Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 53

  • 14 570
  • 744
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 11 116

Като видиш "Манастирски ливади" почвай да бЕгаш на далеко...

Деси, гордост наша!!! Blue Heart

Аз съм потънала в бумаги, отслабването бавно, но надявам се трайно.
Че как да е по-бърже, карто все някой черпи с шоколади в офиса, то празници - то чудо.

Курдов, да ги помразим заедно, а ? Wink

Бай засега! Satisfied

# 361
  • Мнения: 28 485
КУга ще отслабнем веднага мога да кажа - никУга, хеле Я!
Занатка, чудни ноктенца!
Главата ми ври, ай по едно кафе!

# 362
  • Мнения: X
Честито, скъпа Деси!

Малкия е болен на антиб. Sad

# 363
  • Русе
  • Мнения: 4 774
КУга ще отслабнем веднага мога да кажа - никУга, хеле Я!
Mимчо, пак позна Grinning
Момичета и Курдов, мнооооого ви благодаря за прекрасните думи. Вие сте моето виртуално семейство и това значи много за мен Hug

И едно меню за днес
з - кафе с какаово масло; о - една малка заквасена сметана; сз - домашен конски суджук; в - свинска пържола на кукър със зелена залата и малко авокадо

# 364
  • USA
  • Мнения: 2 150
Аз пък на всички ви се сърдя(смрацафуцаносъсскръстениръчички емотиконче)
Чессно, нищо не разбрах,  пък как ме гложди любознателността, не е истина напраУ.
Деси, похвали се, моля на всеослушание, ако си ми прЕятелче Heartpulse

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 863
И аз това се чудя, Скай и не зная за какво точно да поздравя нашто Деси, но все пак ще й пожелая все така нагоре професионално! Flowers RoseFlowers TulipFlowers Bouquet

И никой не казва на каква диета слабее Thinking а аз продължавам да ям каквото ми попадне, разсъждавайки върху предстоящата диетка Flushed

Болните да оздравяват и лека и сладки, банда! ПС Къде е емката с онези приспиващите MaskYum

# 366
  • Мнения: 28 485
Момичета ще ви подскажа, Деси стана един от началниците в сферата, в която работи...следващата стъпка е да стане най главния... до тогава сигурно ще е станала професор!
Лили аз съм на РХ, но бавно вървят нещата....!

# 367
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Лия - аз съм почти месец на 90 дд, на резултата е ... мъка и половина. Обмислям преминаване към АУ.
Днес съм на ябълки и... умирам от глад. Не мога да заспя. Отивам да стискам очи, докато ми говори гъркът по бтв.
Дано вашата е лека!

# 368
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Деско, браво! Каквото и да е, със сигурност е нагоре! Поздравявам те от сърце! Heart

Джуле, кво да правя, лежа и пъшкам след една
Скрит текст:
бисквиДена торта
. Не свършва и не свършва! Tired Face Как я караш в това грипно време при тез зяпнали усти Hug

Сиси, Hug

# 369
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз са кат Идна клюкарка да кажа, чи стана нашето Деси зам.ректор. Sparkling Heart

Дееемс, и аз искам от туй дет пъшкаш... Ама как звучи, Joy
Ми никак не я карам, щот спрях Шуши от градина-от групата й само две деца са останали, Scream
Та викам ай да си останеш с мама, та ту съм на работа, ту не. А и съвестни са пациентите, аку са болни се обаждат и отлагат часове. Тия дни така, малко хаотично, ама ко да са прай, здрави да сме, Sparkling Heart

И яденето отиде на кино....
Уф, и аз май нема да отслабна никога, Animal Pig

# 370
  • Русе
  • Мнения: 4 774
ДобрЮтро бандичка Simple Smile
Аз докато вляза и Мими и Джулс ме разяснили  newsm03 newsm51
Снощи направо сдадох багажа и заспах в 21 часа. Такова нещо май не ми се беше случвало от година поне Grinning
Да ви е усмихнат и лек деня (Стреличке и на мен ми е любим този цвят Wink) Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 08:03 от desi_mama

# 371
  • Мнения: 28 485
Добро утро!
Деско, който е заспал рано и рано е станал!
Аз днес ще изпитвам студентите, имаме защити на дипломни работи! Много ми е хубавоооо...ще е интересно!
Хубав ден момичета и Курдов!
Кафето на Деси го пием тук...

# 372
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро, банда!

МИМИ - мерси за кафето, отивам и аз там.... ех, мечти, мечти...  ДЕСИ - взимам си и от твоето, аз кафе не отказвам.

Яденето на ябълки ми се отблагодари с благодарствена телеграма от Кантарев. Ама си беше огромен глад...

ДНЕС - 3 мандарини
О и В - свинско, печено на фурна, салата зеле и морков

Вече направих два репортажа от тази сутрин. За съжаление, вчера ни изгоря при пожар киното, единственото. Та, сутринта ми беше изпълнена с... работа.

На вас пожелавам прекрасен ден!!!!!

# 373
  • Мнения: 2 844
Добро утро! Heart
На прекрасно местенце си ни поканила Мими Heart Eyes искам ми се да съм там! Ей, Мими верно познаваш! Stuck Out Tongue Winking Eye
Деси Heart Eyes и мой любим цвят е!
Курдов Hug много гадно това с киното, особено това ,че е единствено. Cry
Аз снощи бях на театър - представлението беше в камерната зала - и ми стана мнпого драго да видя, че и там са ремонтирали тоалетните, и че вътре вече има климатици и не е необходимо да стоиш с палтото и да гледаш -  искам и в малките градове да поддържат кина и театри , и галерии!
Мамекс Heart Eyes и по- наблизо в нашият град има заведение  в което организират такива вечери - вино и рисуване
https://www.facebook.com/winecanvas/?__tn__=kC-R&eid=ARDB833 … WqDt8&__xts__
Демс Kissing Heart много ли пъшка? Stuck Out Tongue Winking Eye
Моето меню: З - кафе; О - крем супа тиквички, сметана с малини и тахан; В - зелеви сарми.
Прекрасен ден, бандичка!

# 374
  • Мнения: 2 089
Добро утро! Специално за Деси, велик ум!



Мими, коронована маг - познаваш от раз Kissing Heart
Курдов, кофти за киното, то си има сантиментите, но...дали е изгоряло или е превърнато в бинго зала, все тая. Аз се нервя на това, което направиха с нашите стари кина. Които не можаха, ги оставиха на разрухата. Честит минус, давай все така. Съчувствам ти за децата Hug

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 00:51 от Морска вълничка

Общи условия

Активация на акаунт