Отговори
# 1 695
  • Мнения: 39
Купих я Хондата! Много съм доволна! Дано да е здрава дълги години и да ни вози до прекрасни места! Simple Smile

# 1 696
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 872
Честито! Да те вози безпроблемно дълги години!

# 1 697
  • Мнения: 644
Купих я Хондата! Много съм доволна! Дано да е здрава дълги години и да ни вози до прекрасни места! Simple Smile
Честито и безаварийно! Хондите са здрави принципно.

# 1 698
  • Мнения: X
Честита придобивка! Със здраве да си я ползваш.

# 1 699
  • София
  • Мнения: 18 717
Честито,лека и безаварийно!

# 1 700
  • София
  • Мнения: 3 168
Честито!
Да те вози безаварийно и все на хубави места!

# 1 701
  • Мнения: 11 009
Честито и безаварийно! Джазките са супер.

# 1 702
  • here and now
  • Мнения: 4 273
И от мен честитка и пожелание за много безаварийни километри.
Да попитам аз, ползвате ли и какви добавки за дизел?
Защо ползвате/не ползвате?

# 1 703
  • Мнения: 29 524
Честита придобивка! Да ви вози до прекрасни места!!!

# 1 704
  • София
  • Мнения: 6 309
Добър избор, браво. Simple Smile

И аз се оглеждам за трампа, ма в тия времена напоследък..... Simple Smile Може па да ми върже, кой знае. Simple Smile

# 1 705
  • Мнения: 3 611
Купих я Хондата! Много съм доволна! Дано да е здрава дълги години и да ни вози до прекрасни места! Simple Smile
Да се слушате взаимно и много безаварийно шофиране.

# 1 706
  • Мнения: 2 998
Честито!

# 1 707
  • Мнения: 4 597
При еднакви параметри :цена, години, близки км. Какво бихте избрали Рено Клио или Хонда джаз?
Много ми се вижда малка предницата на хондата... Висока съм и не съм слаба, дали вътре ще е тясно.
При коя от двете видимостта е по добра?

# 1 708
  • София
  • Мнения: 3 168
При еднакви параметри :цена, години, близки км. Какво бихте избрали Рено Клио или Хонда джаз?
Много ми се вижда малка предницата на хондата... Висока съм и не съм слаба, дали вътре ще е тясно.
При коя от двете видимостта е по добра?
Клио и Джаз за мен не са съпоставими автомобили, макар и да се водят в един клас горе-долу. Имах клио '98 година, много добра машина излезе, но като го смених с Джаза повече не ми се сядаше в него. Разликата в размера на салона, багажника и тн е много голяма, без дори да броим магическите седалки и височината на джаза. Рено в този клас е Модус, но за него нищо не знам.
Всъщност, колко върви като цена клио около 2006та година (ако ще е съпоставимо с втора генерация на джаз)? Цената обикновено е доста обективен критерий - отразява потребителските нагласи.

# 1 709
  • Мнения: 107
Honda Jazz е по-широка вътре.
Съседката е с Рено Клио и паркираме една до друга.

При еднакви параметри :цена, години, близки км. Какво бихте избрали Рено Клио или Хонда джаз?
Много ми се вижда малка предницата на хондата... Висока съм и не съм слаба, дали вътре ще е тясно.
При коя от двете видимостта е по добра?

Общи условия

Активация на акаунт