Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 14 / Януари 2020

  • 284 717
  • 5 108
  •   1
Отговори
# 5 055
  • Мнения: X
Зорница и преди е рекламирала Булмаг, още през декември. Има дълъг пост в блога си за онлайн магазина им и колко е удобно, че можеш да си купуваш биелтчета от Лотарията. Истинско падение.

А иначе Полина обясняваше на приятелките си как изобщо не й се ходи в Китай, че тук си е “построила комунизма” и много неща не ги мисли, а са й наготово. Но пък не иска Патрик да е сам в Китай дори и за част от времето. На него му се налага да се върне, за да изкарва пари за семейството. Трябваше февруари да летят, може би ще отложат заради вируса преместването.

# 5 056
  • Мнения: 68

Но пък не иска Патрик да е сам в Китай дори и за част от времето.


Какво ли им е на моряшките съпруги, които се задоволяват с мъжете си само за половин година. И това всяка година Grinning

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 11:04 от Javelinia

# 5 057
  • Мнения: X
От малко градче съм и днес ходихме на планина, за да чистим и за разходка. Гледайки видеото на Лина, вече не се чудя защо има балони и конфети в планината. Явно други хора, които не носят отговорност за действията си и изобщо не им пука за боклука , който оставят след себе си. Хубаво, носиш “златното яйце”, но почисти след себе си и неговите деца да има къде да живеят и планетата им да не е станала едно голямо сметище...

# 5 058
  • Мнения: 1 873
Странна му е реакцията на Хосе-то, да. И после това "нережисирано" предложение за брак. Въобще не вярвам, че не е предварително обмислено кога и как.

Трябва да им дадат Ордена на влогърите-мъченици на тия мъже, какво ли не правят, за да се занимават половинките им с точно това.

# 5 059
  • Мнения: 18 612
Не всяка е навита да бъде моряшка съпруга все пак.
Аз например смятам, че семейството трябва да бъде заедно, и затова, когато единият се изправи пред вариант за продължителна командировка, се мисли за заминаване на всички.

Да, това за конфетите е малоумно, тези хора явно нямат никакво отношение към планината и природата. Като онези, които се натоварват с пълни торби от ЛИдл и била и стигат до първите пейки с място за огън, и сядат да плюскат, а след това си разязват кочината и боклуците.

# 5 060
  • Мнения: 35 145
Не съм отваряла видеото на Лина. Някой написал ли е , че НЕ одобрява това нещо?

# 5 061
  • Мнения: 1 295
Лина с още по ново видео.. Пукат балон нейния кляка на колена да предложи брак. И това е. Накрая бял екран, че да запълни времето?!?

# 5 062
  • Мнения: X
На Лина мини видеата тип реклама много ме дразнят, иначе тя е сладка.

# 5 063
  • Мнения: X
Никой не иска да е разделен от половинката, дори и за част от времето, особено ако има дете. Мъжът ми беше на проект за половин година в друг град и летеше всеки петък-понеделник, но тогава бяхме без дете. Тъпо ми беше, но сега би ми било 100 пъти по-тежко. Ако на Патрик работата е само в Китай, т.е. не е всеки път различна локация, напълно я разбирам, че се мести. Има и по-лоши места за живеене.

# 5 064
  • Мнения: 5 563

Но пък не иска Патрик да е сам в Китай дори и за част от времето.


Какво ли им е на моряшките съпруги, които се задоволяват с мъжете си само за половин година. И това всяка година Grinning
Аз съм моряшка съпруга, да пиша ли на Полинка да й обясня как е без половинката ти за по 4-5месеца и да си сама с детето? 😁

# 5 065
  • Мнения: 9 235
За Полина и местенето в Китай не се знае дали ще се случи.Аз наистина разбирам нежеланието и за Китай.Не е най-приятното място и не е толкова лъскаво както се опитват да го представят.
Редица фирми затварят офисите си в Китай,говори се за изместване на производство в други страни.Може и да има късмет да не замине.Ако не иска ще и стискам палци.
Аз си бях с половинката в Пакистан и Мианмар,че и с дете.Вярно,бяхме с осигурено жилище в европейски/американски квартали,но пак беше гадно.В Мианмар 4 месеца бяхме само в кампуса,че е толкова гадно и мръсно,че и геноцида с рохонгите се вихреше тогава.

# 5 066
  • Мнения: X
Има дълъг пост в блога си за онлайн магазина им и колко е удобно, че можеш да си купуваш биелтчета от Лотарията. Истинско падение.
Open MouthOpen MouthOpen Mouth Никога не съм предполагала, че ще видя Зорница и Национална лотария в едно изречение. Пълен потрес.

# 5 067
  • Мнения: 189
Има ли БулМаг в София?
Мисля, че беше верига само в Североизточна България.

# 5 068
  • Мнения: 9 486
Хората са различни, има много жени, чиито мъже пътуват далеч, отсъстват дълго време и т.н.
Но аз не съм ок да живея отделно от мъжа си (особено с малко бебе) и не виждам нищо лошо в това, разбирам я Полина.

Моя близка е омъжена за американец, военен. На всеки 3-4год ги местят да живеят в различна точка на света.
Отделно през няколко месеца той заминава на мисия - подписва си завещанието, сбогуват се и не знаят дали ще се видят повече.
Аз не бих издържала на такова нещо.

# 5 069
  • бургас
  • Мнения: 739
Странна му е реакцията на Хосе-то, да. И после това "нережисирано" предложение за брак. Въобще не вярвам, че не е предварително обмислено кога и как.

Трябва да им дадат Ордена на влогърите-мъченици на тия мъже, какво ли не правят, за да се занимават половинките им с точно това.


Добре значи не само на мен ми се е сторило,че Хосето реагира странно. Може да е искал момче. Ама то това не е концерт пожелание.
Иначе дали наистина беше инсценирано това с годежа.

Общи условия

Активация на акаунт