Модни тенденции в прическите. Тема 12

  • 36 452
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 247
Супер Неви. Много добре изглежда.

# 61
  • Мнения: 1 130
Здравейте, дами! За предстоящата година се навивам да се боядисам червена, но с виолетови подтонове. Още се чудя дали ще ми ходи.
Иначе препоръчвам 2 продукта на Keune.
Спрей за защита от влага с UV филтри Keune Style Humidity Shield №13 Finish
Ползвам го след къдрене или просто на чиста коса. От влагата косата ми залепва за скалпа и изглежда все едно не съм я мила още първия ден. С този спрей се преродих. Не ми трябва нищо за обем. Мека, лъскава, плътна... Ако се разбърка от вятъра, мога да я разреша и пак е хубава. В края на ноември си го купих и още имам, а често го ползвам.
Маска за подхранване на боядисана коса Keune Care Color Brillianz Mask 200ml
Тази маска с майка я пробвахме. И двете сме с боядисани коси. Само по дължините се слага, иначе поне при нас омазнява корените. Много мека и лъскава става косата. И се слага много малко количество.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Скрит текст:
Ами и аз искам да се включа... За новата година смених Дължината, цвета, визията. Иска ми се, обаче, друг цвят. Какво ще ме посъветвате? Бях с дълга коса, постригах се боб, а преди 3 дни и още по-късо. Проблема е, че само аз се харесвам рижа, май. Малката е върл противник на новия ми цвят, а аз съм била всички цветове на дъгата, но не мога да намеря нюанса русо, който ми пасва. това е снимката, която харесах за фризура. Може ли съвет?

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 02:27 от РЕД

# 63
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Неви, наистина е доста по-добре, но проблемът в първата снимка не е толкова "изпръхналото", колкото това, че косата ти изглежда накълцана. Според мен трябва да смениш фризьора.

Ягодово русото е преобразено с този серум, дано се задържи и заздравее, без да се накъса идните дни.


Аз да ви се оплача, пак съм с червеникави корени - две измивания след като се боядисах с тази боя, от която напълних половин чекмедже - да не би да я спрат...
Скрит текст:

Уж интензивна, уж перманентна... Не мога да разбера откъде избива този червен пигмент в корените ми винаги, при все, че никога не съм слагала топъл цвят боя...

Късата прическа ми е малко ретро.
Mалко предложения от мен.
Скрит текст:

За себе си загледах тази.

# 64
  • Мнения: 3 271
Фризьора го смених Simple Smile Аз само веднъж го пробвах по препоръка на друга фризьорка, която е в майчинство. Кълца, кълца, имах дори 2 см дължини след това. А той ми каза, че ме филира, за да може да съм с прическа като стана. Ако ме видите сутрин, съм с прическа бръкнала в контакта. Аз мога да правя супер сешоар и въпреки това е голям зор да заприлича на нещо. 3 пъти подстригвам след него. От август съм така Simple Smile OnDine_, ако има разлика повече от 2,3 тона между корена ти и тази седмица е нормално да изчервенее. Особено ако косата ти е с червеникав подтон. С боя добре се изсветлява до 1, максимум 2 тона и то с наслагване.

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 07:47 от неви86

# 65
  • София
  • Мнения: 3 840
Аз затова се махнах от предишната фризьорка. Подстригването беше поносимо, но откакто взе да настоява да ми маца в корените светла боя (8ци и 9ки) и в следствие на което косата ми стана червена и оранжева, престанах да ходя при нея. По-добре в такъв случай да си ходя с моя корен, отколкото тази катастрофа.

# 66
  • Мнения: 18 561
Елена, благодаря. Само такива нямам. И от известно време им се чудя, но не знам откъде да си взема и как се водят-магически мисля се казват, има ги по сайтовете, ще си поръчам отнякъде, може би за мен 3 комплекта.

# 67
  • Мнения: 17 987
Ели, имам същите ролки, при теб се  е получило чудесно, при мен...кошница, що ли така? Може би трябва по- надолу от корена да е ролката, аз не помня как, но много ми бухваше.

