Как тренирам - 24

  • 26 457
  • 753
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 290
За това казвам, че силикона е от суета. Големия бюст си е бреме.
Моите може да са скромни, ама 2 деца са изхранили. Свършили са си мисията на тоя свят...

# 106
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Аз избощо не говоря за огромни. Обаче, когато няма нищо, ама буквално нищо, а само увиснала кожа, никой не може да ме убеди, че е много добре, само защото не са огромни. Аз имах съвсем нормален бюст, който обаче по време и на трите бременности ставаше огромен. Буквално колкото главата на бебето. Да, три деца съм изхранила и то по над година, ама кво от това, като сега съм с кожи. Искам малък и стегнат бюст, не повече от 275кубика, че може и по-малко, обаче да има нещо, което да я запълни тая отвратителна кожа.

Змия, какво стана?? Важното е да си добре, тренировките няма да избягат, а и там където тренираш съм сигурна, че ще измислят най-доброто за теб

# 107
  • София
  • Мнения: 11 990
Моите станаха не като главата на бебето, а като моята глава, когато кърмех. Беше брутално.

Обаче хубавото на големия бюст е, че след време можеш да си купуваш само долнища на банския и да си ги загащваш там. Знаете ли колко пари се пестят така Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ани, имам проблем със сухожилията в слабините.
Понякога болките са толкова силни, че не мога да ходя.
Забрахиха ми всякакви упражнения, които водят до разтягане там - напади, махове, знам ли и аз какво още.
Като добавим и куцото коляно и скапаното рамо, нещата стават сложни.

# 108
  • Мнения: 1 290
Няма ли да ти помогне, ако ги разтягаш. Но с йога или нещо по бавно и щадящо?

# 109
  • София
  • Мнения: 11 990
Няма ли да ти помогне, ако ги разтягаш. Но с йога или нещо по бавно и щадящо?

Аз съм доста гъвкава като бивша гимнастичка. Все още мога да правя шпагат на тези дърти години Wink
Мога и краката зад главата да си сложа и какво ли не още.
Но нещо елементарно като ходене ми докарва сериозни проблеми. Ще огранича разтягането и ще се фокусирам върху клекове, тяга и т.н
Трябва да го преборя, защото силно влошава качеството на живота ми.

# 110
  • Мнения: 4 750
Казват ли ти от какво се получава? Може би мазане с магнезий, ще помогне, аз така лекувам мускулни травми, поне...

# 111
  • София
  • Мнения: 11 990
Да, свързано е със зле направен шев от секцио, сраствания, всичко това се отразява на някои нерви, на залавните места на аддукторите и т.н.

# 112
  • София
  • Мнения: 2 935
Здравейте. Дали мога да ползвам темата да попитам за домашни фитнес уреди?  Ориентирала съм се към пътека, но нямам идея какво да гледам като характеристики.

# 113
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Здравейте. Дали мога да ползвам темата да попитам за домашни фитнес уреди?  Ориентирала съм се към пътека, но нямам идея какво да гледам като характеристики.
Гледай да е стабилна и да не тресе много при по-висока скорост. За друго не мога да дам съвет.

Змия, дано да намериш твоя начин и възможност за тренировки. Знам колко са ти важни най-вече писихически, така че съм сигурна, че няма да се откажеш така лесно. Прегръдки Purple Heart

Вчера ми беше ден за почивка.
Днес съм се подготвила за тренировка на долна част. Усещам болка в прасците, но мисля, че няма да ми попречи. От време на време решавам, че ще правя упражнения за прасец и съответно след това винаги имам МТ там.

# 114
  • Мнения: 1 939
Момичета, размяхте ме Grinning с темата за гърдите. Аз никога не съм имала голам бюст, средна работа, обаче като родих така се бяха наляли, че имах чуството, че бях станала като Памела Андерсън Laughing, след това разбирасе не остана нищо, а сега е още по- зле, както казва Ани. И на мен ми се иска силикон, но честно да си призная ме е страх.

# 115
  • Мнения: 1 290
И на мен вчера ми се падна почивка.
Днес горна част. Дано да е по добре от предната тренировка, че срам ме хваща като не мога да си дигна килата.

Змия ще намериш начин, важното е желание да има.

Нона, мен пък хич не ме е страх. Не съм искала, не съм си сложила. Аз операциите за нищо не ги броя...
Ама съм силно убедена, че ще ми пречат. Пък и да ги мъкна навсякъде, особенно лятото в жегата. Astonished
Аз не нося сутиени, та ако сложа нещо такова ще падне голямо зяпане, което не ми подхожда на възраста и семейното положение..Винаги много съм се възмущавала на жени дето не им личи да си осъзнават възрастта.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 09:14 от Punk_GirL

# 116
  • Мнения: 2 596
По темата за гърдите. Като започнах фитнеса преди години бях чашка Б. Сега чашка А ми е голяма 😁. Не съм раждала и не съм хранила. Замисляла съм се за гърди и аз, но ме е страх. Ако слагам ще са като на Гала. Малки стегнати, но достатъчни.

Вчера почивка, днес гръб и бицепс 💪

# 117
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Ама съм силно убедена, че ще ми пречат. Пък и да ги мъкна навсякъде, особенно лятото в жегата. Astonished
Аз не нося сутиени, та ако сложа нещо такова ще падне голямо зяпане, което не ми подхожда на възраста и семейното положение..Винаги много съм се възмущавала на жени дето не им личи да си осъзнават възрастта.
Само не мога да разбера защо свързваш силикона със задължително голям бюст?? Имам няколко приятелки, които бяха с пет стотинки под балатум и чисто физиологията им не позволяваше да се сложи много, просто щото няма къде. Ми да ти кажа 100 пъти по-добре са сега. Дори не личи, че имат силикон, просто добре оформен стегнат бюст с чашка Б без подплънки. Силиконът не означава непременно 400 кубика и нагоре. И какво общо има възрастта със силикона пак не разбрах. Дори съм на мнение, че е по-оправдано да си сложиш силикон след като си родила 1-2 деца, а не на 25г, както правят някои.

# 118
  • Мнения: 1 939
По темата за гърдите. Като започнах фитнеса преди години бях чашка Б. Сега чашка А ми е голяма 😁. Не съм раждала и не съм хранила. Замисляла съм се за гърди и аз, но ме е страх. Ако слагам ще са като на Гала. Малки стегнати, но достатъчни.

Вчера почивка, днес гръб и бицепс 💪

И аз съм била Б, ама и сега си купувам същата със солидно количество подплънка Laughing, нищо че остава празно място Joy по- надолу не падам Grin

# 119
  • Мнения: 1 290
И какво общо има възрастта със силикона пак не разбрах. Дори съм на мнение, че е по-оправдано да си сложиш силикон след като си родила 1-2 деца, а не на 25г, както правят някои.

Ани не силикона, просто за мен не е уместно да се пуснеш по цици лятото, на мойта възраст/ не говорим за плажа/. А като съм само по един потник или тениска, по - големия бюст ще се вижда повече.

Иначе, не свързвам силикона задължително с огромни гърди, ама както ти казах за мен, моите са си ок. Не осъждам хората, които искат по нормален размер. Аз не бих се чувставала удобно с по-големи, дори да са с естествен размер.

Общи условия

Активация на акаунт