Къде в Пловдив??? - 84

  • 29 854
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • ...
  • Мнения: 513
Няма официално, но според мен при липсата на лаборатория и доста мудната процедура за изследване може и да има без да е стигнало даже до изследваните..

# 721
  • Мнения: 10 559
Има ли регистриран случай в Пловдив?
Мисля, че засега не. Из сайтовете се говори, че няма тестове в Пловдив и изпращат всички със симптоми обратно вкъщи.
Изследват ги в Стара Загора. Ама таз лаборатория ми е съмнителна...

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 4 149
Моля ви, можем да подрепим лекарите единствено, ако спазваме правилата. Аплодисментите няма да ги спасят. Сериозно е. Иначе пляскайте, ама на мен чисто емоционолно това ми действа подтискащо. Аплодираме ги затова, че могат да изгубат живота си......Направо ме стяга за гърлото. Както и камбаните. Това не е тържество. Спирам да спамя.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 1 898
Да си подбутна въпроса .
Момичета ,търся шивачка за да й дам чувал пълен с хастар различни цветове .
Могат да се използват и не  са само парчета .
В замяна искам да ми ушие една риза и една рокля по модел с мой плат .
Ако някой има интерес ,моля за контакт.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Някъде да има маски?Търсих в Марешки и още една аптека ама няма...

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 4 149
Онлайн има много обяви за многократни  маски. Иначе да медицинските идва ли има някъде.

# 726
  • Мнения: 2 832
Ние взехме от аптека Херц в Тракия. Имаха до преди 2 дена.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Ние взехме от аптека Херц в Тракия. Имаха до преди 2 дена.
Благодаря,ще потърся

# 728
  • Мнения: 4 238
Доволни от сервизи  за телефони.Трябва ми за смяна на дисплей.По възможност около центъра.Благодаря !

# 729
  • Мнения: 2 832
Аз съм доволна от ХакиТел. Намира се на Иван Вазов 60.

# 730
  • Мнения: 1 204
Някоя идея от къде да взема маска за многократна употреба? Една мадама във фейса предлага, но имало минимум- 3 броя.

# 731
  • Майничка
  • Мнения: 12 618
Ако някой иска латексови ръкавици, в Лекси в Гранда имаше кутии по 100 бр М и L,  по 11лв. Директно на кашони, до чаршафите.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Искам да поръчам продукти онлайн, хоумбаг ми иска задължително да посоча час, като същевременно не ми позволява да го направя... някой знае ли подобен сайт или да има идея как да реша проблема?

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Някоя идея от къде да взема маска за многократна употреба? Една мадама във фейса предлага, но имало минимум- 3 броя.
В магазин Ганг има.

# 734
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
Пловдив ще има лаборатория за тестване на коронавирус.Тогава може и да стане ясна картинката...

https://bnr.bg/plovdiv/post/101242158

Общи условия

Активация на акаунт