Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 288 237
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 360
  • Мнения: 3 632
Коментари под последните снимки на Съсексови. Всичките положителни...
Скрит текст:




# 6 361
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Не ви ли присърбява да го загащите! 🤣

# 6 362
  • Мнения: 8 578
Сигурно ще ги изтрият бързо, ако вече не са го направили.

# 6 363
  • Мнения: 2 908
Истината е, че медиите могат да я наричат, както искат, но ако някой се обръща към нея и казва ваше височество. На Мегън лично могат да и кажат всякак. Явно не е толкова страшно, не виждам да е тръгнала да бяга от двореца.

Интересно ми е, феновете на Мегън надълго и на широко обясняват какви търтеи са РФ, обаче са си напълно ок Ми-гейн да се издържа от продажбата на...значки с име, което е придобила чрез женитба и с което няма да има нищо общо, ако алтавия я разлюби. Това е един такъв...къртовски труд...даже така плюха на това същото име, че да не им пък чааак толкова лесно...
Химикалки, значки, тениски...изпаднала работа.

Тя Кейтито щото е едно височество, едно чудо. 😉

Никой все още не знае за какво ще се използва марката Съсекс, но се съмнявам, че ще е за чорапи и значки. 😂😂😂

# 6 364
  • Мнения: 2 715
Кой е администратор на Съсекс роял?

😃Гаргамела, много сладко как се мъчи само, въпреки, че мама чака да помогне.

# 6 365
  • Мнения: X
"Кейтито" е височество да. От най-височайшите впрочем. Жена е на престолонаследника все пак... Пък нека е "едно чудо"😂

Скоро ще спрат според мен да публикуват в този Инстаграм профил. Нали до април уж играят по старите правила. След това вероятно ще има shut down на този профил и отделен за Мегън със сигурност😀

# 6 366
  • Мнения: 21 477
Сигурно ще ги изтрият бързо, ако вече не са го направили.

Много са смешни, всеки втори пост е "Защо пускате стари снимки, дайте нови, най добре на Хари" Simple Smile

# 6 367
  • Мнения: 2 908
Коментари под последните снимки на Съсексови. Всичките положителни...
Скрит текст:





Браво, цели 13 мрънкащи, солидна бройка. 😉

# 6 368
  • Мнения: 8 578
Липсва им явно.😀

# 6 369
  • Мнения: X
Хората на баба сигурно са платили на тоз доктор да пусне възражение и така да се протака регистрирането на марката. Абсолютно убедена съм, че тя, или близки до нея (Уилям) стоят зад цялата работа. Хари си постла леглото, време е да си легне в него, на прайвъсито.

# 6 370
  • Мнения: 2 908
"Кейтито" е височество да. От най-височайшите впрочем. Жена е на престолонаследника все пак... Пък нека е "едно чудо"😂

То това, че е жена на престолонаследник ще е най-голямото постижение в живота й. 😄 Нищо де, нека е много "височайша". 😉

# 6 371
  • Мнения: X
То това, че е жена на престолонаследник ще е най-голямото постижение в живота й. 😄 Нищо де, нека е много "височайша". 😉

Аха, то щото всяка втора жена на този свят може да се запише в историята като кралица. Ill

# 6 372
  • Мнения: X
"Кейтито" е височество да. От най-височайшите впрочем. Жена е на престолонаследника все пак... Пък нека е "едно чудо"😂

То това, че е жена на престолонаследник ще е най-голямото постижение в живота й. 😄 Нищо де, нека е много "височайша". 😉

Възможно е и това да ѝ е постижението, да. Повече от на по-голямата част от хората😉 Не е, като да си актриса примерно или лайф коуч...друго си е да си бъдеща кралица.🤔

# 6 373
  • Мнения: 3 632
...Браво, цели 13 мрънкащи, солидна бройка. 😉
Ми не знам, може и да е солидна. Това е само в началото...Innocent

# 6 374
  • Мнения: 2 908
То това, че е жена на престолонаследник ще е най-голямото постижение в живота й. 😄 Нищо де, нека е много "височайша". 😉

Аха, то щото всяка втора жена на този свят може да се запише в историята като кралица. Ill

Чакайте да стане кралица, защото нали знаеш, че на този свят нищо сигурно няма. 😉

Общи условия

Активация на акаунт