Да се оплачем... 2020

  • 2 031 322
  • 42 098
  •   1
Отговори
# 3 735
  • Мнения: 14 784
Имаше някакви винени сладки с шампанско,но не съм правила. 😃

# 3 736
  • Мнения: 12 004
Момичета, как са децата? Моето след втори прием на аб, осезаемо живна.

# 3 737
  • Мнения: 7 913
Момичета, от утре в Кауфланд ще има инхалатори на цена 50 или 60 лева.
Редактирам се - от четвъртък, 60 лева.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 08:27 от Eva+

# 3 738
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Моето дете е с налепи, боли го гърло, в петък вечер беше с висока температура, но в събота и тази сутрин, е около 37.2-3. Весел е, играе, подскача. Не иска да се храни, врънкам го поне да пие вода и течности.  Май ще върви към оправяне, пу пу.

# 3 739
  • Мнения: 68 644
Дадох тамифлу-то.

Закъснях със спирането от у-ще - трябваше още мин.седмица да го спра, когато ми каза че другарчето му в четв.не е дошло.

В петък един от болните е ходил сред децата и нарочно им кашлял в лицето 😨
Всъщност се оказа че цяла сутрин класната е звъняла на родители да дойдат да си вземат болните деца. 3 видях аз да чакат..колко са взели преди това..не знам.

# 3 740
  • Мнения: 35 110
Моето не в добре. От бистри сополите станаха гъсти и жълти и съответно и кашлица има тази сутрин... И а настроение и апетит ама... Не е добре работата.

# 3 741
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Днес вече детето изглежда по-добре, ама милото се прави на болно. Но ще си затворя очите, без това ще се гледат цяла грипна ваканция. Може и за това да страда. Joy

# 3 742
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Пууу пак съм изпуснала 😢   😂😂😂
Бях на пазар и реших че ми се пие вино. Разглеждах всичките, избирах, четох... Купих това с най красива бутилка на което пише Розе 🙈 Прибирам се вкъщи и мм вика "Какъв е повода за Шампанско?" 😯😯😯 И двамата не пием такова... Опитахме го- отврарително е. Сега се чудя дали да му търся приложение или дирекно в мивката 😑

след 5-6 опита и изхвърляне на "нещото", половинката попадна на "тиквешко" розе.
изненадващо добро, като се вземе предивид цената.
в Аванти, с прИмоцията - кутия 3л е 10 лева.

# 3 743
  • Мнения: 18 498
Пенливото вино може да се използва за рецепти, в които има газирана вода - слага се вместо нея.

# 3 744
  • Мнения: 47 981
Аз пък обожавам шампанско
Разболявам се,а ще се влачим на рожден ден...

# 3 745
  • Мнения: 263
Явно много хора ги е ударил грипа. Децата са добре, обаче аз нещо днес не се чувствам добре, явно мен ме е хванал грипа.

Оплаквам се, че днес в почивен ден малката ме събуди в 6, за да играем. Аз ни жива ни умряла, евам гледам... че сега ме карата и палачинки да правя, а аз изобщо не съм в кондиция...

# 3 746
  • Мнения: X
Още съм ядосана от снощи, не можах да спя, пия вече второ кафе. А принцът си спа блаженно, излюпи се и отиде на фитнес, сякаш нищо не е станало. По-добре, всъщност, по-добре да не ми е пред очите.

# 3 747
  • тук и там
  • Мнения: 11 527
Моите деца са от тези,които стоят до късно.Не мога да ги накарам да си легнат рано-започва се постоянно ставане от леглото,ходене напред-назард ,взимане на играчки по леглата и т.н. Стоят и играят.Като бяхме в апартамент,подозирам че на съседката долу хич не е и бил приятен вечният шум. Като им се скараш да са по-тихи,на 3-тата минута са забравили и пак същото..Не е идвала нито веднъж да се оплаче,но ..сигурно банкет е вдигнала жената,когато се изнесохме..Blush.
Моят малкият  само със фарингит уж,ама  си е на вентолин  пак.Педиатърката казала на ММ  че може да му сложи ваксината даже като го прегледала  в четвъртък  ,аз въобще не му я дадох да я  носи (въпреки че съм я купила вече ). Бях го спряла от градина за седмицата , аз бях болна-явно вирус си беше , как ли пък няма да дам да му сложи ваксина ,докато е със сополи ..

Бързо оздравяване на болните!

# 3 748
  • София
  • Мнения: 1 907
Тето, що даде тамифлуто, вдигна висока температура ли? Не се обвинява, че не си го спряла, аз нали съм като тебе, сигурно щях да отскача, ама ей така приятелско рамо!

# 3 749
  • Мнения: 275
Старателно правени от мен дългогодишни планове са на път тотално да се развалят.
За пореден път.
Сили не ми останаха да се надявам вече.
Стиснете едно палче за мен, ако се сетите.
Имам някаква миниатюрна надежда нещо да се промени тези дни.
Иначе пак всичко отначало.
Докога ще издържа и аз не знам.

Общи условия

Активация на акаунт