, но може сами да видите, че там също има изключително много условности, защото тук във форума е пълно с хора, които са минали през това и за съжаление без резултат, тъй като има много условия, за да работят кипряновите молитви и на тези условия трябва да отговарят и свещеника, който чете и човека. И от двамата се изисква пост. За свещеника 40 дни а за човека поне 3 дни. Аз лично съм водил мое бивше гадже на кипряновите молитви в църква Света Троица, която се намира до зала фестивална и нямаше ефект. Тя каза, че и е станало много зле по време и след молитвите и проблемите продължиха и много скоро след това се разделихме. Тогава не знаех, че има много условия, които трябва да бъдат спазени.
Който пробва може да напише после за резултатите.

Последна редакция: сб, 05 сеп 2020, 07:05 от TruthSeeker

# 776
  • София
  • Мнения: 2 968


И втория ми въпрос е за Светлана от Герена Суха река - от днес и двата й телефона казват “няма абонат с такъв номер”. Ще помоля за актуален

Кои са двата номера? Че тя май имаше 3 номера по едно време

# 777
# 778
  • Мнения: 1 449
Керанка от Добрич - доста неща позна от минало и настояще. Каза ми нещо, за което не съм я питала и говорила пред нея, касаещо един човек, тя сама започна да го описва изненадващо точно. Ще видим за бъдещето.... Като цяло отидох при нея от любопитство, и мнението ми е, че има истинска дарба.

# 779
  • Мнения: X
Гербер, телефоните на Светлана, които имам са 0889497889 и 0895607341, и двата не отговарят.

Съгласявам се със Станислав Христов, че бъдещето е променливо. Все пак имаме свободна воля. Като смятах да ходя да работя в Гърция една ясновидка ми видя страна с Г и град с А, така ми се даваше, но след един астрологичен доклад видях че не е подходящото място за мен. По личен опит е вярно и не посмях да ида в град, който ще е неподходящ за приятелства, а и не обичам жеги, та така. Но ако дори миналото и настоящето не може да хване без подсказка е тогава вече се съмнявам в нечии ясновидски способности. Вяня също много подпитва - “какво работи Пенка?”, че аз защо съм там ако подавам всичко? Има дарба, но слаба, хваща здравето без подсказка, но за другото й трябва. А Светлана сама започваше да говори, сега търся някой като нея.

Общи условия

Активация на акаунт