Кукудрела бързЪла и микици вързЪла - 98!

  • 9 603
  • 749
  •   1
Отговори
# 135
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Ама моля ти съ, пийм и ощи как, за дизинфекция, успукуение и други рабути. Тей де, наздрави Joy

# 136
  • Мнения: 29 497
Еееййййй….писах, писах и изчезна ферманът ми! Здраве да е....

Ша свирим и ша пейм!



Сиренци, българите сме една крачка напред...люкарству има!

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 09:18 от Soul Free

# 137
  • Мнения: 22 867
Сиринцету, щти стисками палци да въ заобикаля туй китайско чудо! То, винциту убаа раптъ, ма немати ли по некое скрито шише скоросмъртница? Вирус нема да припари от нея. То и саке имати, ма йе слаба ракия, нашта по я бива.
Хайде, дано се разкарва тоя вирус, че лоша работа!
Ади сичку убаво и бой по вируса!

# 138
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Морнинг.



Сирини, дано всичко да е наред. Гуш! Kissing Heart

Фчера са прибрах по-рано от работа, че нямаше кой да гледа следобяда дятиту и онея косматите ме накараха тъй да застана.


Таквиз номера си правиха, само ходих по тях да ги строявам.

Ай ас ша арбайтън.

# 139
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Глейти ся, ни исках да гу пиша, ма ши гу напиша! Joy
Дъним си лебец с шарена сол, сланинка(дунесла съм си), люта чушка и чесън! Чак маненкото Сиринци пруяди чесън, кат чу чи трепи бацили! Joy Ракия аз лично ни пия, но удрям чашка червену вину и ку мъ фани съклетъ ино кунячи. Малку.


Абе тука нещу петрола тръгна нагоре, а китайците яко търпят загуби, заради тос вирус, вкл. на фондовата борса и най-вече от производство. Дали хамериканцити нямат пръст-два в тая рабута....гледах клипче в тубата май в Банкок беше, една малайзиятска леля кату викна "Китаааайцииии" и сочеше горките хорица с маски в тълпата. И всички се разбягаха като от чумави. Чак мъчно ми стана, какво са виновни китайчетата, че имат вирус. То два милярда страна, 2000-3000 хиляди се разболели голяма работа. Американците имали грип, от който от октомври досега са починали над 4200 човека, но ни гък, ни стон, да не говорим за практическо спиране на държавата. Да, сериозен е вируса, но нагрочиха китайците като адови изчадия(ядат змии и прилепи, раз'ираш ли) и все едно нарочно ходят да пръскат вируса. А те се капсулираха колкото можаха, и съдействат всячески на СЗО. Сега с чартъри щели да извозват европейците и американците от Ухан, най-много да нафъргат вируса в цял свят. Абе...

Лабрексче, моя мъж точно тая водка тачи и лочи, ръжената кат по-диетична Joy

# 140
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Глейти ся, ни исках да гу пиша, ма ши гу напиша! Joy
Дъним си лебец с шарена сол, сланинка(дунесла съм си), люта чушка и чесън! Чак маненкото Сиринци пруяди чесън, кат чу чи трепи бацили! Joy Ракия аз лично ни пия, но удрям чашка червену вину и ку мъ фани съклетъ ино кунячи. Малку.


Абе тука нещу петрола тръгна нагоре, а китайците яко търпят загуби, заради тос вирус, вкл. на фондовата борса и най-вече от производство. Дали хамериканцити нямат пръст-два в тая рабута....гледах клипче в тубата май в Банкок беше, една малайзиятска леля кату викна "Китаааайцииии" и сочеше горките хорица с маски в тълпата. И всички се разбягаха като от чумави. Чак мъчно ми стана, какво са виновни китайчетата, че имат вирус. То два милярда страна, 2000-3000 хиляди се разболели голяма работа. Американците имали грип, от който от октомври досега са починали над 4200 човека, но ни гък, ни стон, да не говорим за практическо спиране на държавата. Да, сериозен е вируса, но нагрочиха китайците като адови изчадия(ядат змии и прилепи, раз'ираш ли) и все едно нарочно ходят да пръскат вируса. А те се капсулираха колкото можаха, и съдействат всячески на СЗО. Сега с чартъри щели да извозват европейците и американците от Ухан, най-много да нафъргат вируса в цял свят. Абе...
Лабрексче, моя мъж точно тая водка тачи и лочи, ръжената кат по-диетична Joy

Тъй йе, койт разбира, при таз водка съ спира! Simple Smile А сланинка и чесънче......то сий класикЪ! Че и полезну, и фкусну! Добре прайти! Hands Plus1

Сесе, ай приятен ти арбайтен! И да си мила и любезна днес сос сички! Simple Smile

# 141
  • загубено
  • Мнения: 6 513
[Сирене][/b] дано всичко се успокой около вас. Гуш

Под нас има китайски магазин.
Собственичката си замина за тяхната Нова година. Децата и са там,семейство хич не се шашка.
Тук се промъкват някакви конспирации дали не е умишлено и леко преекспонирано.


