Обсъждане на имотни обяви-14

  • 21 183
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 804
Прекрасно място е. Ходя на Фитнес във Флайс там. Сутрин се излиза 1 час по еднопосочните улици и тапите на Каблешков.
Половината собственици имат изградено чувство за собственост към паркоместата и цялата улица е в антипаркингелементи със заплашителни бележки. Най-близката детска площадка е в съседния квартал, но за сметка на това няма и училища и детски градини. Бих написала как и се влиза в тези учреждения, ама това е тема на отделен разговор

Да, отказах се още като разбрах, че това никак не е Борово. Нямам никакво уважение към Ливадите, приятелки тепърва тръгват по адовата пътека с площадки и детски градини. Не бих си го причинила.

Благодаря ви за мненията, дами! Иначе в момента наистина е двустаен, по проект тристаен, но 130 кв. ми се видя предостатъчно за семейно жилище. Ще си намери хората, вероятно.🖖

# 181
  • София
  • Мнения: 5 960
На мен този до Фантастико не ми харесва. Ет 5 от 5 веднага трябва да ти светне, че някой бяга от там. Балкони се виждат и  са навеси и покрив, който кой го знае какъв е. Последен етаж= Зимата студ, лятото жега.
Спалня да се прегражда си е голям ремонт и кой знае какви кутийки ще са и как ще стане
Ужасна баня в червен цвят . Тази червена вълна по баните и кухните беше ужасна и вече е демоде
Една баня и тоалетна. Една?
Три тераси обаче. Балкониера ли е или какво?
Паркомястото трябва да се види какво е и дали си има документ за него Thinking
Абе за 150 хил евро , поне да има 2 хубави спални и 2 тоалетни, едното да е с баня примерно.
Вярно има Фантастико, но това означава целодневен човеко -поток под прозорците и коли напред -назад, с опашка, не можеш да си стигнеш до дома сигурно. Отделно големи бусове за зареждане от сутринта пак същото

И кран пред прозорците. Ill Там строеж върви явно... абе...

# 182
  • Мнения: 18 549
Голям магазин под терасата за мен означава постоянен шум от хора, камиони за зареждане, от бучене на климатичната инсталация и т.н.
За квартала не мога да кажа нищо. Но както казваше една позната, която е вход до вход с Била, преди там беше Фантастико, - разбираш какви прасета са хората, когато ти направят голям магазин до входа. И сега ги гледам - жените от магазина метат сигурно на 15-20 минути, и в следващия момент пак излиза някой и си хвърля касовата бележка, друг - опаковката от вафлата, трети разлива нещо и т.н., и непрекъснато е мърляво.

# 183
  • Мнения: 2 804
Ами изглеждаше като да е срещу входа на магазина, а не задната страна, където се извършва зареждането. Но пак казвам - аз го мислех за съвсем друго Фантастико, а там е доста приятен района Grinning

Докато работех в Гео Милев в БСР сградите, които са точно до Скай Мол и тамошното Фантастико (обаче задната му страна), ежедневно миришеше на риба и пържено... Ужасно е.

# 184
  • Мнения: 18 549
Това Фантастико в Скай сити винаги го свързвам със силната миризма на мърша, още от входа на молчето.

# 185
  • София
  • Мнения: 5 960
Това Фантастико в Скай сити винаги го свързвам със силната миризма на мърша, още от входа на молчето.
Скай Сити е чудесен квартален мол. Малък , но има всичко. На входа му мирише на царевица , там я продават, кучешкият нос на бремеността ми е запаметил това завинаги .... Grinning
Инак от Фантастико долу има миризма на скара, но чак толкова не. Отзад откъм BSR 1, на гърба на магазина излизат вентилациите, да
Но чак пушилка и смрад няма, не. Всеки ден минавам от там. Wink

# 186
  • Мнения: 2 804
Но чак пушилка и смрад няма, не. Всеки ден минавам от там. Wink

Различно е да минаваш и да седиш в стая с прозорци, които се отварят към задната му част 8+ часа... За пушилка не съм казвала, но смрадта е нетърпима.

# 187
  • Мнения: 9 800
Аз пък съм запаметила миризмата от отдушниците на Била в подлеза при университета. Това ме отказа по принцип от топлата им витрина.

# 188
  • Мнения: 977
На мен този до Фантастико не ми харесва. Ет 5 от 5 веднага трябва да ти светне, че някой бяга от там. Балкони се виждат и  са навеси и покрив, който кой го знае какъв е. Последен етаж= Зимата студ, лятото жега.
Спалня да се прегражда си е голям ремонт и кой знае какви кутийки ще са и как ще стане
Ужасна баня в червен цвят . Тази червена вълна по баните и кухните беше ужасна и вече е демоде
Една баня и тоалетна. Една?
Три тераси обаче. Балкониера ли е или какво?
Паркомястото трябва да се види какво е и дали си има документ за него Thinking
Абе за 150 хил евро , поне да има 2 хубави спални и 2 тоалетни, едното да е с баня примерно.
Вярно има Фантастико, но това означава целодневен човеко -поток под прозорците и коли напред -назад, с опашка, не можеш да си стигнеш до дома сигурно. Отделно големи бусове за зареждане от сутринта пак същото

И кран пред прозорците. Ill Там строеж върви явно... абе...
Цитат
Цитат на:chiana2003
Прекрасно място е. Ходя на Фитнес във Флайс там. Сутрин се излиза 1 час по еднопосочните улици и тапите на Каблешков.
Половината собственици имат изградено чувство за собственост към паркоместата и цялата улица е в антипаркингелементи със заплашителни бележки. Най-близката детска площадка е в съседния квартал, но за сметка на това няма и училища и детски градини
Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Всъщност реалната използваема целогодишно и ефективно жилищна площ тук е поне наполовината.В тия 130 квадрата кой знае дали не са калкулирани и части от безседката в двора.Де факто апартамента всъщност е двустаен за 300 000 лева.
Пък и не видях никъде асансьор в описанието ,а като се сетя как плакахте и се тръшкахте когато чуехте за липсата на такъв спирам да окончателно да мисля . Значи ....ако мразите някой който си продава жилището и мернете обявата му някъде по сайтовете, дайте я тук.Тя непременно ще бъде обезкостена, унизена, смачкана, сдъвкана и изплюта така че който и бъдещ купувач да я види, ще си плюе на петите ако ще дори и на пътя да си е намерил парите.

# 189
  • София
  • Мнения: 5 960
То всяка обява в момента е за плюене. Без съмнение. Само надутата цена като видиш имаш коз.... И почваш... То все едно не е София амиииии не знам...
300 хил лева за дневна + спалня и три тераси... ми множко си е

# 190
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Гледам от няколко месеца за купувач оферти в сегмента 250 000 евро...гледам,  гледам и виждам имоти за не повече за 150 000 евро, че и те са им много. Реших да погледна сегмент 350-400 000 евро...ииии...опа..виждам апартаментите, които ми трябват.  Това е положението! Едни 100 К разминаване?!

# 191
  • Мнения: 2 998
Какво търси купувачът за 250000 евро? Преди няколко месеца познати си купиха 4-стаен в Лозенец за тотален ремонт. Цената беше точно толкова.

# 192
  • Мнения: 19 493
А преди 2 години за тази сума можеше да се вземе тристаен в добър квартал, без нужда от ремонт и без никакви компромиси, с гараж.

# 193
  • Мнения: 3 589
Интересно е откъде дойдоха толкова високи финансови възможности у купувачите, било то собствени средства или кредит /който трябва да се изплаща все пак 🥴/

Как я докарахме дотам, че в приличен квартал да не могат да се купят 50-55 квадрата за ремонт под 75 000 евра. Освен панел или строителство 1990-2000 г., които тук категорично отхвърляте като инвестиция.

Откъде тая покупателна способност 😬 откъде тия цени, какви са тия обяви, аз съм в шок.
И кой дава 250-350 000 евра  + за да живее в София.
Обичам си града, ноооо....
Ми иде да продавам и да мятам децата в чужбина 🥴

# 194
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Тристаен, четиристаен  просторен, хубав, слънчев с гараж или паркомясто от Младост до Цар Борис III...Дневната да е поне 40 кв. и да не е като макарон. Спалните по 16-18 кв. И старо и ново строителство...Но всичко, което сме гледали, за да влязат да живеят ще мине 300 000евро на финала. Или са просто някакви измислици...преустроявани, тераси правени на спални, дето най го мразя..Най-фрапиращото беше мезонет обявен за 150 кв.м и 3 пъти потвърдена  квадратура от собственика,  се оказа, че е ап. 40 кв. и таван 80 кв. и 30 кв. общи части по НА, цена 240 000 евро. Да, беше добре направен. Амаа...да си купиш таван...за 240000 евро...

Общи условия

Активация на акаунт