Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 288 355
  • 7 379
  •   2
Отговори
# 6 975
  • Мнения: 7 006


Катка е почнала да старее много бързо и това се вижда по коленете.Те са първото нещо което остарява видимо..Колене,лакти..
Хубави крака,много добре оформени,но лошия им ген си казва думата..Или трите бременности..Та тя няма още 40 години,егати..Смешно ми е ,първо защото вече има много добри и ефикасни процедури за стопяване на мазнините които се нетрупват там(те се топят най-най-най- накрая,яако ако индекса на мазнините падне под18-16 процента,а това вече е здраволосвен проблем),подобни процедури ползват много звезди..И второ,има и наполно природни средства които вършат същата работа,а точно РФ да страда от липса на информация,едва ли..Та не разбирам защо не направи нещо по въпроса със стареенето на кожата си като цяло,има начини,не  е като  няма решение за тези "проблеми"..

# 6 976
# 6 977
  • Мнения: 7 006
Много и отива петролено синьо..И блузката и много ми харесва.Свежарка е.

# 6 978
  • Мнения: 4 076
Петроленото синьо добавя индивидуалност към всяка боя,но мисля,че повече обича брюнетки-мургави или бели.
Мисля,че на тип Мегън би ходило повече,но и на Катя не е зле.Да беше го добавила към гардероба си,ама нали не е черно,тъмносиньо или каки...

А защо Катрин не се е притеснила от увяхването-предполагам,защото е англичанка.
Няма други жени,които с кеф да разнасят сланини,бръчки,торбести дрехи и всичко,което намират за удобно,без самочувствието им да пострада хич.То е винаги огромно.
Предполагам,че Кейт ще внимава заради положението си,но без крайности и повече ще разчита на гена си.За един лош,за други добър.

# 6 979
  • Мнения: 13 191
Малко ми е съмнително Кейт да има лош ген, гледайки майка и`...

Иначе вглеждането във всяка бръчка, увиснал клепач и суха кожа на коленете е характерно за форумни обсъждания, но едва ли се явява първи проблем на жена с толкова натоварено ежедневие и с толкова срещи с хора, с различни, и то истински проблеми.

# 6 980
  • Варна
  • Мнения: 36 641
Абе, аз да изглеждам като нея пък нека имам бръчки, учудени вежди, грозни колене и дълъг торс... Ще ги показвам и ще пея.

# 6 981
  • София
  • Мнения: 9 980
Вместо обувките, по-добре да видим гардероба с палта на Кейт Joy
Това много ми харесва като кройка, но като цвят не.

# 6 982
  • Мнения: X
С ботуши ли е, с боти ли, не мога да разбера. 🤔

# 6 983
  • София
  • Мнения: 5 962
С боти, но до кокалчето на глезена.  Има други снимки в мрежата на които се вижда.
Ето статия с много снимки.
https://www.thesun.co.uk/news/10844041/kate-middleton-busy-royal-engagement/

# 6 984
  • Мнения: 6 887
Взимам ги всичките палта и плата-рокли на Кейт и бягам, че да не си ги поиска обратно.
По спомени обувките на Мегън са по в мой стил, но изпуснах картинките. Аз и харесвам "скучните" високи остри обувки. И на Кейт тях харесвам, и тези с дебелия ток.

# 6 985
  • София
  • Мнения: 9 980
Добре че е видеото в статията на Сън, че да видим реалния цвят на косата. Не е лош, но по-тъмничка ми харесва повече Simple Smile

# 6 986
  • Мнения: 4 131
Мисля, че вчера и днес се придвижва с електрическа кола.
Пуловерът https://m.sezane.com/en/product/la-liste/tulio-jumper?sscid=11k4_n4vsn
Ботите https://www.russellandbromley.co.uk/fab-dry/372572
Палтото все още не е разгадано

# 6 987
  • Бургас
  • Мнения: 6 597
Ох,палтото,палтото!:heartpulse:
Катрино,дай го насам!

# 6 988
  • Мнения: 2 751
Уф, ама много ми лази по нервите тази Кейт! Само за палтенцата й завиждам, злобно.

# 6 989
  • София
  • Мнения: 5 962
В статията на Сън пише, че палтото е Jigsaw за 270 £

Общи условия

Активация на акаунт