Цецко,ан тъй убава си за арбайтенът.

Joy

# 142
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цецко,ан тъй убава си за арбайтенът.

Joy
Joy
Ни дей завиждЪ. Joy Joy Joy



Миси, Лабри.

# 143
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Цитат
Фчера са прибрах по-рано от работа, че нямаше кой да гледа следобяда дятиту и онея косматите ме накараха тъй да застана.


Таквиз номера си правиха, само ходих по тях да ги строявам.

Цец, споку де, ни са напъвай дан стани авария Joy

# 144
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
[Сирене][/b] дано всичко се успокой около вас. Гуш

Под нас има китайски магазин.
Собственичката си замина за тяхната Нова година. Децата и са там,семейство хич не се шашка.
Тук се промъкват някакви конспирации дали не е умишлено и леко преекспонирано.

Абе Нерче, да ти кажа на страха очите са големи, въпреки че и аз имам подобни подозрения. А китайката върнА ли се е вече? И в коя област е ходила? Засега са нагрочили само провинция Хубей, в останалите райони има единични случаи, за сега, т.е  положението изглежда под контрол. Абе, екстра превантивни мерки не са излишни в случая мисля аз, особено за децата. А кой колко се притеснява няма особено значение лично за мен. В около 50% от случаите се развива вирусна пневмония, оживява се, ама е кофти, особено ако имаш съпътсващи заболявания (респираторни). Другото е, че го водят много заразен. Абе в чесъня е истината Joy

# 145
  • Мнения: 29 497
….и рИкиятЪ!!!

пак ша кажа и пувторя - д-р Радева го е казала!!! да не се пие ВО-ДА, има мик-ро-би!!!!
Няма да пущам пак клипъ, да не стана дусаднъ….

# 146
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Сиренце, гуш какината! И да стои далеч тая пущина от всички ни!

При моите роднини се усеща паника и ме шашкат непрекъснато. Един комшия даже се запасява, за да се евакуира с жена му на село, ако дойдел тук вируса.....Хем е страшно, хем не искам да се поддавам на паники.

Сиренце, много ти благодаря за точното и коректно мнение, мен лично ме успокоява да контактувам с разумни същества!

Вярвам в твърдението, че смъртните случаи са на хора с придружаващи заболявания, с компрометирани организми.

Единствено се надявах да е вярна информацията, която излезе, че да заразяват могат само тези, които са били в контакт с животното. Това би спряло сравнително бързо заразяванията, защото ще бъдат фиксирани и ограничени съответните хора.

# 147
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Хъше, гледам уж да не се шашкам. Като цяло ситуацията е по-скоро спокойна, за щастие нямаме нови случаи и смъртни случаи извън Китай няма.

За съжаление потвърдиха заразяване от човек на човек, от секрети и дори докосване от ръка. Казват, че хората най-вероятно са заразни преди първите симптоми. Препоръчват освен маски, да се носят и ръкавици. Маските обаче трябвало да са с определени филтри и степен на защита. Оказа се, че и обикновените маски( дето правят операции) са изцяло ок, но трябва да се сменят на час-два. Лошото е че не могат да хванат нулевия пациент, т.е. откъде е тръгнала заразата. Като цяло смъртността към момента е много ниска около 2%(около 134души), много по-малко от жертвите годишно на един грип например. Да видим обаче колко ще продължи инвазията и дано не се увеличат много. Не дават данни за жертвите, но и аз си мисля, че са с компроментиран имунитет, защото ги третират И с лекарства за СПИН, който си е имунна недостатъчност. Уж китайците са дали генома на вируса, а австралийски учени са го репликирали, което значи, че значитело ще се ускори изработването на ваксина. А дано!
И най-вече, да не дава Господ и да сме здрави!

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 16:10 от Сиренце

# 148
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Дано не идва. Че аз имах сериозна интервенция преди две години и съм в групата с понижен имунитет.
Това с предаването му е зверско, ако става и от докосване!

# 149
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Ако си кихнеш в ръката и после пипнеш човек, примерно по лицето, можеш да го заразиш. Или ако ти пипнеш някой по лицето и попаднеш на секрет и се пипнеш по устата да речем, затова ръкавици. Тук всички следват т.нар. коф етикет, кашляш на лакътя на ръката(ръкава), а не в дланта. Още нищо не е ясно на 100% и хората са екстра предпазливи. Дано няма случаи в България, то и да има в момента няма как да ги изследват. Кантарджиев казал, че сме поръчали реактиви за тестовете, но кога ще дойдат не се знае.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 16:13 от Сиренце

Общи условия

Активация на акаунт