Най-гадната зодия за жена! :)

  • 23 924
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 17 782
Не казвам, че не си полезна, а че не екоректно, ако има и други полезни, на които им правят проблеми, ако закъсняват с 10 минути само защото не са задали левъла на "аз закъснявам, това е".

# 196
  • Мнения: X
Брат, т'ва е просто нагло.

Хронично закъсняващите хора подсъзнателно имат голямо его и не ценят останалите хора и времето им.

# 197
  • Мнения: X
Близнак и Везна не знаят, нито колко е часът, нито накъде всъщност са тръгнали, в тяхната вселена; време, час, дата, са несъществуващи понятия, те просто се реят сред нас.... 😂😂😂
Всеки ден напомням на моя Везнянко вкъщи, че е добре да си вземе и раницата все пак, защото е тръгнал за училище, все пак. И той всеки път е разочарован от този факт..
Понякога се чувствам като в един филм, как му беше името, в който главният герой всеки ден се събуждаше в един и същи ден.
аз съм близнаци и работих с четири колежки близнаци. Три от тях бяха много подли, а едната откровено лош човек. Втората беше подмазвачка на първата и нейна приятелка. С третата станахме приятелки.  Паснахме си като характери. С четвъртата се виждам от време на време. Късаше ми нервите .
Бавна беше в работата. Дори го правеше нарочно. А аз плувах в пот от бързане заради нея.
По работа винаги съм точна. За излизания се мотам и все съм на ръба да се откажа. Особено събота и неделя гледам да свърша неща, които не съм успяла през седмицата, но ми отнема цял ден.

# 198
  • Мнения: 3 732
Не казвам, че не си полезна, а че не екоректно, ако има и други полезни, на които им правят проблеми, ако закъсняват с 10 минути само защото не са задали левъла на "аз закъснявам, това е".
Това няма как да е моя грижа. Така и не разбрах защо разни хора, особено колеги,  се мерят по мен. Тип Щом закъснява тя, би трябвало и аз да мога. Ами не. Всеки с паничката си. Екипна  работа не е това.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Жалко за темата, мислех, че ще я изпълним  с чувство за самоирония и шеги, а то..

# 200
  • Мнения: X
Да се закъснява хронично е нагло и точка.
Не става въпрос дали човек ще намери будали, които да го търпят. Въпросът е принципен.
Хронично закъсяващите се мислят за нещо повече от останалите, и че имат право да разполагат с времето на другите хора, като го пилеят. Ами нагло е.

# 201
  • Мнения: 1 200
Какви са тези закъснения за работа? Тук, където живея, на третото закъснение уволняват, предупреждение за уволнение ти дават още на първото, трето няма, уволнен си на третото закъснение.
В малките и семейни компании може и да си затворят очите, малко повече от три пъти, но това са частни случаи. Никой не търпи закъснения за работа.
Аз лично и в личните си отношения не ги търпя, че какво остана от колеги, на които разчитат и други хора.

# 202
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Хронично закъсяващите се мислят за нещо повече от останалите,
Или просто са шматки...

# 203
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 674
Хронично закъсяващите се мислят за нещо повече от останалите,
Или просто са шматки...
Или просто факта, че са шматки в един момент отива в превес на факта, че си се възползват от това най-безцеремонно... Сега, шматка ще я изтърпя да ми закъснее за кафе, ама ако съм ѝ шеф - до 5тия път... После - черта!

# 204
  • Мнения: 19 969
Аз съм на периоди, имам периоди, когато винаги съм мега точна и други, когато правя закъснения до 10-15 минути. Не го правя нарочно, просто нещо се отутквам. За работа не говорим, там си има ред – по закон работиш от-до. Като цяло май аз повече съм чакала, отколкото мен да ме чакат. Ръчният ми часовник е нагласен с 5 минути напред. Smiley

А какво мислите за хората, които твърде подраняват за срещи и започват да звънят 20 минути преди срещата, че са там, а вие къде сте? Мен това пък ме подлудява.

# 205
  • София
  • Мнения: 17 782
Така и не разбрах защо разни хора, особено колеги,  се мерят по мен. Тип Щом закъснява тя, би трябвало и аз да мога. Ами не.
Ами, разбира се...
Явно се имаш за нещо повече. След като един може да закъснява, би трябвало всички да могат. В договора надали имаш клауза "тая специалната има право на до 20 мин закъснение всеки ден".

По въпроса на Базила- и за тях смятам, че нещо им куца в представата около кого се върти светът. Подранявам ппнякога, но това си е мпй проблем. Звъня 5 мин след угпвореното. Преди това може да съм чакала 5, може и 25 мин. Другия не го касае.

# 206
  • Мнения: 458
Аз като Скорпионка не познасям жените везни и телец

# 207
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Мерси, че върнахте темата в руслото ѝ!

От скоро имам една позната - към 50те, много усмихната, позитивна и най-вече спокойна жена, с афинитет към народните танци, детска учителка...
Оня ден се заговорихме нещо за зодии, и останах много изненадана, че е Овен. Хора прилича на всяка друга зодия, но не и на Овен. Казвам ѝ това си твърдение и тя, под секрет сподели, че полага много усилия да управлява огъня в себе си.

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Не е лесно обаче.

# 209
  • Мнения: 2 220
Аз като Скорпионка не познасям жените везни и телец
Защо?

Общи условия

Активация на акаунт