Да се оплачем... 2020

  • 2 031 942
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 4 230
  • Мнения: 8 942
😃 Точно там ще ходя, на 4ти март, ама се прибирам вечерта. Ще водя и хлапето да яде сладолед 🤣
Вечерта има ли полети наобратно? Видях само сутрин.
Ние летим ма 10ти март.

# 4 231
  • Мнения: 1 338
Хайде да стана за смях - аз пък обожавам да летя, но някой да ме води по летищата. Не смея да тръгна сама от страх, че няма да се оправя с чекиране, гейтове и т.н. Само точа лиги по евтините полети и умирам от яд на себе си.

# 4 232
  • Мнения: 12 029
Лана, пробвай корабите.  За нас те са единствения вариант. И си има тръпката. Кога си на кораб, кога на гемия, подмятана от вятъра и вълните 😀

# 4 233
  • sf
  • Мнения: 10 156
😃 Точно там ще ходя, на 4ти март, ама се прибирам вечерта. Ще водя и хлапето да яде сладолед 🤣
Вечерта има ли полети наобратно? Видях само сутрин.
Ние летим ма 10ти март.
Ryanair имат обратно в 18:10. Рисково е, ама аз съм шматка 🤣

# 4 234
  • Мнения: 8 942
Ааа, еее, ама вие съвсем за по един сладолед. Wink
Браво, браво, по-добре - шматка, отколкото като мен - луда.

# 4 235
  • ново
  • Мнения: 5 969
Обичам да шофирам и да летя, само спонсор нямам 😆 По вода обаче преко сили най-много час мога да издържа. Лятото ММ се видя в чудо с мен на ферибота. Бях забравила да взема лекарствата. Имах чувството, че съм в центрофуга на 1400 оборота.

# 4 236
  • Мнения: 2 220
А аз от самолета после се качих на ферибот. Най-ужасната ми почивка евър хахах Единствено синът ми се оказа хубаво следствие 😀

# 4 237
  • Мнения: 47 996
И аз обожавам самолетите и мразя всичко по вода Simple Smile
Завиждам за Милано

# 4 238
  • София
  • Мнения: 39 775
За вируси не чета, не искам да се филмирам. Рядко виждам хора с маски.

На мен най-кошмарно ми е да пътувам с кола по планински път или такъв с много завои. София - Будва (Черна гора) през Сърбия уби в зародиш всичко детско в мен. Никога не бих повторила.

Дребният тръгва в петък през нощта за Атина, с бус. И той е от повръщащите.
Леко започвам да се притеснявам.

# 4 239
  • Мнения: 47 996
Оле, а има евтино полети, защо с бус
Ами поне е през нощта. Зареди с лекарства, близалките, пликчета...ще дреме

# 4 240
  • София
  • Мнения: 39 775
Оле, а има евтино полети, защо с бус
Ами поне е през нощта. Зареди с лекарства, близалките, пликчета...ще дреме
Отива на състезание с клуба.
Щяхме ние да го водим (със самолет), но изпуснахме офертата. По-изгодно (финансово) ми беше да го пусна сам.
Той ще посети Атина преди нас Simple Smile (Дъщеря ми е набелязала март за семейна екскурзия в Гърция).

# 4 241
  • Мнения: 47 996
Ние бяхме март. Първата неделя музеите и акропола са безплатни Wink Готино е

# 4 242
  • София
  • Мнения: 17 778
Някои хора са като хванати от гората. И преди бях споменала, че някои колежки, като са зад теб и им задържиш вратата, си минават като владайското хоро (не знам дали има такова). И не казват мерси, че не си ин пусбал вратата на муцуната. Добре, мислех, че просто са невъзпитани. Но забелязах, че когато мъж задържи вратата, казват мерси. Значи на колегите звучно мерси, а иначе мълчание и влачене. Аз винаги казвам дори за най- минималното задържане или жест. Вратите са тежки, още утре просто ще започна да минавам и да ги пускам във физиономията.
Много налоумни хора има, не съм им портиер. А просто имам първите седем. Две различни неща са.

# 4 243
  • софия
  • Мнения: 1 245
Оплаквам се, че меденка любимка са я направили още по-малка ...

# 4 244
  • София
  • Мнения: 9 850
Merri_An, подозирам, че не говорим за едно и също нещо в случая с "който" и "които".
Аз обожавам да летя, преди полет много обичам да си пусна епизод на Mayday (Разследване на самолетни катастрофи). Може да звучи странно, но това си ми е нещо като ритуал направо.
В работата пак поредните глупости. За щастие, не остана вече.
Днес писах мейл на една жена, която е от чужбина, но е нещо като отговорник за моята позиция. Писах й да й кажа довиждане. За 4 години някак я чувствам като приятелка, не като колежка, въпреки че сме общували само по мейл и винаги служебно. Дано поиска да си разменим фейсбук, че ще ми липсва да й пиша понякога през 10 минути, понякога на 2-3 месеца веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт