Къдрокоси красавици - 4

  • 36 574
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 942
Ми на мен ананаса ми я сплесква. Аз съм 2б.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 356
Ми на мен ананаса ми я сплесква. Аз съм 2б.
Моята коса е като твоята. Какъв стилизант ползваш?

# 707
  • Мнения: 2 942
Мляко на Балеа с манго. Съвсем на скоро си описвах рутината, самоцитирам се:
Скрит текст:
Чета ви колко сложни неща правите с косите си.... предполагам, че е защото аз не намирам моята коса за къдрава, по-скоро чуплива и не държа особено на къдрици, просто ми е по-удобно да я издухам с дифузер отколкото да я изправям след миене. А и не седи права - малко влага и бам! Като, че кошер имам на главата, не че де къдри толкова, колкото бухва ужасно.
Аз съм лесна - мия с Гарниер Фруктис основно, слагам балсам на Джон Фрида и после я увивам в кърпа, ама каква кърпа мислите - проста кърпа хавлиена. Обличам се и отивам да я суша - слагам малко крем на Балеа (въпреки, че за чупливи коси не е добър) ,обръщам надолу главата и отдалече обдухвам с дифузер, докато е суха на 70% някъде. И воала!
Скрит текст:
Пробвала съм да ползвам по-скъпа и качествена козметика, дори ей тъй само да се поглезя - ми не. Вече даже и не пробвам.
Мия я два пъти седмично през три-четири дни. Освежавам с малко вода. Обаче и я реша преди да я напръскам. Иначе става на клечки и твърде рошава за вкуса ми.
Само един проблем имам - пречи ми. Често я режа, като е по-дълга ме състарява. Обаче нито е да я сложиш зад ушите, нито нищо. Не обичам да ходя вързана, понякога я защипвам с малка щипка след къпане да не ми влиза в очите, следващите дни нямам такъв проблем.

# 708
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 423
Аз се правих снощи с крема на Балеа на мокра коса и изненадващо съм с повече къдрици:



Кремът на Биофарма е с много фиксация. Прилича повече на гел за мокър ефект. Аз затова го разреждам.

# 709
  • Мнения: 2 256

Блу, благодаря за препоръката. Балсамчето наистина е много леко, а хидратира много добре. Идеално ми се случват нещата последно време с него и четката на Денман.
Поръчах малка опаковка за проба, но скоро ще поръчам и голяма.

# 710
  • Мнения: leet
Радвам се, че ти е харесал 🙂

# 711
  • Варна
  • Мнения: 123
Аз пак да попитам нещо. Понеже ходих да си взема кремът на Балеа, само него не съм тествала Wink, видях, че има спрей от същата серия, пише, че той е за чуплива коса. А кремът - за къдрава.
Та... някой ползва ли спрея и той ли е по-подходящ за тънка, чуплива коса?

# 712
  • Мнения: 5 522
Някой ми беше дал този спрей - при мен нямаше никакъв ефект. Не става за къдрави коси.

# 713
  • Мнения: 9 926
Здравейте, къдрокоски! Записвам се в темата, като една от вас.
Iseis, чудесна коса и цвят!
Да споделя - пробвах гела от ленено семе. Обира донякъде фриза ми, но много изсушава и без това сухата ми коса Frowning1 та май няма да продължавам с него. Ред е на Балеа-та Grinning

# 714
  • София
  • Мнения: 15 242
Балеа-продуктите върнаха живота и къдриците на моята коса.
Шампоан-балсам-стилизиращ крем за къдрава коса. Това ползвам.

# 715
  • Мнения: 529
Балеа-продуктите върнаха живота и къдриците на моята коса.
Шампоан-балсам-стилизиращ крем за къдрава коса. Това ползвам.


Може ли снимки.Взех нещо,ама май не е крем.А и в този ДМ нещо много слабо зареден беше хем в мол.

# 716
  • София
  • Мнения: 15 242
Балсамът -  https://german-drugstore.com/wp-content/uploads/produktbilder/he … curls-200ml-1.jpg
Шампоанът е в силно подобна опаковка - една идея по-голяма, пише си, че е шампоан.

Стилизиращият крем - https://german-drugstore.com/wp-content/uploads/produktbilder/he … m-dream-curls.jpg

На етикета на български пише, че продуктите са за къдрава коса.
Не съм вярвала, че толкова евтино нещо може да е толкова ефикасно.

# 717
  • Мнения: 5 522
Ех, тази Балеа Grinning При мен шампоанът и балсамът не вършат работа, не хидратират добре и усещам косата доста суха с тях. Но този крем е чудо на чудесата!

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Стилизиращият крем го изпозлвах преди години, купувала съм няколко опаковки, но за мен не е нещо особено и ароматът му не беше много приятен. Сега не знам дали има някаква промяна.

# 719
  • Мнения: 529
Благодаря Vivi.Значи това е крем.На етикета пишеше друго,но при все това го взех.

Общи условия

Активация на акаунт