Ранна фетална морфология

  • 9 431
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 486
Здравейте при ранната фетална морфология може ли да се каже пола на бебето ?Мен ме викат в 13 г.с.

# 16
  • Мнения: 412
Здравейте при ранната фетална морфология може ли да се каже пола на бебето ?Мен ме викат в 13 г.с.
Дава се предположение, което не е на 100 % и все пак зависи от позицията на бебето. Аз изчаках втората си фетална морфология, там се потвърди предположението от първата. Преди това също видяха и на ехографа.

# 17
  • Мнения: 4 572
На мен ми казаха при първата още "с вероятност". Потвърди се, но зависи как е застанало бебето. Ако е момче, е по-вероятно да се познае рано, така са ми казвали.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
Здравейте, момичета. Има ли някоя от вас, която да си е правила пренатест и да е пропуснала ранната фетална морфология. Моят доктор каза, че ако направя пренатеста, нямало нужда от ранната, а направо за късната. Малко ни е притеснено така, все пак искам и с очите си да видя , че всичко е наред. Благодаря предварително!

# 19
  • Мнения: 784
plamingo, феталната морфология и неинвазивните кръвни тестове са допълващи се, а не взаимозаменяеми методи на изследване Simple Smile
 Не знам защо гинекологът ви е казал подобно нещо…

# 20
  • Мнения: 156
Здравейте, искат ли тегло и височина на майката за ФМ? или нямат отношение към прегледа?

Общи условия

Активация на акаунт