Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 861
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 560
Защо да не е преди 20+ години?
Аз доколкото знам бизнесът с бебетата беше още в началото на сериала, но това не значи, че е започнал тогава. Нищо чудно да са го движили много години назад.

# 691
  • Мнения: 5 478
Майката на момичето каза, че ги е пратила при Захариев, защото знаела, че е добър специалист. Но повече не стана ясно... Признавам, че ме заинтригуваха. Обаче само с това, другото ми беше боза...

# 692
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 861
Захариев е добър специалист. Може тогава да й е бил лекар, да са се грижили за нея и все пак да няма бебе.

# 693
  • Мнения: 5 846
Задължително ли е, ако бебе е от брат и сестра, да му има нещо? И защо не направят днк тест на двамата? Вместо директно да се хвърлят към аборт. Току-виж Захариев нещо се е объркал.

# 694
  • Мнения: 9 486
Не знам дали е задължително да има увреждания , но със сигурност шанса е голям при толкова близка кръвна връзка.
Но дори да се роди здраво дете, пак майката и бащата са брат и сестра....
обърнаха го на Забранена любов...

# 695
  • Мнения: 5 846
Не знам дали е задължително да има увреждания , но със сигурност шанса е голям при толкова близка кръвна връзка.
Но дори да се роди здраво дете, пак майката и бащата са брат и сестра.... обърнаха го на Забранена любов...
Ми двама от сценаристите бяха от главните на Забранена либов, нормално - Ангел Наков и Станислав Грозданов. 😁

# 696
  • Мнения: X
Да се запиша отново тук.
Интересен първи епизод и скучен втори.
Нещо с доста гейове се напълни болницата изведнъж. Няма лошо, особен щом ще гледаме въпросния Свежен - много ми е свеж и приятен.
Ма много плямпат тия леркари значи. То, вярно, че ситуацията беше много напечена, ама да не се свенят и пред пациентите да коментират други пациенти, ами...гнусно си е отвсякъде. Тоя Пенев отдавна си проси някакво дисциплинарно наказание. Той най-много клюкареше.
Кая и Карагьоза и на мен ми скучнеят доста. Но и аз на негово място бих се вкиснала. Толкова няма кога да отиде да разговаря майка Тереза с Алексчо, че баш на 14.02, когато знае, че вкъщи я чакат с вечеря на свещи, реши да ходи да го теши и увещава. То дори не е до ревност ситуацията, а по-скоро че подходи супер несъобразително.
Калинча дей го? Само в другия сериал ли ще го гледаме?

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40 824
Калинчо е в Ирландия...баща му каза на Алекс, че са добре.

# 698
  • Мнения: X
А каза ли дали няма да се върне? Smile
Шегувам се, но...наистина ще е жалко да не се появи хич този сезон.
Точно се чудех какъв е случая със сватите и бебето напът, мислех за някакво генетично заболяване, а вие направо сте разбулили тайната. Доста вероятно, наистина да е точно това.

# 699
  • Мнения: X
Аз пък снощи като гледах епизода помислих, че сина на жената, която Захариев позна е негов син, а тази пък майката на момичето му се пада някаква братовчедка, която той не помни Joy

# 700
  • Мнения: 4 075
Alba rosa, на прожекцията на финала на  миналия сезон Милошев пожела успех на Димо в бъдещите му проекти и каза, че ако реши да се върне в семейството на ОЖ, е добре дошъл. За мен поне в този сезон няма да се върне.

Междудругото, нещо ми направи кофти  впечатление на премиерата във вторник. Наум Шопов и Алек Алексиев си тръгнаха по средата на прожекцията, а Наум най-малкото е лицето на сезона. Хората после ги търсиха за снимки...

# 701
  • Мнения: 9 486
Не виждам вариант да се върне Калин. Причината да дойде в България беше Жени, сега няма защо да остава.

# 702
  • Мнения: 635
А дали пък не са от един и същ баща?

# 703
  • Мнения: X
Може пък и двете деца да са на Захариев Grinning

# 704
  • София
  • Мнения: 12 449
На кой друг да са, винаги Петре е заподозрян.

Общи условия

Активация на акаунт