НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 3

  • 79 224
  • 776
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 120
340 дечица са записани за изпита. Пожелавам успех на всички!

Иначе да, темата няма нищо общо с това което беше преди години, когато повечето хората подготвяха сами децата си за изпита и може би това ги правеше по-тясно свързани и ангажирани.

# 736
  • Мнения: 101
340 дечица са записани за изпита. Пожелавам успех на всички!

Иначе да, темата няма нищо общо с това което беше преди години, когато повечето хората подготвяха сами децата си за изпита и може би това ги правеше по-тясно свързани и ангажирани.

Интересно толкова много деца ли се подготвят при учители.
Аз подготвям моя сама, има ли и други Simple Smile Тези дни ще възобновя подготовката, така че ще пиша тук ако нещо ме затрудни.

Да попитам, понеже не ми стана ясно, в имейлът пишеше
"На 13.04.2022г. в сайта на НУКК /nukk.org/ще бъде публикувано
разпределение на кандидатите по групи и часове по входящи номера.",

а в сайта пише

" ДЕЦАТА,  ОДОБРЕНИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ,  ТРЯБВА ДА СЕ ЯВЯТ НА 21 АПРИЛ ПРЕД СГРАДАТА НА УЧИЛИЩЕТО В 8:45Ч".

Това означава ли, че няма да има разпределение по часове?

# 737
  • Мнения: 18
Изпита за всички дечица ще започне в един час. Вероятно 9-9.30ч. Такава информация е получил мой познат след запитване по телефона днес. Мен също ми е интересно има ли много дечица, чийто родители ги подготвят сами.

# 738
  • Мнения: 8
Изпита за всички дечица ще започне в един час. Вероятно 9-9.30ч. Такава информация е получил мой познат след запитване по телефона днес. Мен също ми е интересно има ли много дечица, чийто родители ги подготвят сами.
Знаете ли кога ще бъдат готови резултатите от изпита ? По спомени от това ,което съм чела в предишните дискусии ,мисля че беше през Юни. 😊

# 739
  • Мнения: 18
В сайта пише 21.05. Simple Smile

# 740
# 741
  • Мнения: 13
Аз също си подготвям детето сама - ако изобщо нашето може да се нарече подготовка, защото от дъжд на вятър работи по някой друг лист от учебника. Simple Smile
Честно казано, не съм се и замисляла да го водя при учител специално за подготовка за изпит в 1-ви клас, но пък и на мен училището не ми е фикс-идея - местоположението му ме устройва чудесно.

# 742
  • Мнения: 120
340 дечица са записани за изпита. Пожелавам успех на всички!

Иначе да, темата няма нищо общо с това което беше преди години, когато повечето хората подготвяха сами децата си за изпита и може би това ги правеше по-тясно свързани и ангажирани.

Интересно толкова много деца ли се подготвят при учители.
Аз подготвям моя сама, има ли и други Simple Smile Тези дни ще възобновя подготовката, така че ще пиша тук ако нещо ме затрудни.

Да попитам, понеже не ми стана ясно, в имейлът пишеше
"На 13.04.2022г. в сайта на НУКК /nukk.org/ще бъде публикувано
разпределение на кандидатите по групи и часове по входящи номера.",

И това си дете го подготвяме сами. Simple Smile Надявам се, също толкова успешно като миналия път.
А за разпределението, тъй като отпаднаха ковид мерките тази година не се налага явно, а и децата не са толкова много и са решили да са всички наведнъж. Според мен са дали 15 мин за събиране, макар обикновено да няма такъв реверанс, без значение че са деца. И после ще започнат да ги викат по групи и учител ще ги вкарва навътре към стаята.

# 743
  • Мнения: 99
Здравйте, моето детенце беше днес на изпита за детска градина. Успя да ми каже, че е имало да се помогне на зайчето да стигне до морковите и да се определят къщичките на животните 😀. Това изкопчих, но като излезе каза, че много добре се е представил, без да го питам хаха пък да видим. Някое друго детенце да е било днес ?

Последна редакция: ср, 20 апр 2022, 10:57 от Bozhilova, MD

# 744
  • Мнения: 48
Здравейте, и моето момиченце беше днес на изпита за детската.....хахаха каза съвсем точно същите думи! Simple Smile Сладурчета....да са живи и здрави! После за 1-ви клас е големия зор.

Здравйте, моето детенце беше днес на изпита за детска градина. Успя да ми каже, че е имало да се помогне на зайчето да стигне до морквоите и да се определят къщичките на животните 😀. Това изкопчих, но като излезе каза, че много добре се е представил, без да го питам хаха пък да видим. Някое друго детенце да е било днес ?

# 745
  • Мнения: 99
Ок, каза също, че е имало за повтаряне на думи и цифри 🤔😀.

# 746
  • София
  • Мнения: 199
Зеравейте,
Малко информяция мога да дам за периода 5-7клас. Г-жа Иванова по БЕЛ и г-жа Кършибрадова по математика са отлични учители. По БЕЛ ги подготвя за НВО отлично, моят син изкара 92 точки без допълнитвлни курсове. По математика също е отлична подхотовката, но не знам дали е достатъчна, защото детето ходеше на курсове за подготовка за АК и може това да е помогнало, там изкара 94 точки, но без да си дава зор, защото вече беше приет в АК. Така че, може да бъдете спокойни за тези предмети.

Може ли малко инфо на кой набор и кога са преподавали тези учители? Да изчисля какъв е шансът детето ми да се падне при тях Grinning

# 747
  • Мнения: 153
Моите момиче също беше днес на изпита за ДГ. Каза, че задачите били лесни, но не изпадна в подробности. Не съм я подготвяла, като изключим два-три теста от книжките на Надя Симеонова. Не ми е на всяка цена да я приемат, дори ще бъда пред сериозна дилема. Казах ѝ, че отива на състезание и ще има награда, ако се справи. Просто другата седмица ще я изненадам с нещо от Хиполенд за това, че е спечелила. Иначе ми се струва много време за обявяване на резултатите(21-ви май)… има ли случаи да излизат по-рано?

# 748
  • гр. София
  • Мнения: 38
Здравейте
И моето момче беше днес на изпит. Сподели че са го попитали как се казва , къде живее, има ли брат , как се казва брат му и как се казват мама и тате
След това е имало лабиринт, някакви квадрати , триъгълници и кръгове , за които не можа да ми обясни какво е била задачата, имало е да покаже най-дългия молив, да каже кой е еднакво предмет на стола . Не съм сигурна как се е справил , твърди , че всичко си бил казал, но на тази възраст определено са малки за реална предценка 😀

# 749
  • Мнения: 48
Здравейте, не нямало е случай да излязат по-рано резултатите....вярно е доста време.И аз ако детето изкрало изпита ще съм в голяма дилема....реших да я пробвам,само защото каката е 1-ви клас там....има си плюсове детската градина, но си има и минуси....ще видим.Simple Smile Успех на всички кандидатсващи.

Моите момиче също беше днес на изпита за ДГ. Каза, че задачите били лесни, но не изпадна в подробности. Не съм я подготвяла, като изключим два-три теста от книжките на Надя Симеонова. Не ми е на всяка цена да я приемат, дори ще бъда пред сериозна дилема. Казах ѝ, че отива на състезание и ще има награда, ако се справи. Просто другата седмица ще я изненадам с нещо от Хиполенд за това, че е спечелила. Иначе ми се струва много време за обявяване на резултатите(21-ви май)… има ли случаи да излизат по-рано?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт