Професионални серии за коса 132

  • 39 564
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Ванеса, има ли ги Шварцкопф във физически магазин или само онлайн? Дотегна ми да поръчвам в Дъглас и да чакам по пет дена

# 721
  • Мнения: 937
Да поздравя сайта Коса.бг, поредна поръчка на боя за коса от тях и поредните мостра и талони за отстъпка подарък. Този път са познали , че се двоумих за Ми Аманте  и са ми изпратили точно него. Браво на Вас !

# 722
  • Мнения: 4 251
Ванеса, кой продукт за изправяне на косата си използвала? Издирвам точно техен такъв, с който ме пръскаха в салон, но гледам, че в парфимо са няколко Thinking Flowers Hibiscus

# 723
  • Мнения: 359
На мен терапията ми я правиха в салон но като цяло се прави по следният начин: миеш косата, леко подсушаваш с кърпа, смесваш бустера и ампулата, разклащаш шишенцето, напръскваш предимно по дължините и краищата (може би ако ампулата е денсифик и в корените) и стоиш минимим 5-10 минс. Аз като я правя извън салон мисля да стоя и повече


Много благодаря! А отмиването с вода ли само?

# 724
  • София
  • Мнения: 1 746
Да, само с вода

# 725
  • Мнения: 282
Не мога да повярвам, но в сайта http://galleriahairshop.com/produkt-kategoriya/moroccanoil/page/3/
Има огромно намаление на марката Moroccanoil!
 Само за информация - олиото им е намалено на 10лв!
Направих поръчка, но когато се обадих на изписания номер от страницата им във фб, ми обясниха, че те са само физически салон и нямат информация за продажба на продуктите в сайта, но предполагат, че намаленията са реални.
Моля, някой ако е поръчвал продукти от там да сподели!

# 726
  • София
  • Мнения: 1 746
Не знам, дано да е реално и да не са продуктите с изтекъл срок на годност. Аз също поръчах олиото, маската с кафявата капачка, четка за исушаване и пяна против жълти отенъци на фанола

# 727
  • Мнения: 1 725
Момичета някой ползвал ли се балсама и шампоана и с какво мнение е?


Също така исках да попитам сресване ли мокра коса?
Балсама е гъст като маска. Даже още пО. Действие ..не помня, преди доста време беше.
Имам ги и двата и ги разменям. Иначе много е гъст балсама, но за мен нищо кой знае какво не дават и двете освен хубаво почистване. Аз съм съм супер изтощена коса, та това сигурно е причината.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 7 709
Хмммм направо убийствени цени на марокан.....Изкушавам се за едно олио и хидратиращия крем ама пустата им миризма Grinning хич не е моята.

# 729
  • Мнения: 1 725
Аз си поръчах маската за хидратация за тънка коса, въздържах се от повече....

# 730
  • Мнения: 31 244
Аз поръчах едно голямо олио да видим. Марокан е най-любимата ми миризма. Чакам парфюм да пуснат, като този на Наши.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 456
И аз поръчах голямо олио и маската с кафява капачка.Май нямат безплатна доставка.Все е имало оферти на Марокан ама чак такава...

# 732
  • Мнения: 282
Тъй като си поръчах
Някой с мнения за продукта?

# 733
  • Мнения: 1 725
Взимайте, каквото и да е е на оферта хаха. Мразя ви вече. Не бях влизала известно време и бам...

# 734
  • Мнения: 359
тази ли поръчвате?

Общи условия

Активация на акаунт