Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 885
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 883
Рачетата сте свръхемоционални, сензитивни, интуитивни. Затова рипате. Аз от жени Рачета само добро съм видяла, освен това асцендентът ми е Рак, та нямам оплаквания. Те са като карти Таро. И наистина са емоционално интелигентни.

# 61
  • София
  • Мнения: 17 775
Нямах предвид "емоционално интелигентни". Това си е емпатия, не те прави умен.
Аз лично мразя глупави хора. Направо се алергизирам от тях. Но някои са ошлайфани, с обща култура и звучат умно. Но са глупави, не е автентична интелигентност и замах на последния етаж. Като това не го обвързвам с конкретня зодия по принцип, но ако трябва да избера една, ще са близнаците. Някои дават вид на интелигентни, образовани, но вътрешно са просто нахъсани и амбициозни, напъващи се.

# 62
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз си знам, че не ме слушат. Въпреки това давам акъл. И после като стане както аз съм казала, любимият ми лаф е: Аз казвах ли ти! Типична Дева.
Между другото, вече въобще не обръщам внимание на зодиите. Даже най-добрата ми приятелка не знам коя е.

# 63
  • София
  • Мнения: 6 258
Мен лично мнгог ме дрсзни, че хората приравняват рачките на кълбо от емоции и ги подценяват.
Двете ми най-близки рачета жени са супер сдържани и премерени. Знаят много добре кога да замълчат и как да изчакат удачния момент да си прокарат идеите.

# 64
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз с годините, спрях да обръщам внимание на зодиите. Едно време много се впечатлявах,но всичко е само Бла Бла.

По темата стрелец съм и има много неща, които не харесвам- супер емоционални, рева на всеки филм почти, независимо колко пъти съм го гледала. Нон стоп мислим за пътувания, дразня се на самата себе си затова.с голям ентусиазъм подхващаме нещо, но рядко го довършваме обикновенно точно накрая се отказваме. 
Като положителни черти- верни приятели сме, честни и открити, много сме точни, по скоро по рано от по късно за дадена среща с час. Младите стрелкини са доста влюбчиви, но с годините нещата се променят Simple Smile . Хубави жени сме и винаги има почитатели кога за добро кога за лошо.

Много добре се разбирам с жени Близнаци и Дева. За близнаците жени мога само хубави неща да спомена, но това са моите впечатления. Близнаците жени имат успешни кариери и не обичат да готвят или поне моите близначки приятелки. Девите пък са безкрайно добри и безкористни. Чистници и подредени !

# 65
  • София
  • Мнения: 38 515
А, да! И аз се разбирам с жени Стрелец. Някак си пасваме.

# 66
  • Мнения: 54
Здравейте от една Близначка. С някои описани характеристики съм съгласна с други не разбира се но нали ще приемаме с чувство за хумор искам И аз да споделя разочарованията си:
Номер 1 в списъка ми е КОЗИРОГ ! Самовлюбени , крайни инати, не признават чуждите позитиви , мислят се че са всьо и вся , надменни, подмолни и отмъстителни . Иначе могат да са мн Верни и обичащи, интелигентни и приятни събеседници , приятна компания ,на моменти обсебващи
Номер 2 Водолеи- самонадеяни, горди,жестоки дори към близките си, оскърбителни , безкрайно обсебващи , осъдителни . Изпбщо пълни психари! Позитивите им са- обичат силно , всеотдайни искрени прями...
Друга много подмолна зодия са ми Риби- това както те гледа и ти се усмихва така го прегръщаш и ти забива ножа надълбоко. Хлъзга се в мненията си и решенията си като риба баш, безхарактерни,податливи на чужди приказки, не умеят да се защитават което някой ден е в тях ущърб и страдат. Не показват особено уважение към близките си дори и са го чувстват . Нагаждачи са, обичат да са там дето има изгода.
Това е моето топ 3
Но най се пазя от Козирози , и мъже о жени , там навлизам в две на ум . И внимавам защото всеки момент може да изям един рог в ребрата.
В момента съм влюбена в Козирог . Отрови ми живота докато разбера как да подхождам с него. Сега ми е в ръцете но дълго време агонизирах

