ZEMHERI - /МРАЗОВИТО/ тема 1

  • 32 569
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 280
Жалко!
Аз още не съм изгледала 8- ми епизод.
 Сега ми убиха тръпката Simple Smile

# 286
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да, за жалост информацията е потвърдена и финалът ще е с 10-та серия т.е. другата сряда. Трябвало е да бъдат 13 епизода, но заради рейтинга са решили да ги спрат по-рано.

Описанието на 9-та серия:
Аяз,  с идването си на сватбата на Фирузе и Ертан, и разкриването на общото им минало с Фирузе , в действителност има друга цел. 💬🎯  Става очевидно, че Фирузе  няма да се даде лесно на Ертан.💪🏻 Тя и Аяз, заедно са излезли на нов път.🙏🏻❤

Беррак с вълнение преживява бременността си , но в нея се появяват подозрения по отношение на Айяз и Фирузе🤰🏻🤔 Яшар продължва да страда и да не разбира , защо  Фирузе  е взела такова решение.🤪 Докато Алие и Севда са решили да изпозлват този брак  като възможност. 👌🏻

Фирузе и Аяз в новата си борба ще бъдат против Ертан. 🤝😈 Но на този път ще се сблъскат с неочаквана изненада. 💥😳 И не е ясно,  дали това ще донесе победа или поражение ...🤷🏻‍♀🤷🏻‍♂

Промо снимките към 9-та серия:

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 19:33 от BVAR

# 287
  • Мнения: 525
Жалко!
Аз още не съм изгледала 8- ми епизод.
 Сега ми убиха тръпката Simple Smile

Аз и 7 и 8- ми епизод още не съм изгледала, но бързо ще наваксам след като вече е потвърдено, че 10 епизод е финален. Дано поне си заслужава и завърши щастливо, а за мен щастлив край ще е този, в който Фирузе и Аяз останат заедно, въпреки всичко и всички.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 7 505
руско озвучаване
https://vk.com/video-129812063_456242081




#ще победят тези , които вярват





Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 20:28 от BVAR

# 289
  • Мнения: 2 078
Е, поне има хубав край! И всеки си получи заслуженото!

# 290
  • Мнения: 51
Свърши ли

# 291
# 292
  • Мнения: 525
Наистина всеки си получи заслуженото. Доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт