ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 444
  • 572
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 19 693
Здравейте! Някой от тук поръчващите правил ли е поръчка от немския ХМ? Може ли да се плаща с бг карта?
Може.

# 421
  • Мнения: X
Здравейте! Някой от тук поръчващите правил ли е поръчка от немския ХМ? Може ли да се плаща с бг карта?
Аз поръчвах от там. Да, може.

# 422
  • София
  • Мнения: 1 071
milandria
Може ли код за чантичките Blush

# 423
  • Мнения: 1 328
Току що разговарях пак с Hm. Момчето каза, че не иск да ме лъже, но според него макс до 2 дни ще си оправят проблема и ще си получим парите. Но не обещава...

# 424
# 425
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте, наскоро връщах в H&M торба стари дрехи и получих ваучер с код, който може да се използва и онлайн. Въпросът ми е същите условия ли важат като при пазаруване от физически магазин – отстъпка от 15% за един артикул при поръчка над 40 лв? Този код вместо кода за безплатна доставка ли се ползва?

# 426
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да, новите кодове не са обвързани с цена на артикул, взимай смело

# 427
  • Мнения: 68 961
15% дава на един артикул. Не трябва вече 40 лв да е сметката. Може и на нещо за 5лв да го ползваш.
Не помня БД дали даваше..май не.

# 428
  • Мнения: 54 626
Здравейте, наскоро връщах в H&M торба стари дрехи и получих ваучер с код, който може да се използва и онлайн. Въпросът ми е същите условия ли важат като при пазаруване от физически магазин – отстъпка от 15% за един артикул при поръчка над 40 лв? Този код вместо кода за безплатна доставка ли се ползва?

Не, вече няма значение каква е сумата, може и за 5 лв. да го ползваш, но не е изгодно за малки суми.
Не дава безплатна доставка, обаче.

С Тета сме писали едновременно и мислим едни и същи неща.Joy

# 429
  • София
  • Мнения: 85
Благодаря! Simple Smile

# 430
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 523
milandria , този цвят ми е любим!
Може ли номерчето да го издиря в сайта? Innocent
Да, разбира се, номерът е 0728156011. Намерих го, но го дава изчерпано.

https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0728156011.html

Много благодаря. Kissing FaceKissing Face

# 431
  • Мнения: 5 386
Кодът от талона за върнати дрехи се съчетава с кода дългуч и така хем 15 %, хем и безпл. доставка плюс още малко отстъпка. Двата кода заeдно!
Чорапи с десен намерих в реала, но цената 6 лв. някак не ми харесва, затова само 1 чифт взех.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 21:15 от *Камея

# 432
  • Мнения: 364
За трепане съм, но след като обходих молове и магазини, изръшках сума ти сайтове, разбрах , че по - хубаво от форумското палто няма да намеря.
Поръчах номер надолу, още са го намалили, вече се омотах колко мейла имам, дойде за три дни и в крайна сметка това е Палтото за мен- без да теснее или широчее, доволна съм много.
Покрай Вас ще фалирам.
На живо видях розовото с косъм за 27 лв.- евтинее и е много тънко, ала едновремешна бо/у лана, добре, че не го поръчах.
Нямам още превод за другото, от 17-ти ми е мейла, че са го получили.

# 433
  • Мнения: 54 626
Много бързаш. Simple Smile
Има хора, от преди НГ чакат пари. Не става толкова бързо. Simple Smile

# 434
  • Мнения: X
Кодът от талона за върнати дрехи се съчетава с кода дългуч и така хем 15 %, хем и безпл. доставка плюс още малко отстъпка. Двата кода заeдно!
Чорапи с десен намерих в реала, но цената 6 лв. някак не ми харесва, затова само 1 чифт взех.

И мен това ме интересува. Така ще станат -25% + БД.

Общи условия

Активация на акаунт