Лизия,  а с кой номер си правиш корените сега? И кой номер са дължините тогава, каква е била идеята на светлите корени?

https://www.facebook.com/IvankaHairStylist/?epa=SEARCH_BOX

Този салон открих онзи ден, не знам в каква връзка с препоръчваната фризьорка от провинцията...Имате ли отзиви, явно не е нейн, щото този си е в София....

# 68
  • Мнения: X
Здравейте! Извинявам се, ако постът ми не е за тази тема, но прецених, че тук ще получа отговор.

Фризьорката ми предложи на последното боядисване кератиново изправяне на косата. Каза ми, че след процедурата косата ми ще седи тежко и ще се загладят естествените ми чупки. Нямало как да увреди, даже косата се подхранвала от кератиновият продукт.

Моля някой който си е правил процедурата да сподели впечатления!

# 69
  • София
  • Мнения: 3 840
Аз писах за Иванка Куманова, като пример за фризьор, запознат с airtouch техника и че за пръв път съм срещнала термина airtouch в нейни публикации миналата година във фейсбук. Не работи в провинцията, аз следя само фризьори в София, където живея.
Друго момиче тук беше споделило, че в салон в провинцията са й правили airtouch, но не знам подробности къде и при кого. Някакъв развален телефон се е получил явно.
Не си боядисвам вече корените никак, само кичури.

Скрит текст:

Кератиновото изправяне е химическа процедура, подобна на трайното къдрене. Не бих си направила.

# 70
  • Мнения: 17 987
И моята фризьорка каза абсолютно същото за кератиновото изправяне, обратното на къдрене бяха точните и думи.

Супер ти е косата, Лизия, но сигурно нямаш бяла....аз не мога да си позволя да не боядисвам корени, баш там лъсва. 7-ца съм, искам 8-ца, дори май 9-ка вече, да не личи толкова, но фризьорката казва, че трябва непременно обезцветяване. Така ли е? Много ми става кофти косата след него, години наред ходех на кичури, а те се обезцветяваха и стоеше суха и изпръхнала

# 71
  • Мнения: 1 998
Аз да ви се оплача, пак съм с червеникави корени - две измивания след като се боядисах с тази боя, от която напълних половин чекмедже - да не би да я спрат...
Скрит текст:
Скрит текст:

Уж интензивна, уж перманентна... Не мога да разбера откъде избива този червен пигмент в корените ми винаги, при все, че никога не съм слагала топъл цвят боя...

OnDiNe_  Черен цвят ли е това ?
Защо не пробваш да добавиш коректор. Зелен / син са против червеникаво/оранжевите отенъци.

# 72
  • Мнения: 1
Имам нужда от съвет. Имам заболяване на щитовидната жлеза и косата ми много капе. Доста оредя. Каквото и да правя все си падат косми. Явно така ще е въпреки че уж заболяването е под контрол. Засега нося косата на черта за да изглежда уж по - не рядка. Според вас каква друга прическа би била добра. Косата ми е без форма и е на вълни заради сплитане на плитка. Не ми е удобно пусната и не зная защо рядка е сплескана. Как постигате вида на вашите коси тук има доста гъсти и красиви коси.

Взех си шампоана phytojoba за суха коса. За косопад ползвах досега без особен ефект.

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 11:06 от squirrelnuts

# 73
  • София
  • Мнения: 3 840
Супер ти е косата, Лизия, но сигурно нямаш бяла....аз не мога да си позволя да не боядисвам корени, баш там лъсва. 7-ца съм, искам 8-ца, дори май 9-ка вече, да не личи толкова, но фризьорката казва, че трябва непременно обезцветяване. Така ли е?

От 7-ца на 8 или 9 не мисля, че трябва да се обезцветява, това не е драстична разлика. И с боя би трябвало да стане.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 934
Една приятелка си прави кератиново изправяне и беше много доволна. Според мен си е като терапия, няма как да е лошо. Поне така мисля.
Фризьорката обаче обясни, че е за дебел, твърд, порьозен косъм. На тънката и финна коса идва тежка терапия и стои залепена за главата, без обем.

Общи условия

Активация на акаунт