# 67
  • Мнения: 1 200
И какво се е получило всъщност, Козирог ,хем ти е най- гаден, хем най-любим?
Звучиш близнашки честно казано 😂😂

# 68
  • Мнения: 3 727
Водолеите не ги обичам. Все са прави, нищо че е пълна лудница живота им и някак като котки, минават през хората без никакъв интерес, съпричастие, емоция. Умни са, интелектуално и емоционално, но студени.
 Близначките са ми много любима зодия, само с една уговорка- доверие никакво. Но са забавни и свежи, обичам да са наоколо.
Стрелкините са ми груби. Една мъжкарска твърдост имат.
И дотам със забележките, другите ме кефят, с предпочитание към водните.

# 69
  • Мнения: 15 356
И какво се е получило всъщност, Козирог ,хем ти е най- гаден, хем най-любим?
Звучиш близнашки честно казано 😂😂
Точно близнашки звучи,имам една приятелка близначка дето като бяхме на 20 до 25 все беше влюбена в по двама и раздвоена и все в драми.Айретен се омъжи,разведе и пак се омъжи.Много драматична личност😁

# 70
  • Мнения: 54
И какво се е получило всъщност, Козирог ,хем ти е най- гаден, хем най-любим?
Звучиш близнашки честно казано 😂😂
не избирам Да се влюбя по зодия , изказвам впечатления
Да не говорим че въпреки че съм Близнаци мисля че мъжете от зидията ни са мн долни същества ..
Да поясня нещо за протокола - вярна съм като куче на мъж и за моите 30+ не съм изневерявала никога!

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 04:42 от Honda24

# 71
  • Мнения: 397
Не харесвам жени деви изключително много! (Въпреки че това е и моята зодия :д ). Скучни,мрънкащи,капризни,тесногръди,досадни. Няма жена дева,която да не ме е отблъснала още преди да й разбера зодията.
И жени раци не харесвам- драма винаги има около тях,независимо дали го демонстрират.
Топ три го завършвам с лъвиците - злобни,егоцентрични,властни,манипулаторки без класа.

Харесвам жени телец,овен и везни.

# 72
  • Мнения: X
Рано или късно всяка една тема за зодии се окупира от раците и се върти само около тях. Може и да е защото сте най-много тук, не знам. Но забравих в първия пост да добавя, че раците имате ужасяващо его, макар че такова самопризнание и светата инквизиция не може да измъкне от вас.

Вярно е.
И за съжаление невинаги в този знак се вижда грижовността.. Толкова ги е страх да не ги наранят (някои раци), че вместо да са добри и грижовни, стават много егоцентрични и поставят своите чувства на първо място.

Но и преди в този форум е писано, всяка зодия има високо и ниско проявление.

В повечето случаи ракът е криворазбран идиот. И наистина му пука твърде много, за всичко и за всеки, поставя себе си на последно място, това го озлобява, и прекаленото раздаване го прави емоционална развалина с множество настроения Joy

# 73
  • Мнения: 3 727
С годините схванах, че е изключително важно да поставяш своите чувства преди чувствата на другите. Малко ме е яд, че не го разбрах по-рано. Но пък може да е от асцедента, нали казват, че след 40 влияе повече от слънчевата зодия. Риба съм, с асц Дева 🙃

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Водна зодия ли е-не става.То и Скорпионите уж много силни характери, а все имат на главата по една риба, дето ги прави луди и ги манипулира както си иска, пък нека те да си мислят, че водят парада. Не, че огнените сме много хубави, но поне подмолности няма. От далеч личат всички лоши качества и, който ни се хване на хорото-на негов риск. Майтап.

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 11:17 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт