Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 710
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 971
ЕДТ е като ЕДП ,но по-разводнен....няма плътността на ЕДП

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Моля, не поръчвайте Ели Сааб Роял, защото така цената се вдига, а аз съм скръндза и искам да си го купя за 50 лв. тестера. Grinning
Базила, браво на теб сега, развали ми постата, тамън беше 65 станал и ооооще малко и щях да хвана прИмоцията! Joy

# 62
  • Мнения: 19 969
Сънче, то сама себе си саботирам. И аз така, скръндза, скръндза, чакам изгодни цени. И като ме хване дяволчето в някой момент, разпокитва ми разумните намерения. Плачи бюджет, ликувай сърце! Laughing

# 63
  • Мнения: 3 917
macadamia - благодаря!
Наясно съм с това, вероятно не съм задала добре въпроса си Simple Smile Имах предвид, дали  някой е изпозлвал точно този аромат, като EDT. Simple Smile

Поръчах ще видим какво ще дойде!

p.s Отказах поръчката и заложих уж на сигурно, коплект с EDP.

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 16:49 от Ellinor*

# 64
  • Мнения: 2 971
Разбрах те точно,използвала съм го и може би по-различен и много дападащ ми от вариантите едт на Mon Guerlain е Bloom of Rose,едт-в топлото е приказен - освен всичките хубости на класическия Мон има добавени много цитруси за свежест.
Но тези обяснения май не бяха нужни....направила си точния избор...адмирации са което Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 17 782
Или просто продават боклуци често. На вас, влогърите, може да ви пращат и само истински. Но да се включвате като вълчици, да заглушите всяко негативно мнение, не е много продуктивно за темата. Тя е за мнения,не за хвалби. Аз имам парфюми, които от чужбина са различни от тези, купени тук. И това е факт. Не са гнусни ментаци, но има известна разлика.

# 66
  • Мнения: 432
Само да уточня, че съм писала, че съм доволна от някои парфюми от Парфюмо, не сте преровили достатъчно преди да се филмирате Simple Smile Политиката на сайта относно рекламация и връщане е никаква и това им прави лоша услуга. Липсата на отношение към клиента...

А относно коментари за нетрайност и лъсване мисля, че е всеизвестно, че е до тип кожа и споделяне на лични впечатления...

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 17:16 от LOSHKA

# 67
  • Мнения: 2 256
Аз пък наопаки на всичко поръчах преди малко Insolence EDP от Парфимо, нищо, че след 2 седмици излитам навън Grinning

# 68
  • Мнения: 19 969
Е, защо е това цупене сега. Аз не съм влогър, на мен никой не ми подарява нищо. Simple Smile И съм ужасно критична и нахална, ако някой ме ощети.
Казвам каквото е – на черното не мога да кажа бяло (като за Елинор), и обратно. Филмирането често е субективно, но може да е вредно, затова опитвам да съм обективна, особено пък за пазаруване.

# 69
  • Мнения: 4 422
Момичета , нямаше друга опция. Когато разпечата формата за рекламация , трябваше да избера между подмяна и ваучер. Звънях им днес и нямало вариант за възстановяване на пари...Единствено ваучер с валидност 1 година. 
Внимавайте какво поръчваме..

# 70
  • София
  • Мнения: 17 782
Аз пък като чуя филмиране, ама на чужд задник, преставам да чета и гледам сериозно на писанието.

# 71
  • Мнения: 2 851
Момичета , нямаше друга опция. Когато разпечата формата за рекламация , трябваше да избера между подмяна и ваучер. Звънях им днес и нямало вариант за възстановяване на пари...Единствено ваучер с валидност 1 година.  
Внимавайте какво поръчваме..
Аз не съм им чела " общите условия"  ,обаче защо не им хвърлиш око?Според закона за онлайн търговията можеш да се откажеш от покупка без да дължиш обяснение ,а те са длъжни да ти върнат парите.То вярно ,че се касае за козметика и е малко по -различно ,ама я им дръпни един гневен мейл.И да не помогне поне ще си си отстояла правата.
п.п Редактирам се ,всъщност си избрала опция "рекламация " това е проблема.Трябвало е да се откажеш от покупката . За условия при рекламация те диктуват,за съжаление!

# 72
  • Мнения: 3 917
При тези търговци е трудно! Имах казус с един от тях съвсем наскоро. Задържах част от поръчката, но един продукт исках да върна. По телефона не може да се коментира това. Пише се декларация до търговския отдел, само чрез мейл. Кореспонденцията е мн тромава и изнервяща. В крайна сметка не се получи!

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 15:17 от Ellinor*

# 73
  • София
  • Мнения: 17 782
Да. Държат се малоумно. Не се работи така с хора и не можеш да приключваш едностранно казуси. Сега ще си поръчам и няма изобщо да го взема. И ще приключа едностранно "казуса"
Писнало ми е от такива балъци с неадекватно и надменно отношением

# 74
  • Мнения: 2 131
Кеч, задърж малко. Одеве реших да си подновя Karl Lagerfeld for her, че ми е много неглиже и офисен и отстрелях и един For him за тийна.
Едит: Отказах ги.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 06:28 от mimoza7710

Общи условия

Активация на акаунт