Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 53

  • 14 567
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро 💖
Само +300 г. последствия от почивните дни 🤣...
Усмихната и по-малко натоварена седмица, бандичка

# 331
  • Мнения: 2 084
Добро утро Heart Eyes
Деско кафето в един от любимите ми цветове Hug
Оздравях аз. Днес инглиш, после ще отида и до работата. След 2 месеца ремонт си имам и кола и съм много Joy
Свалих 1 кг и съм се застопорила на 76. Продължавам дано започнат да падат и другите.
Хубава седмица бандичка Kissing Heart

# 332
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте банда!

Аз съм на асансьора т.е. килограмите варират, но не губя надежда, до лятото има много време и ще ги преберя! За стимул влизам по разни тесни рокли и така...
Опъвам ластиците вкъщи, играем тенис с ММ и се чувствам добре. След 2 седмици отивам в Атина, вече нямам търпение... Исках да съм по-слаба, но колкото толкова.
Спи ми се, имам работа, времето е гнус безподобна...
Но избутахме зимата, пролетта се види зад ъгъла. Wink

Хубав ден дружина!
Love ya! Blue Heart

# 333
  • Мнения: 28 482
Добро утро мили мои!
Жгмъцке след 3 седмици и аз отивам у Гръцко, дай боже!
Времето е прекрасно, топло, но грипът върви със страшна сила! Уж се разхождам, покрай морето но кантарЯ едва мърда! Вчера при нас беше чуден ден!



Хайдеее, успешно да ви е...

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ха, добър ден!
Ооо, Лийче, Драстиии!
Мимчо, веднагически да дадеш линк към старите емотикони, че тези хич не ги долюбвам, Плииийз!
Аз също поотървах режима тия дни...
В петък вечерта бяхме на вечеря и после на пиано бар, та се прибрах в събота сутринта.
В Събота имахме среща на съучениците от гимназията и се прибрах в неделя сутринта...
Нали се сещате колко ми е работно днес Satisfied

Дори те ми се пише с тези емотикони. Все едно съм забравила как се говори...Баси

# 335
  • Мнения: 28 482
Иринита, ми нямам линк, аз ги свалих като изображения!
Давам линк към темата на модераторите, от там ако не са ги свалили може да ги вземеш от там!
https://m.bg-mamma.com/?topic=840351.msg40031459#msg40031459

# 336
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Бандичка, на този ден, преди 29 години, казах "да" на ЛО официално Simple Smile
Почерпете се за наше здраве Simple Smile
Скрит текст:

# 337
  • Мнения: 2 084
Добро утро Hug



Деско честити да сте с ТМ ! Още много години съвместен живот !
Да се похваля сутринта 75 кг, остават още 5-6, дотук свалени 2. Меню за днес - З - 2 палачинки от банан и овесени ядки, О - боб яхния с 1 фил.хляб, В - пилешка пържола със салата

Прекрасен ден бандичка Heart Eyes

# 338
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда!

При мен - нищо интересно. Работа, работа, работа - и още работа. Взе много да ми писва...
Вчера правих сценарий, утре Търговище чества освобождението на града. Нахалството на нЕкои хора стигна до там, че поискаха и да съм водещ - тоест аз да си го напиша и аз да си го чета. Е, отказах... Да се оправят.
Заради изискванията на НАП сменихме цЕлата система в книжарницата. Новата програма е толкова куца и скопена, че не можем да правим 70 процента от нещата които можехме до сега. Например едно обикновено капаро не можем да вземем - НАП не дава. Заявки и справки за складови наличности също не може, тъй като ако имаме такава програма, щели сме да можем да излъжем НАП. АМАН!!!!

Иначе си папкам, не ме мислете. Днес си нося макарони с лютеница - домашна е , без захар и със зехтин е правена. Малко ми нагарча, но пък става. Вечерята не съм я измислил. За сметка на това вече си изпапках бананченцата - две ню ню бебенца.

