Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 639
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 6 884
Взех ножове, освен да ги връщам. .. може ли, не са отворени?
Не знам как стои въпроса с връщането, но по-добре се опитай да се отървеш от тях. От кофти стомана са, трудно се заточват, а лесно губят острота. Трамонтините са по-скъпи, но доста по-добре се справят. Иначе има и още по-добри, но и цената расте. Ако обаче не смяташ да ги заточваш и те устройва да си с тъпи ножове тогава е все едно дали ще са тези или някакви други и можеш да ги задържиш.

# 1 306
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Естествено, че не искам тъпи ножове. Отдавна имам нужда и понеже доста от лидълските неща са Ок, реших че ще са хубави. Честно казано, от там е пазарувам храна, а само дрехи за детето, понякога за мен и разни уредчета, от които обикновено съм доволна.

# 1 307
  • Мнения: 27 552
Аз имам такива ножове и си режат чудесно. Естествено, понякога ножовете имат нужда от заточване, но точно тези все още си режат добре. Имам и друг комплект ножове от Лидъл и едни от Пикадили и вършат чудесна работа. Много добре се заточват ножове на долния ръб на порцеланова чаша Stuck Out Tongue Winking Eye
Морена, аз отцеждам макаронени фигурки без гевгир и пускам в соса до готовност. Обикновено правя по 1 порция за детето...Но силиконовите прибори са си чудесни и дръжките са от неръждаема стомана. Ама първо пласират пластмасовите Grinning
Няма проблем за връщане на неразопакована стока.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 01:58 от dolce miele

# 1 308
  • Мнения: 2 495
Вчера купих цедено кисело мляко на Родна стряха...е не ни хареса изобщо.Млечната ми салата стоеше рядка и сладнееше,а колко сол й сложих.

# 1 309
  • Мнения: 35 113
Купувала съм няколко комплекта от тези ножове с дъската. Доволна съм. Имам и на Делимано. За мен са си абсолютно еднкви като качество. Но не и като цена Simple Smile

# 1 310
  • Мнения: 68 657
Аз съм доволна от ножовете на Ернесто. Всички джаджи на Ернесто са ми любими. Добро качеството са.

# 1 311
  • Мнения: 27 552
На Ернесто само мултифункционалното ренде не харесвам Stuck Out Tongue Winking Eye Joy От другите неща и аз съм доволна.

# 1 312
  • Мнения: 520
Здравейте, а аз искам да питам за мнения за Нутрибулета?
това дето е лендер за смути?
аз имам такова, мисля лятото го купих.
доволна съм.
мощно е и съответно доста шумно.
за разлика от нутрибулета е с три чаши.
но са същите като на нутрибулета като размер и пасват.
друго не знам какво те интересува.

Да, това имам предвид - тази събота го пускат...аз нямам и Нутрибулет и се чудя , евентуално това от Лидъл за 70 лв ли да взема или Нутрибулет за 120лв?
Моля за мнение...Благодаря

# 1 313
  • Мнения: 1 316
И аз се отказах от купуването на чаршафите, не са ми спешни.

 От дълбоките тигани с капак- 25лв. доволни ли сте?
Иска ми се,  свеки да зарадвам с такъв...

Силиконови прибори миналата година си купих от Джъмбо, имаше разнообразие. Аз също ги предпочитам, заради специфичната посуда. Купувала съм от Кауфланд, те са по- качествени. Исках да ги подменя и затова се за задоволих с тези от Джъмбо.

# 1 314
  • Мнения: 27 552
Дани, купувай лидълски бендер, според мен. По-евтин, по-мощен, с повече чаши...възможност за връщане. И би трябвало да е с 2 вида остриета. И да си знаеш, Нутрибулета от 120 лева е само с 1 приставка за смилане (няма за сухо смилане)- удобно пропускат тази подробност в рекламата. Stuck Out Tongue Winking Eye Според мен лидълският е и по-красив.
Дороти, аз съм доволна от съдовете на Брио, тези с мраморен ефект- имаше в К намалени...ако искаш, виж и тях. Джъмбо ми е невъзможен като местоположение, ще чакам лидълските силиконови прибори. Тези със стоманените дръжки.

# 1 315
  • Мнения: 10 171
Отчет за телешкия стек аламинут - става, но не съм очарована. Хубаво на външен вид месо, но сготвено имаше малко особен вкус (може и от моето готвене и подправките да е, не знам). Имаше и малко жилки в месото. Вече почвам да издирвам някоя читава месарница относително близо, че няма в моя район.
За ножовете се въздържах от коментар, защото тези ги нямам, но имам един друг комплект, от който не съм особено доволна. Наточвам ги периодично, но има нож за домати, който не може да се точи - а не реже добре,  ползвам си стария Нироста, който исках да заменя с по-добре режещ. На Нироста впрочем са ми най-добрите ножове (от тези на ниска цена), с дървени дръжки са (вземани преди поне 10 год. от Метро), като и тях се налага да точа периодично и стават пак доста остри и са удобни
Скрит текст:
(с не особено остри ножове някак си не ми харесва да режа, ползвам дъска и си вардя ръцете 😜).
Силиконови прибори взех миналата година от Лидл - комплект 2 бр. шпатули, много са ми удобни, за обръщане напр. на паниран кашкавал, изгребване от купи на полепнало по стените тесто/панировка и т.н. Имам подобна от Икеа, но е по-малка, тези от Лидл ми харесват повече. Ще чакам сега и силиконовите четки, че икейската, която имам, също е по-малка от тези, които миналата година гледах че пускаха в Лидл.

# 1 316
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Бря, никой уж не харесва чаршафите с ластик, а вчера при нас нямаше от най-малкия размер. Stuck Out Tongue Winking Eye
Минах за дребни нещица, за всеки член на семейството по един чай. Grinning

# 1 317
  • Мнения: 10 171
Това е, защото като видят хората нещо на ниска цена и вземат. Пък и не всички пишат тук мение. В понеделник имаше при нас само няколко бройки от големите долни чаршафи, но за другите два размера бяха със сравнително пълни кошове. Утре като ида пак за краставици (стига да не намеря на друго място по-наблизо подобни) ще видя търсят ли се при нас или не. И от комплектите имаше доволно бройки.

# 1 318
  • Мнения: 12 665
В  Юск  има само бели и сини. Вярно, качествени са, ама като видях това жълтото, така ми хареса.

# 1 319
  • Мнения: 112
Здравейте, има ли някъде останали от дългите възглавници, които бяха миналата седмица? За София питам. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт