🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 1

  • 33 717
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 268
Тази чалга продължава???? Нито може да готви, нито е адекватна..
Да, ама предложи авокадо оо... Дааа, много ценно Confused

Сосовете й, не че бяха такива де, изглеждаха... обикновено.

# 736
  • Мнения: 4 706
Сериозно ли Роу превъзнесе авокадото на мис дупе... та тя не може да филетира риба!

# 737
  • София
  • Мнения: 9 558
Е много тъпо, много.
Незаслужено си тръгна Александър, а това недоразомение Кристина остана. Чинията и беше отвратителна, а сосовете изглеждаха гротеско.
За мен напълно темденционно бутнаха напред манекенката. Пфу, как мразя такива игрички.

# 738
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Може, не може, момчето се издъни по-яко. Като си наясно, че ти е кофти соса, не го слагай.

# 739
  • Мнения: 715
[url=http://Една симпатична жена няма тази година. А и мъжете лицемери. Жал ми е за Александър, а Виолина реве. Ами лицемерка. Роу защо превъзнася чужденците?

# 740
  • Мнения: 1 246
Нещо този сезон не ме грабва. Прекалено много дразнители има. Кристина е отврат, Неда също. Теодора накрая каза ' той не беше добър готвач ', то щото нейните ястия до тук все за звезди бяха. Брей, че самоуверен народ, а се излагат.
Виолина много рано почна с елиминацията на съотборник. Много грозно, беше ми симпатична, но вече не.
Шеф Роу наистина много си е повярвала. Превземки, та чудо.

# 741
  • София
  • Мнения: 7 876
Когато състезанието се решава от сценаристите, а не от играчите, става така - отива си този, който не трябва да си отиде.

# 742
  • Мнения: 15 317
И аз в отбора, ама Роу май злоупотребява със симпатиите хорски. Нещо се е назлобила. Що така?! Инак я харесвам много, но почна да ме дразни... лекинко уж.

# 743
  • Мнения: 14 830
Може, не може, момчето се издъни по-яко. Като си наясно, че ти е кофти соса, не го слагай.
Той може и нищо да не умее. Може да е най слабият готвач. Но си заслужи да е на балкона. Много ми падна Виолина в очите. Не разбрах защо го свали. Още повече ако не е бил добър, ако е бил слаб противник.
Сякаш само и само да се възползва от дадената и власт, да се покаже. А иначе рева. Хората са казали"Дай на човека мъничко власт и ще го разбереш какъв е"

# 744
  • София
  • Мнения: 4 429



MasterChef - Епизод 8, Сезон 6 (17.03.2020)

# 745
  • Мнения: 13 769
Мдааа, грозничко беше от страна на капитанката да натопи свой човек. Ако са я накарали да го направи - лошо, ако сама го е измислила - още по-лошо! Вярно, че то това е играта - разкарваш конкуренцията (или несимпатичния по някаква причина), но все пак умните не стартират така. Малко дипломация е нужно. Сега останалите участници ще запомнят тази нелоялност, няма да й простят и при първа възможност ще я разкарат, защото е непредвидим и коварен противник. А и губи зрителските симпатии така. Макар самият Александър нищо да не направи тези дни, с нищо да не защити доброто първо впечатление от кастинга, а и в крайна сметка сам си подписа напускането с този лош сос, пак остава неприятното впечатление и извод, че Виолина предава своите хора.
Неда и Кристина хич ги няма и двете, но май дълго ще ги гледаме. Едната здравословна кухоглава хубавица - хем на Роу допада, хем на мъжете от журито, другата пък по-фина и интелигентна. За баланс Wink
Някои от останалите жени се оказват доста неприятни. Не ги познавам по имена още, но ми направи грозно впечатление постоянно мрънкащата от балкона. Неда била кралица... Joy
Че и подсказват!
Много е рано още за конфликти между участниците, но явно вече тлеят някакви напрежения там.

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 23:35 от птица

# 746
  • Мнения: X
Излизането на Александър е режисирано, за да се върне в Малта. И в предишни сезони се е случвало участници да си тръгват след режисиран провал. Подозирам, че сте толкова разпалени, понеже не харесвате Кристина.

# 747
  • Мнения: 903
Излизането на Александър е режисирано, за да се върне в Малта. И в предишни сезони се е случвало участници да си тръгват след режисиран провал. Подозирам, че сте толкова разпалени, понеже не харесвате Кристина.

Да, сигурно бърза за туристическия сезон. Не е разбрал още, че заради короната такъв няма да има...

Виолина = предател

# 748

Общи условия

Активация на акаунт