Тази сутрин като станах в 5 си поревах. Осиновителите на дечицата пратиха в месинджъра снимки и видео. Децата изглеждат добре, щастливи са, приказват обаче на български по между си, доколкото успях да чуя. Моят Джанко продължава да не понася чорапи и все е бос. И тук си беше такъв. Осиновителката пише че децата често искат да разглеждат снимките с нас от албума и плачели за нас.... Ето това е гаден живот.

Изобщо не мога да слагам емотикони, нещо ми се е бъгнал май компютъра - избирам ги, но после не се появяват?!? И по добре, че иначе тук щеше да има няколко реда ревящи човечета и щях да наводня темата.

Хайде - приятен да е денят ви, и да папкате - кой режимно, кой - не!!!

П.П. ДЕСИ - честита годишнина!!! Много любов и уважение пожелавам!!!

# 339
  • Мнения: X
Десии, честита годишнина!

Курдов, гуш.

Лек ден, банда! ☕

# 340
  • Мнения: 28 482
Добро утро!
Деско, честити да сте, още поне три пъти по толкова...

Днес напрежението е на макс...стиснете палчета да се справя с гаден казус!
Обичам ви!

# 341
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро и от мен!
Деско, нека дните ви да бъдат споделени в обич, нежност, грижа, безмълвно и нежно докосване по ръката, и онзи поглед, който само вие си знаете...Two Hearts

Мимчо, стискам! Нали знаеш, че ще се случи това, което трябва да се случи!  Ще се справиш! Вярвай!

Курдов, Добре, че имаш много работа, да се отвличаш от мислите по децата. Те ще свикнат, това е ясно, и винаги ще са в сърцата ви...Един ден отново ще се видите. Усещам го. А, бе, ти няма ли да ставаш дядо?? Тъй де, клин, клин избива Stuck Out Tongue

Хайде, банда, днес се отдайте на изкуството "Да не ви пука!" и си подарете обич!:sparkling_heart:

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 11:58 от Irinita

# 342
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Добро утро!
Деси честити да сте още поне толкова!
Стреличка браво, ще станат работите!
Курдов, вярно ти няма ли да ставаш дядо, гуш!
Мими стискам, да го решиш по най-добрият за теб начин.
Приятен ден банда!

Къде са другите, хаде явявайте се !!

# 343
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Добро утро и от мен!
Хайде, банда, днес се отдайте на изкуството....
КУе изкуству? Thinking
Innocent Imp Laughing
Two HeartsTwo Hearts
Дубрутру и от мен, Flowers Hibiscus

Деско, честита годишнина! В здраве и щастие да продължите пътя си заедно! Two Hearts Two Hearts

Курдов, гушки и от мен! Мкого ти е трудно предполагам....Purple Heart

Мимс, силно стискам! Всичко ще е наред! Flowers Four Leaf Clover

Деемс, ко праш? Heart Exl

Неска менюту закуска-обяд: някво кат питка от бадемово брашно със сирене, краставица, маслини, в-същото сигурно

Много хубав ден да имате, Kissing Heart

# 344
  • Мнения: 3 347
Добро утро ,сега вече ви разбрах за новата версия,че не бях влизала отдавна от компютър,работата е направо "бля",разбирайте повръщащо човече...
Деско честита годишнина!Живи и здрави да сте,да се уважавате и глезите Hug!
Курдов и на мен ми домъчня като те чета Disappointed Relieved.Хубаво е ,че почваш да се научаваш да отказваш,за работата говоря.
Стреличке браво за килцата!
Иринитке какво изкуство,кви 5 лева Thinking?!
Миме стискам Hug.
Сис много си подробна днес Rolling Eyes...
Аз ще бягам на бояджилък,наработих се за днес Sweat Smile,в повече ми идва студенокравното присъсссствие днес в офиса.В този ред на мисли:

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 10:23 от Мамекс

Общи условия

Активация на акаунт