Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 810
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 374
Ако има нещо такова би го обявила по друг начин и едва ли точно сега, когато скоро са започнали снимки. Това "call time" е за първата снимка, демек тогава е на линия, обаче "wrap" за следващата значи, че вече е почивка, изключила се е. Аз така го разбирам. Grinning

# 121
  • Мнения: X
Малко да раздвижим темата преди старта. Като не казват името на сезона...

# 122
  • София
  • Мнения: 9 558
А как разбрахме , че се отнася за ОЖ?
Малко свободни съчинения Wink

Дона, не се къхари за Ковачев. Ако решат да затрият Зорница ще му намерят жена - в следващия сезон Simple Smile.

# 123
  • Мнения: 9 484
Ами може и наистина друго да означава. Аз директно я бастисах 😃

# 124
  • Мнения: X
Еее, не ме режи така де - аз да почешем езиците Joy

# 125
  • Мнения: 9 374
Като я махнат на кого ще оставят младия специализант по урология? Grinning Едва ли ще е на колегата дето го виждаме по веднъж в сезона. Joy

# 126
  • София
  • Мнения: 9 558
Хахах, шегувам се де.

На мен ми е интересен Юруков. Той обикновено винаги се отбелязва, но сега мълчи по въпроса ОЖ. Гергана Стоянова май също не се е отбелязала че снима

# 127
  • Мнения: X
Яни, изненадващо ще се появи уролог, който се оказва, че работи там от 3-4 месеца. Както беше с Петмезов и отделението по гастроентерология Joy

# 128
  • Мнения: 9 374
Хахах, шегувам се де.

На мен ми е интересен Юруков. Той обикновено винаги се отбелязва, но сега мълчи по въпроса ОЖ. Гергана Стоянова май също не се е отбелязала че снима
А Ралица се отбеляза че снима, а сега я гледам, че явно е на почивка в някоя топла страна.

# 129
  • Мнения: 9 484
От една страна - дори и наистина да приключва със сериала, не би трябвало да го казва предварително.
От друга обаче, толкова неща до сега изпуснаха, подшушнаха и показаха, че това няма да е за първи път.
А пък Диана си е леко хахо, тъй че... не се знае, знае ли се какво иска да ни каже. 😄

# 130
  • Мнения: 2 364
Hе е използвала буквално тия термини, не се шашкайте.
Cимволично е.
Call time  - началото на работния ден с торта и кафе
Wrap - краят на деня, уморена, полузаспала с котката

# 131
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Направих тема за Съни бийч - https://www.bg-mamma.com/?topic=1174809.msg40078762#msg40078762

И там си имат Тасев Simple Smile

# 132
  • Мнения: 1 560
Толкова за обсъждане има ОЖ, че в последните теми само другите сериали споменавате Grinning
Този сезон нищо не издават, ни име, ни нови лица, НИЩО! Е, само един уролог Grinning

П.С. Мириел, на снимката в подписа ти Нора много ми заприлича на Ина Disappointed

# 133
  • Мнения: X
Mint, предлагаха ми да играя в централната сюжетна линия за новия сезон, ама на - отказах им! Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

# 134
  • Мнения: 9 484
Свиди им се за хонорара ти, нали?! 😂

Общи условия

Активация на акаунт