Професионални серии за коса 132

  • 39 562
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Няма значение. Свързаха се с мен и момичето ми каза, че доставката е безплатна за всички точки на България. Продуктите са си оригинални и идват добре опаковани, поръчвала съм юли месец, не вярвам да има промяна досега.

# 751
  • Мнения: 1 227
Момичетааа, идеи за фокус на новата тема? Много бързо изписахме и тази...

# 752
  • Мнения: 4 250
А какъв е аромата на Алтерна, задържа ли се? Ползвали ли сте термозащитата им?
http://galleriahairshop.com/produkt/спрей-за-изключителна-термозащита-122-мл/

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 19:00 от krystal93

# 753
  • Мнения: 587
А какъв е аромата на Алтерна, задържа ли се? Ползвали ли сте термозащитата им?
http://galleriahairshop.com/produkt/спрей-за-изключителна-термозащита-122-мл/
За мен всички Алтерни са с уникални аромати. Обожавам този на хидратиращите им Heart Eyes

# 754
  • Мнения: 2 256
Ароматът е супер и според мен. Някак лимоново тревист, небатрапчив, а красив Simple Smile

# 755
  • Мнения: 1 725
Това е супер новина за безплатната доставка, но честно казано не вярвам на такова намаление да се бръкнат и за доставка.

# 756
  • Мнения: 587
Ароматът е супер и според мен. Някак лимоново тревист, небатрапчив, а красив Simple Smile
Този, който описваш, май не е на хидратиращите, за които аз говоря - Caviar Moisture. По-парфюмен е техният. Но все тая, всички са им много хубави.

# 757
  • Мнения: 4 250
Ох, момичета напоръчах .. термозащитата на Марокан и малко олио light и термото на Алтерна. 🤦‍♀️

# 758
  • Мнения: 1 918
Що ми трябва да ви чета. Чакам Марокан маската ..... ако не е УАУ съм ви сърдита 😃

# 759
  • Варна
  • Мнения: 7 709
Въпроси за новата тема? Че нищо не ми идва на ум......

# 760
  • Мнения: 282
Въпросът може да бъде-"Най-добрият протокол(последователност на продукти), който се отразява добре на косата ми, с който получавам най-добри резултати.

# 761
  • София
  • Мнения: 1 746
Плюс типа коса

# 762
  • Мнения: 1 666
Аххх какви сте лоши... Joy
Тъкмо си викам нищо повече няма да си купувам и сега тия примамващи цени... Grinning
До сега не съм ползвала хидратиращата маска на Марокан,та моля за съвет. Косата ми не е дебела и плътна, дали ще ми утежнява тази с кафявата капачка?

# 763
  • Мнения: 1 212
Здравейте, страхотна тема Heart

Влизам директно с въпрос.
Понеже от скоро съм руса и усещам, че косата ми има нужда от повече грижа и подхранване, започнах да използвам по-скъпи/профи продукти.
Последно закупих крема за коса Mi amante ella. Но се чудех, възможно ли е да са ми пратили някаква реплика.
Виждала съм моята фризьорка да ми слага. Този ми е някак различен.... Не знам може и да си втълпявам Grinning
Поръчах го от:https://beautymall.bg/mi-amante-hair
Прилагам снимки, да кажете, който го има, такъв ли е :
Скрит текст:


Благодаря на отзовалите се Blush

# 764
  • Мнения: 2 446
Фрау, във Friseurbedarf магазините ги има,не знам дали има при вас.Дъглас е най-скъпия магазин,виж в нета другите,ако не ги знаеш пиши ми на лични ще ти кажа.
Кристал,сребристите шишета,не помня вече как се казваха,топлинен спрей,спрей за блясък и едно масло-финиш бяха

Общи условия

Активация на акаунт