Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 288 240
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 390
  • Мнения: 2 908

Уейти, мейти...факт. На жената и се кланят, чака я трона и децата и са престолонаследници. Целта оправдава средствата.

Голямо щастие я чака Кейтито, блазе й. 😂 Тя от толкова много щастие е замязала на веяна скумрия. 😁

# 6 391
  • Мнения: 860
По повод изгодните бракове и постиженията, точно в тази посока с какво Мегън е по-различна от Кейт? Какви са и великите постижения, за да е част от Роял Фемилито, родена аристократка, Нобелова лауреатка?
Вие посочвате Кейтито като нещо повече винаги и ги сравнявате. Simple Smile

# 6 392
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Мегън няма никакво възпитание, липсват и първите 7....даже 15 години!
Нейната религия са парите и фалша🤢.
Честито на Харко.

# 6 393
  • Мнения: 12 667

Уейти, мейти...факт. На жената и се кланят, чака я трона и децата и са престолонаследници. Целта оправдава средствата.

Голямо щастие я чака Кейтито, блазе й. 😂 Тя от толкова много щастие е замязала на веяна скумрия. 😁

На Мегън явно й понесе кралският живот - задникът й порасна колкото любимине й Щати.

# 6 394
  • Мнения: 860

Уейти, мейти...факт. На жената и се кланят, чака я трона и децата и са престолонаследници. Целта оправдава средствата.

Голямо щастие я чака Кейтито, блазе й. 😂 Тя от толкова много щастие е замязала на веяна скумрия. 😁

На Мегън явно й понесе кралският живот - задникът й порасна колкото любимине й Щати.
Може да се харесва с по-голям задник Simple Smile Виж Кейтито нещо много анорексична....Притеснява ме тази жена, не изглежда добре...

# 6 395
  • Мнения: 2 908
Мегън няма никакво възпитание, липсват и първите 7....даже 15 години!
Нейната религия са парите и фалша🤢.
Честито на Харко.

Мегито си е много добре възпитана, нещо, което не можем да кажем за синчетата на Бетито. Андрейчо е с педофилски наклонности и забъркан с крайно съмнителни хора, а за Чарлито си знаете. 😉 Ама то така е, цял живот коронки, рокли и безсмислени приеми и накрая ПР-те ти да се чудят как да замазват положението с Андрейчо и Епстийн. 😄 То от толкова кралско възпитание дотам се стига. 😂

# 6 396
  • При семейството си
  • Мнения: 6 593
По повод изгодните бракове и постиженията, точно в тази посока с какво Мегън е по-различна от Кейт? Какви са и великите постижения, за да е част от Роял Фемилито, родена аристократка, Нобелова лауреатка?
Вие посочвате Кейтито като нещо повече винаги и ги сравнявате. Simple Smile

Кой постоянно сравнява, омаловажава и възвеличава, всеки може да чете темата, да си направи изводите и види тенденциите.

# 6 397
  • Мнения: 10 418
По повод изгодните бракове и постиженията, точно в тази посока с какво Мегън е по-различна от Кейт? Какви са и великите постижения, за да е част от Роял Фемилито, родена аристократка, Нобелова лауреатка?
Нобеловата награда се присъжда за големи  открития и постижения в дадена област,
с нея не се раждаш,трябва  да  си я заслушиш със знание,труд, постоянство и малко късмет,
 успяват малко и още по-малко са удостоените..Мегън не издържа и напусна КС,
Кейт  е на първия ред и чака реда си, да се качи на подиума за да я получи..това е разликата!

# 6 398
  • Мнения: 860
Аз не се интересувам от тенденции, имам си собствено мнение. Тук хората критикуващи Меган за мнозинство, защо и те не знаят, но може би винаги искат да са “със силните на деня”. Но както живота ни е показвал много пъти, колелото се върти, абе в интересни времена живеем

# 6 399
  • Мнения: X
Кейт ще се кандидатира за Нобелова награда ли? Не знаех. В коя област?

# 6 400
  • Мнения: 8 810
Да, и аз писах нещо подобно малко по-назад. Не разбирам защо се сравняват несравними неща. Престолонаследници на най-голямата и богата монархия и някакви хора, които минават към селебрититата. Кое е общото между тях, че да се правят сравнения? Затова е и толкова смешно като се чете....

# 6 401
  • Мнения: 2 908
Мисля, че Кейтито трябва да започнем да я наричаме Катрин, защото все пак жената имейли е писала по този повод. 😂 Ох, не мога, представям си какво е пишело в мейлите, голяма простотия е това. Joy Joy Joy

# 6 402
  • Мнения: 1 941
Общото е, че са от едно семейство.
Разликата е, че едните са като студени кобри, а другите са хора, на които не им харесват студените кобри и бягат като дявол от тамян от тях.
Това с мейлите е наистина голяма излагация, ако е истина.
За каква се е помислила още тогава...
Представям си сега каква надменност лъха от нея, когато не е на работа.

# 6 403
  • При семейството си
  • Мнения: 6 593
Да, и аз писах нещо подобно малко по-назад. Не разбирам защо се сравняват несравними неща....Затова е и толкова смешно като се чете....

Другото ми “любимо” е коя какво и колко била работила преди брака си със съответния внук на Бабет. Едната се омъжила на 28, другата на 38...оставаше да имат и еднакъв “трудов стаж”... смехотворно.

# 6 404
  • Мнения: 1 941
Тя едната май нищо не е работила Joy

Общи условия

Активация на акаунт